Netogy DV9161 Lisanslı 4K Android Media Player

E Çevrimdışı

eses26

Yeni Üye
7 Kas 2022
3
47
Mert beyin videosunu izledim. Çok anlamıyorum boxlardan ama popüler olan botech ile işlemcileri kıyas yaptığımda botech daha iyi gibi duruyor. başka iki fark dikkatimi çekti. Netogy 16 GB olarak önde, botech de ise hem USB Type-C hem USB Type-A var. Netogey de sadece USB Type-A var. Bu iki cihazdan birisini sadece İptv izlemek için alacağım. zira arada çok fiyat farkı yok. aşağıdaki linkteki farklılıkların benim için çok önemli olup olmadığnı yorumlamanızı rica ediyorum. (örneğin çözünürlük negony'de 4k max ama 60 fps, botech -8k ama 24 fps bu önemli bir fark doğurur mu?)
Max display resolution4K@60fps8K@24fps

Ş Çevrimdışı

şakirozdemir

Yeni Üye
4 Kas 2022
1
50
İncelemeyi izledikten sonra bende sipariş ettim cihaz geldi .Kurulumunu yaptım güncelemerini yaptı bütün içerikler olması gerektiği gibi çalışmaktadır.Lakin disney plusta görüntü var ses alamadım.Ayrıca tv mi ve soundbarımı bir türlü box a tanıtamadım.Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

E Çevrimdışı

eses26

Yeni Üye
7 Kas 2022
3
47
Firma çok kötü feyk attı bana :( 8 Kasımda stokta varken sipariş verdim. Gelecekken 2 gün sonra 24 Kasım'da dağıltıma çıkacak diye değiştirdiler dağıtım tarihini. Varış 28 Kasım diyor. 20 günümü yediler. Umarım cihaz beklentilerimi karşılar!!!

C Çevrimdışı

coskunakkoyun

Yeni Üye
13 Eki 2022
20
37
hb de iki haftadır stok bitti yeni parti bekliyor olabilirler, cihazdan memnun kalırsın.
aynı cihazın hako mini adıyla 4-32 si 1850 ye satışa çıktı o da alınabilir

E Çevrimdışı

eses26

Yeni Üye
7 Kas 2022
3
47
Cihaz çok hızlı ve akıcı. Aldığıma memnunum. sadece amazon prime da ses alamıyorum. bu sorunu yaşayan oldu mu acaba?

Edit: 2015 Samsung'um dd+ ı desteklemediği için ses alamıyormuşum. Yansıtma da stereo olduğu için orada aynı filmde ses alıyorum.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt