Netflix Türkiye’den çekiliyor mu?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Netflix Türkiye’den çekiliyor mu?

Sosyal medyada ‘Netflix’in Türkiye pazarından çıkacağı’ iddia edildi. CHP Milletvekili Özgür Karabat, resmi Twitter hesabından “Netflix, RTÜK’ün sansüründen dolayı Türkiye’den çekiliyor. “Bir kereden bir şey olmaz” diyen anlayışın uluslararası bir platformun ahlakını sorgulaması gerçekten takdire şayan! AKP, krallıkla yönetilen Katar’da bile olmayan sansür anlayışıyla tarihe geçti!” açıklamalarında bulundu.

netflixc883c29b56c2bfc6.jpg

Alıntı: Sözcü

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Bence çekilmez-çekilemez, bu kadar ballı müşteriyi dünyanın hiçbir yerinde bulamaz. Bence blöf yapıyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Çekilsede , kalsada bizim milletin çoğu Netflix içeriklerini internetten yasal olmayan yollarla indiriyor veya izliyor. Netflix'in Türkiye'deki üye sayısı 65 bin , şaşırdınız dimi ama öyle. Netflix ve onun gibi platformlara sansür uygulamak ise tam anlamıyla faşist bir uygulamadır. Benim bile isteye para vererek üye olduğum ve ne izleyeceğime kendimin karar verdiği bir oluşuma sansür koyuyorlar. Bunun hakkında çok şey derim ama ağzımı bozmaktan korkuyorum.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Sansür işi uygulanırsa tatsız olur . Çekilmesi de onlara büyük para kaybettirir gibi geliyor bana.

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
İlk önce sansürü kırmızı bülten ile aranan terörist ile yayın yapan TRT'ye uygulasınlar. Yakında zaman ayarlı çelik donu mecbur kılıp, uzaktan takip edecekler.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Benim de severek takip ettiğim uygulama netflix . Çıkacağını sanmam . Türkiye de güçlü bir üye grubu var zaten . Buna güvenerek ve bilerek çıkartılan bir haber bence. ..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt