Ne kadar Etkimiz Olmuştur Bilemem Fakat

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Benim cihazın garantisi bitmemiş olsa bende hakkımı arardım. Yalnız 4 yıl geçti. Servis formunu halen saklıyorum, forumda montaj sonrası vakum yapıldığı zaten yazmamakta.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Abi ilk intro bence iyi olmuş benim fikrim bu.İnşallah sizler sayesinde servisler de halkımız da bilinçlenmiş olacak.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
çok güzel hareketler bunlar.

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Ne biçim dünyada yaşıyoruz? Adamlar yanlışını telafi etti diye sevinip video ile teşekkür ediliyor. Halbuki ahilik kurumumuz vardı, bu aziz milletin ecdadı yanlış yapanı teşhir eder cezalandırırdı, gerekirse mesleğinden azil ederdi. Bunların olma sebebi milletimizin aşırı vicdanlı olması ya da benliğinden uzaklaşıp benden bulmasın deyip şikayetçi olmayıp akletmemesinden kaynaklanıyor. Aklımızı nerelere bıraktık bir hatırlayabilsek....
Akıldan kastettiğim yaşanmış tecrübeleri okuyup dinleyerek başkalarından bedava veya satın aldıklarımız. Zekayı kastetmiyorum, doğuştan geldiğini satın alınamadığını veya hediye edilemediğini biliyorum.

Bence olması gereken, hata yapanın video çekip özür dileyerek, biz müşterimizle helalleştik demesiydi...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri