n11 yanlış ürün gönderimi / cimer'e ve Thh'ye başvurdum.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
431
slowfood slowfood thh daha bekliyor savunması istendi yazısı.

Bugün 11 Eylül 2023 Müşteri hizmetleri telefonla arayarak iademin onaylandığını söyledi şok oldum 3 ile 7 iş günü içinde bankadan iade yapılacakmış bekliyorum.

İade Onaylandı
n11, 11 Eylül 2023 tarihinde iade talebini onayladı.
İade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Neredeyse 50 gündür ben bu süreçte 2 günde bir twitter instagram whatsapp canlı destek mağaza ve müşteri hizmetlerini sürekli rahatsız ederek durumun çözülmesi için uğraştım.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood thh daha bekliyor savunması istendi yazısı.

Bugün 11 Eylül 2023 Müşteri hizmetleri telefonla arayarak iademin onaylandığını söyledi şok oldum 3 ile 7 iş günü içinde bankadan iade yapılacakmış bekliyorum.

İade Onaylandı
n11, 11 Eylül 2023 tarihinde iade talebini onayladı.
İade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Neredeyse 50 gündür ben bu süreçte 2 günde bir twitter instagram whatsapp canlı destek mağaza ve müşteri hizmetlerini sürekli rahatsız ederek durumun çözülmesi için uğraştım.
Sonucun müspet olması sevindirdi. Geçmiş olsun.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
amazondan ürün aldım ürün geldi baktım benim işimi görmedi bende iade ettim toplam iade vs para 1 hafta içersinde para hesabıma geri yattı ah amazon gözünü seveyim senin gibisi yok.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Amazondan ürün aldım iade talebi oluşturdum, iade talebim onaylandıktan 2 saat sonra param hesabıma yattı. Ürünü geri iade için kargoya verdim ama satıcı ürün sizde kalsın istemiyoruz paranızı iade ettik niye kargoladınız ki dedi. Amazon müşteri hizmetlerine yazdım. Ben dolandırıcı değilim lütfen ürünü geri alsınlar dedim. Müşteri hizmetleri devreye girdi de geri kargoyu aldı satıcı.

sahip çıkalım amazona diyeceğim de öyle vakalar olmuştur ki bıkmıştır onlar da.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
431
amazondan ürün aldım ürün geldi baktım benim işimi görmedi bende iade ettim toplam iade vs para 1 hafta içersinde para hesabıma geri yattı ah amazon gözünü seveyim senin gibisi yok.
Amazondan ürün aldım iade talebi oluşturdum, iade talebim onaylandıktan 2 saat sonra param hesabıma yattı. Ürünü geri iade için kargoya verdim ama satıcı ürün sizde kalsın istemiyoruz paranızı iade ettik niye kargoladınız ki dedi. Amazon müşteri hizmetlerine yazdım. Ben dolandırıcı değilim lütfen ürünü geri alsınlar dedim. Müşteri hizmetleri devreye girdi de geri kargoyu aldı satıcı.

sahip çıkalım amazona diyeceğim de öyle vakalar olmuştur ki bıkmıştır onlar da.

Bence amazon bizim ülkemize fazla :) Bende gözüm kapalı amazonun kendi sattıklarına güveniyorum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
amazonun taklitçisi h.b var ama o paraları reklamlarda ünlülere yedirsin amazonun tırnağı bile olamaz.neler çektirdi zamanında alışverişlerimde bana.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
bende geçen trendyoldan 105 tl ye damacana su pompası aldım, en çok satılan en çok yorum yapılan ürün olduğu için, ürün bir geldi kullanılmış resmen üsütndeki yazılar silinmiş, neyse temizledim, taktım su çekmekte zorlanıyor bir yüksek bir alçak ses, bir bardak su doldurmak resmen eziyet, bir de içinden pislik geliyor bir damacana su heba oldu. neyse iadeye gönderdim, muhtemelen kabul görmeyecek, ancak ben devamlı göndereceğim, kargoya versinler para, ordan parası çıksın :)

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
trendyol-h.b-n11 hepsinde zihniyet türk kafası .satana kadar iyi sattıktan sonra bir sorun çıkarsa yandı gülüm keten helva bu nedenle çok mecbur kalmadıkça yada çok uygun fiyatlı ürün denk gelmedikçe alışveriş yapmıyorum.bu firmalardan.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
431
trendyol-h.b-n11 hepsinde zihniyet türk kafası .satana kadar iyi sattıktan sonra bir sorun çıkarsa yandı gülüm keten helva bu nedenle çok mecbur kalmadıkça yada çok uygun fiyatlı ürün denk gelmedikçe alışveriş yapmıyorum.bu firmalardan.

slowfood slowfood bugün karta para iade edildi çok şükür.

benim için n11 bitmiştir sildim uygulamasını.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
431
slowfood slowfood bugün n11 tüketici hakem heyeti birimi diye bir birimden aradılar sorununuz çözülmüş gözüküyor dedi bir sorun var mı bende yok diyince şikayetinizi geri çekebilir misiniz dedi benimde böyle bir yetkim yok siz savunmanızı düzenleyip gönderin dedim.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
bende geçen trendyoldan 105 tl ye damacana su pompası aldım, en çok satılan en çok yorum yapılan ürün olduğu için, ürün bir geldi kullanılmış resmen üsütndeki yazılar silinmiş, neyse temizledim, taktım su çekmekte zorlanıyor bir yüksek bir alçak ses, bir bardak su doldurmak resmen eziyet, bir de içinden pislik geliyor bir damacana su heba oldu. neyse iadeye gönderdim, muhtemelen kabul görmeyecek, ancak ben devamlı göndereceğim, kargoya versinler para, ordan parası çıksın :)satıcı

bende geçen trendyoldan 105 tl ye damacana su pompası aldım, en çok satılan en çok yorum yapılan ürün olduğu için, ürün bir geldi kullanılmış resmen üsütndeki yazılar silinmiş, neyse temizledim, taktım su çekmekte zorlanıyor bir yüksek bir alçak ses, bir bardak su doldurmak resmen eziyet, bir de içinden pislik geliyor bir damacana su heba oldu. neyse iadeye gönderdim, muhtemelen kabul görmeyecek, ancak ben devamlı göndereceğim, kargoya versinler para, ordan parası çıksın :)
satıcı iadeyi kabul etti ben şok, amazondan almıştım, satıcı amazon olunca problem olmuyor, mümkün mertebe amazondan sipariş vermeye devam

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Amazon kendi sattığı köpek mamasını geri iade kabul etmedi. İade yapılamaz ürün kategorisindeymiş. Ürünü ekstra koruyucu bir şeyle sarmadan göndermişler paket alt tarafından darbe görüp patlamış. Kargocu da okulun giriş katına bırakıp kaçmış. Ne bir ürün teslim kodu ne bir telefon. Mail geldi kargonuz teslim edildi diye. Teslim alan isim de yok. Kargoyu teslim alamadık o yüzden. Kargo bize bırakılmış oldu.

Müşteri hizmetleriyle konuştum foto falan istediler gönderdim ama sonuç yok geri dönüş yapmadılar.

Kısaca böyle bir durum. Yeni yaşadığımız için paylaşayım dedim. Amazon da illa ki bazı iyi niyetlerini durdurmak zorunda kalmış diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt