netflix'e göre türkiye'nin en hızlısı türknet

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dünyanın en büyük içerik platformlarından Netflix’in istatistiklerine göre Ağustos ve eylül ayında Türkiye’den Netflix’e en hızlı ulaşan servis sağlayıcısı TurkNet oldu.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
hocam nedir sendeki bu türknet sevdasının kaynağı, vallahi çözemedim :hihi

adamlar bakkal dükkanından hallice şirket kurmuş müşteri hizmetleri desen yok, müşteri memnuniyeti desen yok, kurumsallık hakgetire, tamam güzel sorunsuz bağlanıyorsun da... yarın herhangi bir arıza olduğunda ne olacak muhatabın kim ?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
superonline fiber üzerine tanımam.. UHD yayınlarda bile hiçbir takılma yaşamadım..

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
hocam nedir sendeki bu türknet sevdasının kaynağı, vallahi çözemedim :hihi

adamlar bakkal dükkanından hallice şirket kurmuş müşteri hizmetleri desen yok, müşteri memnuniyeti desen yok, kurumsallık hakgetire, tamam güzel sorunsuz bağlanıyorsun da... yarın herhangi bir arıza olduğunda ne olacak muhatabın kim ?
Selam can dost.nasılsınız.sürekli paylaşımlarımı takip etmenizi çok seviyorum.ilginize teşekkürler.
şimdi Türk.net ile bende çok kavga ettim.geçen bir hesabımı kapatma dilekçesi bile verdim.sorunu ben biraz üstüne düşerek çözdürdüm.inanın bende çok madurum.bu madurluk turk.net kaynaklı değil.?bazı arkadaşlar veren turk.net ise sorumlusu budur desede sonuçta ttnet bu sistemin sahibi.bazı işi bilmez elemanları acayip.ben çok sorun yaşadım ttnet yüzünden.nakil yapılmasını istedim ttnet gelip benim hattımı gidip başka daireye bağlamış.böle rezalet olurmu?bide utanmadan biz bağladık deyip hatasını kabul etmiyor.
turk.net olarak şöyle bir güzelliği var diğerlerinden.mesela geçen ay benden ücret almadı.hatasını telefi için.1 fatura ödemedim.diğer faturanında yarısını ödedim.diğer ttnette iken bırakın hatayı düzeltmeyi adamı azarlıyorlar.sen diyorsunki m.hizmetleri yok.evet eskiden hemen bir telefonla çıkıp ağrıza kaydı yapıyordu.şimdi ticket açıp yapıyorsun.sorunun çözülüyor.vodafone danda internet aldım böle rezalet görmedim:)7kablo var bana gelen 7 sindede internet vardı:)renklerine göre test yapmıştım.sarı ve beyaz en yüksek hızı veriyordu:)demek istediğimi anladınızmı?vodafone değil asıl suçlu ttnettir:)vodafone da kimse yok ben onuda biliyorum.
içlerinde internet için en iyi hizmeti turk.net veriyor.ben test ettim onayladım.izmir ve istanbulda bu böyle.sen suriyedeysen orasını bilemem:)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

superonline fiber üzerine tanımam.. UHD yayınlarda bile hiçbir takılma yaşamadım..
can dostum bunu ben demiyorum netflix diyor.bak bende 75mb a kadar fiber kullanıyorum hız testinde 67-70mb çıkıyor.sorun yaşamadım.netflix konusu olduğu için bende paylaştım.biliyorsunuz netflixte bir konu açtım nerdeyse cehennemlik oluyorduk:)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
izmir ve istanbulda bu böyle.sen suriyedeysen orasını bilemem:)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yok kuzey Afrika'dayım ben. İstanbul'da İzmir'de yaşayan bir tek sen varsın. bence ya bizi trollüyorsun yada ciddi iletişim sıkıntın var. turkneti babanın şirketi gibi savunup karşında sana tek bir hakaret eleştiri yapmayan birisine yukarıdaki cümleyi kurmanın başka bir izahati yok çünkü.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yok kuzey Afrika'dayım ben. İstanbul'da İzmir'de yaşayan bir tek sen varsın. bence ya bizi trollüyorsun yada ciddi iletişim sıkıntın var. turkneti babanın şirketi gibi savunup karşında sana tek bir hakaret eleştiri yapmayan birisine yukarıdaki cümleyi kurmanın başka bir izahati yok çünkü.
Can dost ben şaka yaptım.bir daha yorum yapmayim.samimiyete dayalı bunu söyledim.ozur dileriz.hakaret ve eleştiri olarak Suriye lafına diyorsan sonunda gülücük vardı .neyse özür bizden.
Ayrıca niyetim kötü veya çıkar meselesi değildir.
Babamın yeride değil doğru diyorsun.
Ben sadece güzel taraflarını söyledim.kotu taraflarında söyledim.
İnsan sevdiğine nazi geçermiş...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt