Netflix Ortak Arayanlar - Ana konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Kuzenimle devam eden UHD grubumuza zam geldikten sonra iki kişi ayrılmıştır. Onun yerine iki kişi alınacaktır ilgilenenler yazabilir.

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
UHD grupta 1 kişilik yer kalmıştır. 4 aylık 55 TL. Uzun süre kalacak üye aramaktayız. İlgilenenler pm atabilir

S Çevrimdışı

Sessizlik9 

Yeni Üye
27 Mar 2021
1
29
4K Ultra HD grupta 2 kişilik yer var, katılım 4 aylık 55 TL şeklinde, mesaj atabilirsiniz.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
4K Ultra HD grupta 2 kişilik yer var, katılım 4 aylık 55 TL şeklinde, mesaj atabilirsiniz.
aslinda ben talip olabilirim fakat parayi nasil ulastiririm bilmiyorum yurt disinda yasiyorum 55 lira icin havale yapsam 50 lira da havale ücreti öderim sacma olur
eger üyeligi sürekli devam ettireceksiniz ve güvenirseniz 4 ay sonra 110 lira yolliyim ilk 4 ayin ve sonraki 4 ayin parasi tek seferde ulasmis olur pek mantikli olmadi gibi ama yinede söyliyim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,448
aslinda ben talip olabilirim fakat parayi nasil ulastiririm bilmiyorum yurt disinda yasiyorum 55 lira icin havale yapsam 50 lira da havale ücreti öderim sacma olur
eger üyeligi sürekli devam ettireceksiniz ve güvenirseniz 4 ay sonra 110 lira yolliyim ilk 4 ayin ve sonraki 4 ayin parasi tek seferde ulasmis olur pek mantikli olmadi gibi ama yinede söyliyim
transferwise kullan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt