Netflix Üyelik Acma Islemi Telefon Onayi Hakkinda

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
vpn üzerinden türkiyedeymis gibi netflix acmaya calisiyorum fakat son asamada türkiyeye ait bir telefon numarasi soruyor onay kodu geldiginde hesap veya kisisel bilgili gibi seylerde mesaj dahilinde geliyormu yoksa sadece "netflix onay kodunuz: xxxx seklinde bir mesaj mi geliyor.
duruma göre tr den birisini bulup numarasina kodu yollatacagim. bilen varmi?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
onay kodu geliyor sadece daha sonra istersen o numara ile şifreni unutursan şifre sıfırlama vs yapılabilir

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
yurt disindaki üyeler icin telefon onaylamasinin geldigini daha yeni gördüm anca yazma firsati buluyorum :krotey
evde bulunan yaklasik 10 kadar kullan at kartlardan birtanesiyle hesabi onayladim simdi herkesi dolandirabilirim:kas
saka bir yana ( ki her sakanin altinda bir gercek vardir)
hayrolsun tr hesabını ne yapacaksın.
almanyadan alinan üyelikle 1 ay lik ücret 18 euro aktuel kur la 170 tl ayni paraya tr den 3 aylik üyelik alinabilir 5 lira da cepte kalir 3 aylik almanya üyeligi parasina 1 yillik türkiye üyeligi aliniyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,463
yurt disindaki üyeler icin telefon onaylamasinin geldigini daha yeni gördüm anca yazma firsati buluyorum :krotey
evde bulunan yaklasik 10 kadar kullan at kartlardan birtanesiyle hesabi onayladim simdi herkesi dolandirabilirim:kas
saka bir yana ( ki her sakanin altinda bir gercek vardir)

almanyadan alinan üyelikle 1 ay lik ücret 18 euro aktuel kur la 170 tl ayni paraya tr den 3 aylik üyelik alinabilir 5 lira da cepte kalir 3 aylik almanya üyeligi parasina 1 yillik türkiye üyeligi aliniyor
Artık uluslararası takılıyoruz :cigara
Kullan at kartla aktivasyon yaptığını söylediğin iyi oldu
senin sms aktivasyonu iptal edeyim :hihi

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Artık uluslararası takılıyoruz :cigara
Kullan at kartla aktivasyon yaptığını söylediğin iyi oldu
senin sms aktivasyonu iptal edeyim :hihi
baska kartla tekrar aktive ederim :kas avrupada isler türkiyedeki gibi degil sözlesmeli hattin olmadigi sürece kimlik vermen gerekmiyor sim kartlari cogu zaman bedavaya veriyorlar promosyon icin hatta icinde 5-10 euro da bakiye oluyor :haha1

bu yüzden en basindan beri bu sms onaylamanin gereksiz ve islevsiz oldugunu anlatmaya calistim hirsiza kilit dayanmaz dolandiricilik yapacak olan bir sekilde yapar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,463
baska kartla tekrar aktive ederim :kas avrupada isler türkiyedeki gibi degil sözlesmeli hattin olmadigi sürece kimlik vermen gerekmiyor sim kartlari cogu zaman bedavaya veriyorlar promosyon icin hatta icinde 5-10 euro da bakiye oluyor :haha1

bu yüzden en basindan beri bu sms onaylamanin gereksiz ve islevsiz oldugunu anlatmaya calistim hirsiza kilit dayanmaz dolandiricilik yapacak olan bir sekilde yapar
Yurtdışı, yurtiçi sms kredi sistemi birbirinde farklı. Sadece yurtdışını kapatabilirim :kas

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt