Korax V4 ,Sungate 8S ,Montage uploader : Montage işlemcili uydu alıcısı yükleme programları

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Daha önce korax için tek vermiştim ,dün digiulama digiulama ile gx hakkında konuşurken bana" abi montagelerin hepsini bir yerde toplasan süper olur " demişti.
Bende bugün oturdum ,hem elimdekileri ,hem de internette bulduğum ve şifreli olan 1-2 programı da ekleyip topluca "montage yükleyici topluluğu" yaptım,eski versiyonları da ekledim ki bazı modellerde yeni versiyon yükleticiler çalışmıyor veya dump yapamıyor ,(belki de ben yapamamışımdır :) )
Neyse ,işte hem amatörlerin hem de bu işten para kazananların ellerinin altında bulunması gereken yükleyici topluluğu :

foruma100.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Eline koluna. Sağlık abi şimdi manage işlemcili olanlar biz nasıl yüklücen derlerse o zaman nasıl olacak

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
ben yapamadım baktım yüklemiyor öle o prg bana bakıyor bende ona ayıp olmasın die :)

T Çevrimdışı

telekom

Yeni Üye
26 Ocak 2020
2
63
Korax hitech astra uydu alıcı rs232 ile kendi yazılımını almıyor redline m220 alıyor ikiside montage işlemci problem ne olabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Korax hitech astra uydu alıcı rs232 ile kendi yazılımını almıyor redline m220 alıyor ikiside montage işlemci problem ne olabilir
Bunun farklı nedenleri vardır ,mesela yazılım almayan cihazın işlemcisi bunlardan birisi.Nasıl öğrenirim dersen ,cihazı söküyorsun ,plakette yazar mutlaka mesela 8001 ,3001 ,6001 gibi .
Yazılım atarken de bu işlemci türünü seçiyorsun mutlaka ,bazılarında yazılımı indirdiğinde nasıl yapılacağı anlatılıyor ,diyelim anlatılmadı ,o zaman tek tek tipi seçmelisin .
Diğer neden ise ,rs232 tarafındaki kompenentlerin takılmayışı ki çok gördüm böyle uydu alıcısı ,girişi var fakat ,iletişimi kuracak malzemeler yok :)
Bu arada elndeki montage yazılımları bir yere yüklersen indirip denemek isterdim :ok

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
korax hitec astra internet te 80 tlye satılıyor degerse alıp icon yazılımı atalim.

T Çevrimdışı

telekom

Yeni Üye
26 Ocak 2020
2
63
Tek tek denedim ama malesef yükleme olmadı büyük ihtimalle bu uydu alıcının rs232 giriş var ama board bağlantısı yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Tek tek denedim ama malesef yükleme olmadı büyük ihtimalle bu uydu alıcının rs232 giriş var ama board bağlantısı yok
Alıcıyı söküp ,karta bak bakalım ne yazıyor (merak ettim) ,yükleme yapmıyorsa boş olabilir ,veya uç bağlantısı ters de olabilir :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
korax hitec astra internet te 80 tlye satılıyor degerse alıp icon yazılımı atalim.
cihazın yazılımını indirdim bakalım,yarın yüklerim benimkine ,neler varmış -merak ettim hitec astranın içinde :) ,sanırım 8001 var gibi ama yarın belli olur mutlaka :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri