Netflix - Spotify hesapları 8TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

mapolat

Yeni Üye
23 Ocak 2020
13
34
1 aylık ULTRA HD 5 kişilik Netflix hesabı 4 TL
3 aylık Spotify hesabı 4 TL

Deneme hesaplarını açıp satıyorum elimde sınırsız stok var ilk yorum atan kişiye 1 adet Netflix vericem referans olarak.

Ödeme seçenekleri ENPARA PAPARA KUVEYTTÜRK

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
aleykum selam kardeşşşşş
bızde oylesıne takılıyoz işte... bırısı gelsede netfılx ve spoty hesabı acsa ucuza kapatsak dıye beklerkeennnnnnnnn
bingoooo.. sen cıkageldın sislerin ardından.

M Çevrimdışı

mapolat

Yeni Üye
23 Ocak 2020
13
34
aleykum selam kardeşşşşş
bızde oylesıne takılıyoz işte... bırısı gelsede netfılx ve spoty hesabı acsa ucuza kapatsak dıye beklerkeennnnnnnnn
bingoooo.. sen cıkageldın sislerin ardından.
Hesabını açtım da profiline giremiyorum pm olarak yollayacağım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,262
Merhaba konunuzu Alısverıs bolumune tasıyorum (Bu bolum ortak arayanlar ve Netflıx ıcerıklerıyle alakalı)

Deneme hesaplarının satısı bana gore ahlakı degıl (Alan oluyor, Ben tıcaretıme bakarım dersenız konuya Şerh düşüp takıbe alıyorum )

M Çevrimdışı

mapolat

Yeni Üye
23 Ocak 2020
13
34
Merhaba konunuzu Alısverıs bolumune tasıyorum (Bu bolum ortak arayanlar ve Netflıx ıcerıklerıyle alakalı)

Deneme hesaplarının satısı bana gore ahlakı degıl (Alan oluyor, Ben tıcaretıme bakarım dersenız konuya Şerh düşüp takıbe alıyorum )
teşekkürler
kardesım bı kendını tanıtsaydın...
bodoslama foruma dalıp tıcaret amaclı satış yapıyosun..
tanıtırım problem yok güven sağlamak amaçlı referans veriyorum 1 tane :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Benim de amacım, denemiştir para vermek istemiyordur o kadar tekrar deneme hesabı veriyorum. Bu konu baltalama uğraşı ney böyle ?

Foruma üye olduğunuzda bu konuyu açtığınız için olmasın bu önyargı? :kiskis
Onaylamıyorum ama ücret vermek istemiyorsa apk yükler kullanır. Ya da benim gibi aylık neyse ödemesini yapar. 1 paket sigara parası Spotify üyeliği.
Netflix deseniz 3-4 ortakla farklı profiller oluşturularak kullanılabilen bir şey zaten. :bilmiyom

M Çevrimdışı

mapolat

Yeni Üye
23 Ocak 2020
13
34
Foruma üye olduğunuzda bu konuyu açtığınız için olmasın bu önyargı? :kiskis
Onaylamıyorum ama ücret vermek istemiyorsa apk yükler kullanır. Ya da benim gibi aylık neyse ödemesini yapar. 1 paket sigara parası Spotify üyeliği.
Netflix deseniz 3-4 ortakla farklı profiller oluşturularak kullanılabilen bir şey zaten. :bilmiyom
Netflix 44 tl her ay 4 tlye alsa kişi başı 1 tl yapar amacım netflix zaten spotify çerez gibi. Herkes Ekmeğinin peşinde bende böyle bir konu açtım teşekkürler yorum için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri