Monitörü Tv Yapmak

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Arkadaşlar hali hazırda elimde olan philips marka bilgisayar mönitörümü tv yapmış bulunmaktayım modeli 192 e 16 9 formatında uydu alıcı 25 liralık hdmi aparatı ve iki adat hoparlörle yapılabiliyor.
İnanın görüntü kalitesi gördüğüm bütün küçük tvlerden daha güzel ve daha akıcı hatta bizim evdeki eski 100 hz tv ile akıcılığı arasında fark göremiyorum 2 metre civarı tv kanallarını kaliteli bi şekilde izlemek isteyenler için en iyi en uygun fiyatlı secenek tv box da bağlayabilirsiniz youtube da yapanlardan gördüm küçük tv almak isteyenler degerlendirebilirler. Ben artık asla küçük tv almam.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
IMG_20190911_092702.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

video yukleyemedim

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
uydu alıcısı elimde vardı bi aparat var hdmı to VGA yazınca Google'a çıkıyor 25 lira bitane küçük hoparlör aldım ikisi 50 lira assagi yukarı hoparlörü uyduya bağlıyorsunuz çıkışını next in uyduları guzel oda 90 lira 101 in sitesinde tavsiye ederim video da gorunenden da güzel görüntü aliyosunuz uyduda av ayarı var çözünürlüğü otomatik yapınca hd şekilde keyifle izliyorsunuz monitör 150 200 civarı bulunuyor ikinci el yalnız 16 9 formatlı olması HD kanalları izlemek için önemli toplamda 350 liraya mal edebilirsiniz akıcılık ve görüntü kalitesinden memnun kalirsiniz.ileri duzey bişey isteyenler 27 inç IPS monitörler 500 lira civarı ikinci el full HD hdmı çıkışlı olanlarda aparat almaya'da gerek kalmaz monitörler tvlerden daha tepkisel ve panel olarak kaliteli benim diyen TV yi bozabilir veya kafa kafaya gidebilir.

sadece uydu kumandası işinizi görüyor kapatınca monitörde kendini kapatıyor uykuya geçiyor açınca algılıyor hiçbir sorun olmuyor aç kapa yapmıyorsunuz

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
[Gizli İçerik]uydu alıcısı elimde vardı bi aparat var hdmı to VGA yazınca Google'a çıkıyor 25 lira bitane küçük hoparlör aldım ikisi 50 lira assagi yukarı hoparlörü uyduya bağlıyorsunuz çıkışını next in uyduları guzel oda 90 lira 101 in sitesinde tavsiye ederim video da gorunenden da güzel görüntü aliyosunuz uyduda av ayarı var çözünürlüğü otomatik yapınca hd şekilde keyifle izliyorsunuz monitör 150 200 civarı bulunuyor ikinci el yalnız 16 9 formatlı olması HD kanalları izlemek için önemli toplamda 350 liraya mal edebilirsiniz akıcılık ve görüntü kalitesinden memnun kalirsiniz.ileri duzey bişey isteyenler 27 inç IPS monitörler 500 lira civarı ikinci el full HD hdmı çıkışlı olanlarda aparat almaya'da gerek kalmaz monitörler tvlerden daha tepkisel ve panel olarak kaliteli benim diyen TV yi bozabilir veya kafa kafaya gidebilir.

sadece uydu kumandası işinizi görüyor kapatınca monitörde kendini kapatıyor uykuya geçiyor açınca algılıyor hiçbir sorun olmuyor aç kapa yapmıyorsunuz
Hele uydu alıcısında "cam" özelliği varsa ,çanak da 13 -19 derecede ise ,bak keyfe :)
Eline sağlık ,güle güle kullan :ok , bana komşum "alocum,bunu atacağız,işine yararmı" diye verdi,evde hemen yanımda, receiver yazılımları için kullanıyorum,hoparlörleri de üzerinde ,eh işimi görüyor :)

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Hastasıyım şöyle ufak dokunuşların. Bir de ev içerisine, seyyar ısıtıcıların ayakları varya ona çanak montajı yapıp seyyar ve istediğinde her uyduyu ayarlayabileceğin mobil bir istasyon kuracaksın, değme keyfine ! :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri