Netflix'in İlk Türk Dizisi Hakan Muhafız Yayınlandı

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Güzel bir dizi olacağını düşünüyorum bugün yayına girdi şimdi izlemeye başlıyacagim bende. Netflix te bir Türk dizisi görmek güzel bence.

images7d8f3c5db0e6252c.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
İlk bölüm bitti ikinci bölümü izliyorum gayet güzel dizi ben beğendim.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
İlk sezonu yane 10 bölümü bitirdim. İkinci sezon çekilmiş ama ne zaman yayınlancak bilmiyorum. Dizi daha iyi olabilirdi bence. aksiyon biraz daha fazla olabilirdi. bu tarz bir dizi yapılıyor madem biraz daha fantastik sahneler konulabilirdi ne çok iyi ne vasat bir film bence ortada .

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İnternette kısa bir sahneye denk geldim. Adamın biri yumruk atıyor suratına Çağatay beyin. Çağatay beyin kılının kıpırdamadığı gibi vuran adam da ne kadar güçlüyse bileğini kırıp kemiğini çıkaracak kadar kuvvetliymiş vesselam. Oradaki efekti orta okul öğrencileri yapabiliyor bilgisayardan. Kalite o seviyede. Bu sahnenin Luke Cage dizisinden çalıntı olduğunu biliyorum. Karakter de biraz ordan devşirme. Hayırlı olsun ama benim listeme girecek kalitede olmadığı aşikar.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
İnternette kısa bir sahneye denk geldim. Adamın biri yumruk atıyor suratına Çağatay beyin. Çağatay beyin kılının kıpırdamadığı gibi vuran adam da ne kadar güçlüyse bileğini kırıp kemiğini çıkaracak kadar kuvvetliymiş vesselam. Oradaki efekti orta okul öğrencileri yapabiliyor bilgisayardan. Kalite o seviyede. Bu sahnenin Luke Cage dizisinden çalıntı olduğunu biliyorum. Karakter de biraz ordan devşirme. Hayırlı olsun ama benim listeme girecek kalitede olmadığı aşikar.
Luke cage den iron fistten esinlenmeler var sonuçta hepsi netflix'in. Bu arada o sahne çok kötüydü gerçekten görmemezlikten geldim diyebilirim ama öyle başka bir sahne yok birtek orda sacmalamislar o şekilde. Hikayede de bence tıkanıklıklar var .

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bu arada iki diziyi izleyen anlar sadece. 8. Bölümde Timur diye birinin pavyonuna gidiyorlar. Pavyonda 1 saniye görünen bir dayı var o dayı Behzat Ç. de her pavyon sahnesinde var . Adam resmen pavyon figüranı :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt