Tam Lisanslı Android Tv Box Listesi ( 2023 )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
800 lira çok uygun fiyat hocam. yazılımı türkiye uyumlu değil uygulama yüklemek biraz uğraştırabilir onun dışında on numara fiyat performans
Fiyatına göre çok iyi bir cihaz, satıcıda techstorm sağlam bir firma. Bende 3 adet cihaz olmasına rağmen alasım geldi, elip gidip geliyor sepete ekle butonuna 😂😂

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Fiyatına göre çok iyi bir cihaz, satıcıda techstorm sağlam bir firma. Bende 3 adet cihaz olmasına rağmen alasım geldi, elip gidip geliyor sepete ekle butonuna 😂😂
Hocam oturduğum yerde fiyatı en uygun cihaz diyebilirim. Şuan 50% indirim var. Cihazı browser üzerinden maç izlemek, belki ileride iptv izlemek ve skpe yüklenebiliyorsa skype yükleyip(zoomda olabilir) kamera bağlayıp görüntülü görüşme yapma fikrim var. Birde google cihazı için youtube reklamlarını engellediğini duydum bunun aslı var mıdır?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam oturduğum yerde fiyatı en uygun cihaz diyebilirim. Şuan 50% indirim var. Cihazı browser üzerinden maç izlemek, belki ileride iptv izlemek ve skpe yüklenebiliyorsa skype yükleyip(zoomda olabilir) kamera bağlayıp görüntülü görüşme yapma fikrim var. Birde google cihazı için youtube reklamlarını engellediğini duydum bunun aslı var mıdır?
Google Chromecast Tv mi ? Nasıl engelliyormuş youtube reklamlarını 🙂 engelleyen çakma uygulamalar var her cihazda çalışan ama orjinal youtube uygulamasında reklam engellemenin tek yolu premium almak, başka bir çözüm bilmiyorum 🙂

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Google Chromecast Tv mi ? Nasıl engelliyormuş youtube reklamlarını 🙂 engelleyen çakma uygulamalar var her cihazda çalışan ama orjinal youtube uygulamasında reklam engellemenin tek yolu premium almak, başka bir çözüm bilmiyorum 🙂
Peki amazon cihazı yukarıdaki yazdığım işleri görür mü?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Fazlasıyla görür, Amazon cihazlarını uygun fiyata alabiliyorsan ki %50 indirimli diyorsun, yurt dışındasın galiba 🙂 alacaksan cube al arkana bakma.
Evet hocam, 35 Kanada doları şuan Fire 4k versiyonu. Cube çok tuzlu geldi, hali hazırda tvnin kendi içinde roku tv var lakin yavaş ve browser bulamadım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt