Netflix lisansı olmayan televizyonlarda Netflix TV arayüzü ve 4K-HD izleme

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Vestel de bu dediğiniz sertifikalar var değil mi ?
Sayın üyemiz. Öncelikle kusurumuza bakmazsanız, kendisi şu an forumumuzda bulunmuyor. Kendisinin bilgilerine saygı duymakla birlikte, mevcut forumumuzdaki ustalarımızla birlikte konunun detayını incelediğimizde söz konusu WebOS yazılımının Orijinal LG webOS çekirdeğiyle aynı anda güncellenmediğini, AOSP yapısında yeniden oluşturulduğu için yalnızca söz konusu üretici firmaya isim hakkı verilmiş gibi bir durum oluştuğunu, dolayısıyla gerek yazılım güncelleme ve destek aşamalarında, gerekse orijinal yazılımla uyumsuzluk oluşturan durumlarda firmanın çözümsüz kalabildiğini kullanıcı yorumları ve ustalarımızın tecrübeleriyle sabitlemiş durumdayız. Tabii ki bizler burada hiçbir markayı öne çıkarmaz ya da hiçbir markayı yermeyiz. Ancak sadece bahsettiğiniz üreticiler ve bağlı oldukları kullanıcı şikayetleriyle ilgili sizi forumumuzda kısa bir gezintiye davet etmek isteriz.

Bütün bunların dışında bizlerin özellikle TV tavsiyesi konusunda ortak düşüncesi en üst düzey cihazlar haricinde (Onlarda da sınırlı süreli) cihazların Smart sistemlerinden ve Multimedia deneyimlerinden çok yüksek performans alamayacağınız, özellikle donanım özelliklerinin günümüz koşullarını çok kısa süre takip edebilecek yeterlilikte olduğu için, konsol, android box, mini pc gibi alternatifler ile düzgün görüntü verebilen bir kombinasyonun sizler için en mantıklı seçim olacağını genellikle paylaşırız.

Bu vesileyle çok daha fazla bilgiye ulaşabileceğiniz ana konu linkini de aşağıda paylaşıyorum, mevcut konuyu biraz inceleme fırsatınız olursa güncel birçok model hakkında fazlasıyla bilgiye sahip olabilirsiniz;

Halen aynı soruya mı cevap veriyoruz sayın üyemiz?

Vestelin sizin edindiğiniz modelinde Android 11 ( AOSP değil saf android) sürümü bulunur. Dolayısıyla Netflix sertifikası mevcuttur.:ok

S Çevrimdışı

sehzade55

Yeni Üye
18 Ocak 2023
5
20
H96 pro plus için 2 ay kadar önce mod lu uygulama indirmiştim. Aşağıdaki siteden indirebilirsiniz

Uygulamayı sorunsuz kullaniyordum geçen gün cihazınız Netflix hanesine dahil değil hatası veriyor arkadaşımın hesabını kullanıyorum ama tvde yüklü gelen Netflix te sorun yok neden kaynaklı acaba bu Netflix cihazı listeden çıkarmış olsa tvde yüklü uygulamada da çalışmazdı diye düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri