Netflix donma hatasi

C Çevrimdışı

cuni21 

Yeni Üye
1 Ağu 2018
23
40
Merhaba
1 aylık 65ud9000 Tv'de güncel yazılım V.5.35.2 Netflix izlerken arada donuyor ve ekran o şekilde kalıyor ne yaparsam yapayım TV eski haline gelmiyor tek çözüm fişi prizden cekmek.
Bu sorun TV ile mi alakalı netflixle mi alakalı bilemedim konuyla ilgili bilgisi olan varmidir

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Geçen de açılan bir konu da da bahsetmiştim sizin tv ye has bir durum değil

Ses tuşlarını geç alma film seçimlerinde yavaşlama başlatırken durma filmin ortasında takılıp yükleme rakamı 99 da kalma tv nin yanıt vermeme durumu son iki sürümde de mevcut yeni gelen sürümde durum biraz daha iyi

Geri dönüşlerle bu problemi umarım çözerler

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Ne yazık ki tv nin problemi bende aynı sorunları oğlum kumandayı ele geçirip tüm tuşlara bastıktan sonra yaşıyorum tv kendine gelemiyor kapatıp açsam bile aynı fişi çekmek gerekiyor fişte benim tv duvara monte olduğundan fişide arkasından çekemiyorum dışarı çıkıp şalteri kapatıp açıyorum yani sizin ki daha kolay şalter indirenler var :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Vestellerde Maalesef Smartlarda olan Sorun bu Netflix google gibi uygulamalarda çok ağırlar bazende sanırım işlemci ısınıyor tv reset atıp biraz geç açıyor vestellerde kronik sorun.

T Çevrimdışı

tegmen 

Aktif Üye
18 Nis 2020
62
telefonuma netflixin uygulmasını indirdim oradan bile görüntü aktarılmıyor.netflix de kalıyor çözümünü bulan varsa yardımcı olabilirmi

C Çevrimdışı

cuni21 

Yeni Üye
1 Ağu 2018
23
40
büyük ihtimalle internetinizen dolayıda olabilir
İnternetle alakalı bir durum kesinlikle değil çünkü 1 ay önce mb120 anakartli 65ub9100 kullanıyordum onun netflixinde böyle bir sorun yoktu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kablosuz deneyiyorsanız, kabloluya geçin, yazılım sonrası yaptı ise eski v5 sürümü deneyiniz
Son iki yazilimda da bu oldu öyle sanıyorum. bakalım servis çağırdım

Geçen de açılan bir konu da da bahsetmiştim sizin tv ye has bir durum değil

Ses tuşlarını geç alma film seçimlerinde yavaşlama başlatırken durma filmin ortasında takılıp yükleme rakamı 99 da kalma tv nin yanıt vermeme durumu son iki sürümde de mevcut yeni gelen sürümde durum biraz daha iyi

Geri dönüşlerle bu problemi umarım çözerler
Dediklerinizin hepsini yaşıyorum çok problem etmiyorum ama netflixte donunca fişi çekmeden devam edememe durumuna sinir oluyorum

Ne yazık ki tv nin problemi bende aynı sorunları oğlum kumandayı ele geçirip tüm tuşlara bastıktan sonra yaşıyorum tv kendine gelemiyor kapatıp açsam bile aynı fişi çekmek gerekiyor fişte benim tv duvara monte olduğundan fişide arkasından çekemiyorum dışarı çıkıp şalteri kapatıp açıyorum yani sizin ki daha kolay şalter indirenler var :)
Hocam biran empati yaptım ve öylece kala kaldım :) sizin durum çok daha zormus

Vestellerde Maalesef Smartlarda olan Sorun bu Netflix google gibi uygulamalarda çok ağırlar bazende sanırım işlemci ısınıyor tv reset atıp biraz geç açıyor vestellerde kronik sorun.
Hocam bende reset atmıyor netflixte donuyor çıkışa basıyorum.
çıkılıyor... diye yazıyor orda donmuş halde kalıyor hatta tvyi öyle kapattım ertesi gün 12 saat sonra falan açtım hala Çıkılıyor... yaziyordu

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
İnternetle alakalı bir durum kesinlikle değil çünkü 1 ay önce mb120 anakartli 65ub9100 kullanıyordum onun netflixinde böyle bir sorun yoktu

Son iki yazilimda da bu oldu öyle sanıyorum. bakalım servis çağırdım

Dediklerinizin hepsini yaşıyorum çok problem etmiyorum ama netflixte donunca fişi çekmeden devam edememe durumuna sinir oluyorum

Hocam biran empati yaptım ve öylece kala kaldım :) sizin durum çok daha zormus

Hocam bende reset atmıyor netflixte donuyor çıkışa basıyorum.
çıkılıyor... diye yazıyor orda donmuş halde kalıyor hatta tvyi öyle kapattım ertesi gün 12 saat sonra falan açtım hala Çıkılıyor... yaziyordu
Servis bi gelip baksın bakalım:hmm

C Çevrimdışı

cuni21 

Yeni Üye
1 Ağu 2018
23
40
servis geldi arkadaşlar iki ayrı usb bellekten iki ayrı yazılım yükledi,
4-5 gündür Netflixte sıkıntı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt