MİTSUBİSHİ ELECTRİC MSZ-SF35VE3 montaj sonrası video ve resimler

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
MİTSUBİSHİ ELECTRİC MSZ-SF35VE3 için 21.07.2017 tarihinde montaja geldiler. Gelenler gayet kibarlardı. Ayakların ME yazan terlik giymek istediler, ev tadilatta olduğu için gerek olmadığını söyledim, nasıl rahat edeceklerse o şekilde davranmalarını söyledim. Klimanın nereye kurulacağını önceden karar vermiştim. Gösterdiğim yeri ortalayıp montaj işlemlerine başladılar. GAyet temiz bir çalışma sonunda montaj bitti. Yaklaşık 10 Dk kadar vakumlama yapıldı. Makineleri büyük olduğu için çabuk vakum yaptığını söylediler. Bütün borular pvc içine alınarak görsel açıdan ME güzel iş çıkardığını gösterdi. Su tahliye borularını da gidere kadar götürdü. Eminim ki başka klima alsaydım o tahliye boruları ektra para isteyeceklerdi. Toplamda 7m den biraz fazla bakır boru kullanıldı bunun için 80 TL ödedim. En son tüm işlemlerden sonra yeniden montaj kontrol edilde bit yerde beğenmediğim yer varsa ısrarla söylememi istediler. Kusur bulamadım yeterince işlerini temiz yaptıklarını düşündüm. Son olarak kumanda kullanımını anlattılar.

AkGRBp.jpg

aGgOV5.jpg

8dX4VQ.jpg

DdGNQ6.jpg

mkRYQ1.jpg

gWb332.jpg

PrGLLQ.jpg

7NQ00v.jpg

r2yllM.jpg

okyDDk.jpg

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: MİTSUBİSHİ ELECTRİC MSZ-SF35VE3 montaj sonrası video ve resimler

emin kardeşim hayırlı uğurlu olsun.Rabbim güzel günlerde sağlıkla huzurla uzun yıllar kullanmayı nasip etsin inşallah.me farkı gerçekten koymuş ortaya süper montaj yapılmış helal olsun arkadaşlara gerçekten.görmek istediğimiz montaj görselleri işte bunlar.ve en önemliside sizin gibi tüketicinin memnuniyeti.kitap gibi montaj olmuş.

ayrıca bilgilendirme içinde teşekkür ederim.diğer kardeşlerimiz açısından da referans olur.değerli düşüncelerinizi ilerleyen günlerde de bekliyoruz inşallah.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Çok kaliteli ve güzel bir montaj olmuş. Su tavasıda takılmış on numara beş yıldız. Size gelen me servisiyle bana gelen servis kasapmış.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

ghostkiller1' Alıntı:
emin kardeşim hayırlı uğurlu olsun.Rabbim güzel günlerde sağlıkla huzurla uzun yıllar kullanmayı nasip etsin inşallah.me farkı gerçekten koymuş ortaya süper montaj yapılmış helal olsun arkadaşlara gerçekten.görmek istediğimiz montaj görselleri işte bunlar.ve en önemliside sizin gibi tüketicinin memnuniyeti.kitap gibi montaj olmuş.

ayrıca bilgilendirme içinde teşekkür ederim.diğer kardeşlerimiz açısından da referans olur.değerli düşüncelerinizi ilerleyen günlerde de bekliyoruz inşallah.

Gerçekten montajın iyi olması insanı motive etmesi açısından büyük rol oynuyor. İyiki almışım dedirtiyor resmen. Keşke birde fiyat olarak biraz daha düşük olsa da herkes alabilse.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531

emin616' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:

Gerçekten montajın iyi olması insanı motive etmesi açısından büyük rol oynuyor. İyiki almışım dedirtiyor resmen. Keşke birde fiyat olarak biraz daha düşük olsa da herkes alabilse.

gecen sene 3400 lıra kadar alan olmustu bu sene dolar maf ettı ortalıgı

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

warrior33' Alıntı:
Çok kaliteli ve güzel bir montaj olmuş. Su tavasıda takılmış on numara beş yıldız. Size gelen me servisiyle bana gelen servis kasapmış.

Montaj konusunda hiç sıkıntı olmadı. Gerçekten hakkını layıkıyla yaptılar çok sağolsunlar. Bazı klimacılar gibi taşerona yaptırmıyorlar işlerini. Bu anlamda bile farkı hemen hissettiyorlar. Daha klimayı pek kullanma şansım olmadı eve ustalar gelince anca açıyorum. Bu sıcakta bunalmasınlar diye.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Sota' Alıntı:
emin616' Alıntı:

gecen sene 3400 lıra kadar alan olmustu bu sene dolar maf ettı ortalıgı

Aslında bu sene klimaya ihtiyacım yotku ama hazır Devlet ötv kdv indirimları yapıyorken alayım dedim. Ülkemizde hiçbirşeyin fiyatının düştüğünü görmedim her sene yükseliyor. 3800 TL + wifi vermesi biraz rahatlatı içimi.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Dün ME servisi evimin oradan geçerken dış ünitede boruların ve elektrik bağlantı yerinin kapatan kapağının düşmüş olduğunu görmüşler. Hemen zile basmışlar ama evde kimse yoktu. Sonra komşum kapıyı açmış servis hemen kapağı yerine takmış. 

Hemen arkadaşımı aradım servis elemanını ver dedim.  Neden düştüğünü sordum. Montajı yapan arkadaş vidayı tam sıkmamış biraz gevşek kalmış gibi duruyor dedi. Şimdi daha uzun bir bida taktık iyice sabitlediklerini söylediler. Bir kere daha ME taktir ettim. Ben bile görmedim kapağı adamlar  nasıl görmüşler helal olsun.  :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531

:oha:

Dondum Kaldim Helal Olsun

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Sota' Alıntı:
:oha:

Dondum Kaldim Helal Olsun

donma hiç me farkı. gönder Zamzugçuları Lege cileri öğrensinler. 

ama gerçi arkadaş zibro , haier ,york , sıĞma Lege yani börülün sattıklarında alsa servis daha iyi olArdı değilmi soto. :)eh:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

emin616' Alıntı:
Dün ME servisi evimin oradan geçerken dış ünitede boruların ve elektrik bağlantı yerinin kapatan kapağının düşmüş olduğunu görmüşler. Hemen zile basmışlar ama evde kimse yoktu. Sonra komşum kapıyı açmış servis hemen kapağı yerine takmış. 

Hemen arkadaşımı aradım servis elemanını ver dedim.  Neden düştüğünü sordum. Montajı yapan arkadaş vidayı tam sıkmamış biraz gevşek kalmış gibi duruyor dedi. Şimdi daha uzun bir bida taktık iyice sabitlediklerini söylediler. Bir kere daha ME taktir ettim. Ben bile görmedim kapağı adamlar  nasıl görmüşler helal olsun.  :ok:

şapka çıkarıyorum bir kez daha insanın işini sevmesi demek budur işte. 

bende ilk klimamı aldığımda ne kadar akıllıca bir iş yaptığımı gördüm ve peşinde 2 ME daha aldım. 

bende bir çok arkadaş gibi panaik atak durumları forumları okudukça yaşadım adamları rahatsız bile ettim inanın ozmanlar merkez servis karşı daydı ben anadolu yakasındayım Gökhan Yüksek bey  hopp bir telefonlar buraya 2 defa kalktı geldi. hayret ettim inanın. hatat dhde bir arkadaşımz vardı klimacı ismi Emre Sağanak efendi bir arkadaştır ona anlattım şaştı kaldı arkadaş.

4 tane servis tanıdım hepside birbirinden güzideydi. hepsine selam olsun diyorum Gökhan bey Turan bey ve ekipleri Atilla bey ve ekibi Kadir bey ve ekibi. ayrıca  usta kardeşlerimi Başta beni ME firmasına profesyonelce bağlayan Ahmet usta olmak üzere Mehmet usta Deniz usta Hall İbrahim usta ve isimlerini unuttuğum ustalarım affetsin hepine selam olsun. Bütün  arkadaşların eğitimi o kadar insan odaklıki şaşmamak elde değil.  insan diyor demekki isteyince oluyormuş ve burası gerçek Türkiye denmesi gerekiyor =)

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

9köy' Alıntı:
emin616' Alıntı:

bende ilk klimamı aldığımda ne kadar akıllıca bir iş yaptığımı gördüm ve peşinde 2 ME daha aldım. 

bende bir çok arkadaş gibi panaik atak durumları forumları okudukça yaşadım adamları rahatsız bile ettim inanın ozmanlar merkez servis karşı daydı ben anadolu yakasındayım Gökhan Yüksek bey  hopp bir telefonlar buraya 2 defa kalktı geldi. hayret ettim inanın. hatat dhde bir arkadaşımz vardı klimacı ismi Emre Sağanak efendi bir arkadaştır ona anlattım şaştı kaldı arkadaş.

4 tane servis tanıdım hepside birbirinden güzideydi. hepsine selam olsun diyorum Gökhan bey Turan bey ve ekipleri Atilla bey ve ekibi Kadir bey ve ekibi. ayrıca  usta kardeşlerimi Başta beni ME firmasına profesyonelce bağlayan Ahmet usta olmak üzere Mehmet usta Deniz usta Hall İbrahim usta ve isimlerini unuttuğum ustalarım affetsin hepine selam olsun. Bütün  arkadaşların eğitimi o kadar insan odaklıki şaşmamak elde değil.  insan diyor demekki isteyince oluyormuş ve burası gerçek Türkiye denmesi gerekiyor =)

Gerçekten çok şaşırdım. Forumlardı okuyoruz görüyoruz gelen servislerin kalitesiz işlerini, taşeronların montajları vs. Sonra birde ME böyle kaliteli çalışınca nasıl diğer klima alsın insan. Emsallerine göre az pahalı ama hakkını veriyorlar. Daha kurulumda, serviste beni mutlu ettiler.

3 hafta önce bi fujitsu montaj videosu paylaştım burada. Onların nasıl iş yaptıklarını görünce ME almaya karar verdim. Sıfır klima neredeyse adamalr 2. el yaptılar o kalitesiz montajlarıyla.  O yüzden ME sanırım en iyi servis ve Klima olmaya aday.

Bu akşam işten gelirken klimaya baktım adamlar nasıl görmüşler o kapağı diye baktım. Bakmak baktım göremedim :ok:
O ara komşu geçiyordu. Dedi klima güzel montajını yapmışlar helal olsun. O an gururlandım sanki işi ben yapmışım gibi ::yerlerde:

Yatak odasına 9 BTU klima alacağım seneye. Kesinlikle ME kampanyasını bekleyeceğim. Evime ME den başka klima sokmam. Benden +1 puan aldılar

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

emin616' Alıntı:
9köy' Alıntı:

bende bir çok arkadaş gibi panaik atak durumları forumları okudukça yaşadım adamları rahatsız bile ettim inanın ozmanlar merkez servis karşı daydı ben anadolu yakasındayım Gökhan Yüksek bey hopp bir telefonlar buraya 2 defa kalktı geldi. hayret ettim inanın. hatat dhde bir arkadaşımz vardı klimacı ismi Emre Sağanak efendi bir arkadaştır ona anlattım şaştı kaldı arkadaş.

4 tane servis tanıdım hepside birbirinden güzideydi. hepsine selam olsun diyorum Gökhan bey Turan bey ve ekipleri Atilla bey ve ekibi Kadir bey ve ekibi. ayrıca usta kardeşlerimi Başta beni ME firmasına profesyonelce bağlayan Ahmet usta olmak üzere Mehmet usta Deniz usta Hall İbrahim usta ve isimlerini unuttuğum ustalarım affetsin hepine selam olsun. Bütün arkadaşların eğitimi o kadar insan odaklıki şaşmamak elde değil. insan diyor demekki isteyince oluyormuş ve burası gerçek Türkiye denmesi gerekiyor =)

Gerçekten çok şaşırdım. Forumlardı okuyoruz görüyoruz gelen servislerin kalitesiz işlerini, taşeronların montajları vs. Sonra birde ME böyle kaliteli çalışınca nasıl diğer klima alsın insan. Emsallerine göre az pahalı ama hakkını veriyorlar. Daha kurulumda, serviste beni mutlu ettiler.

3 hafta önce bi fujitsu montaj videosu paylaştım burada. Onların nasıl iş yaptıklarını görünce ME almaya karar verdim. Sıfır klima neredeyse adamalr 2. el yaptılar o kalitesiz montajlarıyla. O yüzden ME sanırım en iyi servis ve Klima olmaya aday.

Bu akşam işten gelirken klimaya baktım adamlar nasıl görmüşler o kapağı diye baktım. Bakmak baktım göremedim :ok:
O ara komşu geçiyordu. Dedi klima güzel montajını yapmışlar helal olsun. O an gururlandım sanki işi ben yapmışım gibi ::yerlerde:

Yatak odasına 9 BTU klima alacağım seneye. Kesinlikle ME kampanyasını bekleyeceğim. Evime ME den başka klima sokmam. Benden +1 puan aldılar

:ok: :ok: :ok:

bu linke bakın birde me kötülemek için neler yapılıyor =)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt