Netflix Kasım 2022 Zammı

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
Yahu abi tamam dar görüşlü insanlar değiliz ama bu netflix de sürekli olarak iki sapın öpüşmesini görmekten, homosexuel ve bisexuelliğin ön plana çıkartılmasından da ööğğ gelmişti artık.

Dar görüşlü olmamak, ''kim ne yapıyorsa o kendisini bağlar bizi ilgilendirmez anlamında'' ama bunu sürekli topluma empoze etmeye çalışma konusunda bi duracaksın..

Şimdi ben dinsizim, inanmıyorum. ne yapayım abi? herke sdinsiz olsun diye mi uğraşayım? Benim dinsiz olmamdan kime ne, Milletin Müslüman Hristiyan veya budist olmasından bana ne?

Burada da bunların hötöröf olmasından bize ne ama bunu kalkıp da bu derece de topluma dayatma çabaları aşırı itici ve belli ki bir amaca hizmet ediliyor.

Neyse ki milli kurtarıcımız hacun efendi olaya el attı, yerli milli yerksen platformunda ''amcamın karısını nasıl götürürüm'' temalı gayet namuslu içerikler ile toplumumuzun ahlakını kurtardı. :ok

İçeriklerin ciddi anlamda sapıtık hale geldiği ve rahatsız ettiği konusunda sana katılıyorum abi

Birde bölgesellik adına yayın bulamayıp hint fakirlerini vizyonsuz çekik göz filmlerini bize itelemesi de cabası :sirit

Milli platformumuz da yokluktan ağaca çıkıyor pozisyonunda 😆

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
Bittorent uygulamasını indiriyoruz. Eztv.ag veya thepiratebay sitesinden istediğiniz diziyi filmi indiriyorsunuz. Ardından BS Player ile açıp altyazıyı otomatik olarak bulup kendisi indiriyor. Keyiflice izliyorsunuz. Ya da internette varsa "dizi/film ismi"+izle yazıp google layınca da çıkan sitelerden izleyebilirsiniz.
Ücretli aboneliklerin tek artısı bence kaldığın yeri göstermesi ve daha sonra izlemeye devam edebilmek.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Evet yine zam haberi, 4'lü paketlerde pek fark etmiyor ama okkalı bir zam yaptılar, üstelik daha 3 ay öncesinde zamlanmıştı. muhtemelen ay başında bende ortak paketi iptal edeceğim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
içerik olarak zaten vasat duruma gelmişken
bu zam haberi iyi olmadı çok fazla iptallerin olacağını düşünüyorum.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
bu tarz platformlarin kullanim kolayligindan baska hic bir avantaji yok.
aciyorsun tv yi seciyorsun ordan birseyler izliyorsun sonra kapatiyorsun bu pratiklik güzel ama iceriklerin cok bir cogunun da bos olmasi yüzünden izleyecek birsey ararken saatler geciyor izliyorsun vs derken ömrün tv karsisinda geciyor görüntü ve ses kaliteside benim gibi detaycilar icin yeterli degil
benim icin olursa güzel olur olmazsada sorun olmaz tarzinda yerler bunlar ve böyle fahis fiyatlarla kendi bindigi dali keserler anca millet görece ucuz ve kullanimi kolay oldugu icin tercih ediyordu simdi herkes illegale veya alternatiflerine yönelecektir

bu yüzden belki baska arkadaslar demistir ama en son yukarida @MutluTEKİR in dedigi gibi yillardir kullanan birisi olarak torrent tavsiye ediyorum

torrent ücretsizdir, bilinci bir kullaniciysaniz sadece elinizdeki imkanlarla yani bir bilgisayar ve mevcut internetinizle her türlü ihtiyacinizi görebilirsiniz eger imkanlariniz biraz iyiyse veya ugrasmak isterseniz yayin yapan platformlardan daha kaliteli video ve ses iceriklerine ulasabilirsiniz yaninda oyun program vs diger seylerde kaymagi olur.

alternatif olarak parali üyelikle illegal icerik indirmenizi saglayan forum siteleri vs de is görebilir, usenet var güvenli olsun ben fazla türkce icerikle ilgilenmiyorum yada filmleri altyazili izliyorum derseniz hem daha uygun hemde daha genis arsivi var

Bittorent uygulamasını indiriyoruz. Eztv.ag veya thepiratebay sitesinden istediğiniz diziyi filmi indiriyorsunuz. Ardından BS Player ile açıp altyazıyı otomatik olarak bulup kendisi indiriyor. Keyiflice izliyorsunuz. Ya da internette varsa "dizi/film ismi"+izle yazıp google layınca da çıkan sitelerden izleyebilirsiniz.
Ücretli aboneliklerin tek artısı bence kaldığın yeri göstermesi ve daha sonra izlemeye devam edebilmek.
baska bir konuda gördügüm kadariyla alamanyada yasiyorsun öncelikle sana ve diger torrent kullanicilarina hatta kullanmayi düsünecek olanlara yasal uyari :
"open tracker" denilen herkesin üye olmadan yada basitce üye olarak dosya cekebildigi herkese acik yerlerden direkt dosya cekmeyin, internet baglantinizi bir vpn ardina gizleyin.
cok göz önünde olan thepiratebay gibi torrent sitelerinde her dosya oldugu gibi telif davalarini takip eden avukatlik bürosu tarzinda calisan elemanlarda olabiliyor. herkesin cektigi bir dosyayi onlarda cekiyor ve dosyaya baglanan kisilerin ip listesini kaydedip internet firmalarindan kullanicilarinin bilgilerini yasal olarak talep ettikten sonra fatura yolluyorlar veya dava aciyorlar.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
bu tarz platformlarin kullanim kolayligindan baska hic bir avantaji yok.
aciyorsun tv yi seciyorsun ordan birseyler izliyorsun sonra kapatiyorsun bu pratiklik güzel ama iceriklerin cok bir cogunun da bos olmasi yüzünden izleyecek birsey ararken saatler geciyor izliyorsun vs derken ömrün tv karsisinda geciyor görüntü ve ses kaliteside benim gibi detaycilar icin yeterli degil
benim icin olursa güzel olur olmazsada sorun olmaz tarzinda yerler bunlar ve böyle fahis fiyatlarla kendi bindigi dali keserler anca millet görece ucuz ve kullanimi kolay oldugu icin tercih ediyordu simdi herkes illegale veya alternatiflerine yönelecektir

bu yüzden belki baska arkadaslar demistir ama en son yukarida @MutluTEKİR in dedigi gibi yillardir kullanan birisi olarak torrent tavsiye ediyorum

torrent ücretsizdir, bilinci bir kullaniciysaniz sadece elinizdeki imkanlarla yani bir bilgisayar ve mevcut internetinizle her türlü ihtiyacinizi görebilirsiniz eger imkanlariniz biraz iyiyse veya ugrasmak isterseniz yayin yapan platformlardan daha kaliteli video ve ses iceriklerine ulasabilirsiniz yaninda oyun program vs diger seylerde kaymagi olur.

alternatif olarak parali üyelikle illegal icerik indirmenizi saglayan forum siteleri vs de is görebilir, usenet var güvenli olsun ben fazla türkce icerikle ilgilenmiyorum yada filmleri altyazili izliyorum derseniz hem daha uygun hemde daha genis arsivi var

baska bir konuda gördügüm kadariyla alamanyada yasiyorsun öncelikle sana ve diger torrent kullanicilarina hatta kullanmayi düsünecek olanlara yasal uyari :
"open tracker" denilen herkesin üye olmadan yada basitce üye olarak dosya cekebildigi herkese acik yerlerden direkt dosya cekmeyin, internet baglantinizi bir vpn ardina gizleyin.
cok göz önünde olan thepiratebay gibi torrent sitelerinde her dosya oldugu gibi telif davalarini takip eden avukatlik bürosu tarzinda calisan elemanlarda olabiliyor. herkesin cektigi bir dosyayi onlarda cekiyor ve dosyaya baglanan kisilerin ip listesini kaydedip internet firmalarindan kullanicilarinin bilgilerini yasal olarak talep ettikten sonra fatura yolluyorlar veya dava aciyorlar.
Yoo yurtdışında yaşamıyorum. :) Sadece sosyal medyada gördüğüm fotoğrafı paylaşılmış bir fiyattan bahsetmiştim.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Yerin kulağı vardır, ne ettin. 😱
onlarin kulagina su kacmadan siz onlarin kulaklarini tikayin önleminizi alin iste
zaten ben türkiyede yasasaydim torrent icin olmasada bütün internet baglantimi bir sekilde sifreler güvenli hale getirirdim
tamamen anonim hesaplar kullanir kisisel bilgilerimle alakali hic birseyi paylasmazdim zaten su andada asagi yukari böyle takiliyorum sosyal medya filan kullanmiyorum
diktatörün yönettigi ülkede her an bir sebeple silivriye yollayabilirler
2 metrobüs kaza yapti binlerce kisi öldü dediler ki ben kendim söförüm o araclarin balik istifi olsa millet istedigin akdar abart en fazla 150 bilemedin kucak kucaga akraba modunda 200 kisi alsin
yarin sana dedigin birsey icin 200000 kisinin katili diyip görüntüden dava acip iceri de atarlar gerci ya neyse
yaklasik 10 yil önce filan bunlarin nsa nin da kullandigi internet trafigi casusluk gibi isler icin kullanilan bir cihaz aldiginida unutmayin

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Peki hangi vpn.
Kullanan arkadaşların görüşlerini de alsak. Fiyatları zaten patladı gitti.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Peki hangi vpn.
Kullanan arkadaşların görüşlerini de alsak. Fiyatları zaten patladı gitti.
vpn serverini anonim olarak kiraladigin bir server üzerine kurmadigin sürece kesin güvenli diyebilecegimiz birsey yok. internette %100 güvenlik söz konusu olamaz ama genelde insanlarin kullandigi bilinen firmalarin hizmetlerinden faydalanmak bahsettigimiz telif vs sorunalri icin cözüm olacaktir.
reisin basina buyruk davranislari yüzünden zaten yurt disi firmalarinin cogunun türkiyede temsilcligi/ofisi yok olasi bir illegal durumda olurda birileri vpn sirketinden senin hakkinda bilgi isterse verecegi sey senin ip adresin olur sonra ip adresinden türkiyedeki internet firmasina basvuracaklarda sana ulasacaklarda vs derken cok büyük bir suca karismadigin sürece bu kadar prosedürle kimse ugrasmaz

vpn ücreti konusuna gelirsek ara ara kampanyalarla 1-3-6-12 aylik bedava aslinda denemen icin hesap alabiliyorsun bir cok firmadan ben gördükce burada paylasiyorum
muhtemelen süresi bitmistir ama örnek olarak actigim bir konu

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Az önce mail geldi beklenen zam yapıldı, Netflix'te bize benzemeye başladı, sabaha karşı zammı yapıştırdı 😂

S21010-055205.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri