Netflix, Türkiye İçin Ücretsiz Denemeyi Sonlandırdı

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw bizim Apt. da bir komşum var,kalabalık birileri ve hepsinin de telefonları,card ları v.s sürekli Netflix izliyorlar
süresiz olarak:haha
üst katımda bir başka uyanık var(toplam 3 daire akrabalarıyla birlikte)adamlar 1 tane superonline-fiber aldılar
3 daire Wifi ile ortak izliyor:kiskis

hemen her yere böyle durumlar var

Netice de baktı ki NetFlix,bu işin boku çıkmış Türkiye de ve 1 aylık uygulamayı kaldırdı!

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Baktılar ki art niyetli kullanım yolu aranıyor böyle bir karar verildi. Yalnız yine kurunun yanında yaşta yanacak. Denemek için kullanmak isteyenler artık bir ayda olsa mecbur ücret ödeyecek.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tor browser diye bir şey var onu denerler artık.

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
Şirket, yaptığı açıklamada durumun Türkiye’ye özel olmadığını ve İngiltere, Meksika gibi ülkelerde de benzer uygulamaların denendiğini belirtti. Bununla birlikte yeni, farklı planlarla müşterilerin karşısına çıkacaklarını eklediler. // Şeklinde bir habere rastladım.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Diyelim ki ben rusça biliyorum ve türkçe bilmiyorum ve de türkiyede yaşıyorum.
Zen izdiyor duj, verecek yüz dolar da... :hihi

(Rusça denilince aklıma bu replik gelir)

* * *

Eyy Netfilikis, sen kimsin yeaah... Biz ki, beleş mezar bulsa girecek, beleş sirkenin baldan tatlı olduğuna kanaat getirmiş ahvadın torunlarıyız... :haha

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Şirket, yaptığı açıklamada durumun Türkiye’ye özel olmadığını ve İngiltere, Meksika gibi ülkelerde de benzer uygulamaların denendiğini belirtti. Bununla birlikte yeni, farklı planlarla müşterilerin karşısına çıkacaklarını eklediler. // Şeklinde bir habere rastladım.

Türkiye'ye özel demedim zaten. Türkiye'de devre dışı bıraktı dedim.
Türk kullanıcılarını Yeni Zelanda'da deneme olup olmaması ilgilendirmez herhalde. :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Bu arada belirtmek de fayda var,1 aylık beleş izleme olayından sonra aynı numarayı yabancılar da çekiyor
yani uyanık-çakallık dünyanın her yerin de vardır:hoba1
İllegal bir şeyleri izlemek insanlara daha cazip geliyor!
Buna programlar dahil!

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
Bu arada belirtmek de fayda var,1 aylık beleş izleme olayından sonra aynı numarayı yabancılar da çekiyor
yani uyanık-çakallık dünyanın her yerin de vardır:hoba1
İllegal bir şeyleri izlemek insanlara daha cazip geliyor!
Buna programlar dahil!

bedava alıp da 3-5 liraya başkasına satan pek yoktur bence.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Ölücüler ve sanal kartçılar seri üzgün. Linkte ülkeyi değiştirerek baktığımda başka ülkelerde açık olduğunu gördüm.
E ne diyeyim, en fazla 4 paket sigara parasını vermeyen insanlara iyi oluyor.
Her şeye de enayilik gözüyle bakmamak lazım.
Ha ben Netflix'in üyesi miyim? Değilim. Korsanı önlesin Netflix, geleyim Netflix'e. :bilmiyom
digitürke ver,dsmarta ver tivibuya ver.netflixe ver. tv izlemek için hep para para.:ciks
netflixte şimdiye kadar hep kredi kartlarımla bedava izledim.kaybettim diyerek yenisinı çıkartıyordum
yeni kart çıkarıp tekrar deneme üyeliği almayı düşünüyordum :)
vpn kullanarak başka ülke lokasyonundan deneme alabilirmiyiz :) ama netflix duymasın :deli1

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
digitürke ver,dsmarta ver tivibuya ver.netflixe ver. tv izlemek için hep para para.:ciks
netflixte şimdiye kadar hep kredi kartlarımla bedava izledim.kaybettim diyerek yenisinı çıkartıyordum
yeni kart çıkarıp tekrar deneme üyeliği almayı düşünüyordum :)
vpn kullanarak başka ülke lokasyonundan deneme alabilirmiyiz :) ama netflix duymasın :deli1

Denemeden bilemezsiniz ama ücretsiz vpn'lerde güvenliğin yüksek olmayacağını unutmayın. Sanal kartla deneyebilirsiniz.
Ama bu sefer de dil veya içerik sorunu oluşabilir. Yani diyelim ki İtalya'da görünerek aldınız, Türkiye'deki her içeriğe veya Türkçe ses seçeneğine erişemeyebilirsiniz.

Sistem artık buna evriliyor açıkçası, abonelik ile düzenli tırtıklama düzeni diyorum ben buna.
Bana kalsa ben Spotify'a da abone olmak istemiyorum, çünkü dinlediğim parçalar genelde aynı.
Tek avantajı yeni parçaları keşfetmem, çalma listelerine erişebilmem vs. vs.
Yoksa Itunes'dan veya CD'sini satın alıp sonsuza kadar sahip olmak daha mantıklı.
Film işi biraz bütçe istiyor Itunes'da mesela. Full HD alayım deseniz 17-18 lira.
Her filmi almaya kalksam, bir ayda 10 film izleyeyim desem 170-180 lira gibi muazzam bir rakam ortaya çıkıyor.

Bu abonelik işi hem iyi hem kötü anlayacağınız. :kiskis

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Denemeden bilemezsiniz ama ücretsiz vpn'lerde güvenliğin yüksek olmayacağını unutmayın. Sanal kartla deneyebilirsiniz.
Ama bu sefer de dil veya içerik sorunu oluşabilir. Yani diyelim ki İtalya'da görünerek aldınız, Türkiye'deki her içeriğe veya Türkçe ses seçeneğine erişemeyebilirsiniz.

Sistem artık buna evriliyor açıkçası, abonelik ile düzenli tırtıklama düzeni diyorum ben buna.
Bana kalsa ben Spotify'a da abone olmak istemiyorum, çünkü dinlediğim parçalar genelde aynı.
Tek avantajı yeni parçaları keşfetmem, çalma listelerine erişebilmem vs. vs.
Yoksa Itunes'dan veya CD'sini satın alıp sonsuza kadar sahip olmak daha mantıklı.
Film işi biraz bütçe istiyor Itunes'da mesela. Full HD alayım deseniz 17-18 lira.
Her filmi almaya kalksam, bir ayda 10 film izleyeyim desem 170-180 lira gibi muazzam bir rakam ortaya çıkıyor.

Bu abonelik işi hem iyi hem kötü anlayacağınız. :kiskis
deneme üyelik aldıktan sonra sistem üzerinden dil değiştirilemiyor mu?
sanal kartla artık üye olunmuyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt