Mitsubishi electric klima serileri hakkında.

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141
[font=Verdana, Geneva, Helvetica, Arial, sans-serif]Öncelikle merhaba, uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucu MSZ-FH serisinde karar kıldım anladığın kadarıyla da alınacak en iyi 4-5 klimadan biride bu benim sorum MSZ-FH serisi 2014 yılında çıkmış ve 3. yılını doldurmuş bir seri, [font=Verdana, Geneva, Helvetica, Arial, sans-serif]paraya kıyarak uzun yıllar kullanacağım bir ürün almak istiyorum, aldığım ürünleri de hep yeni çıkmasını bekleyip öyle almaya dikkat eden biriyim bu yüzden aslında yeni modelleri beklemek istiyorum  size sorum Mitsubishi serilerini ortalama ne kadar zamanda bir yeniliyor veya revizyon geçiriyor, tabi ki hiç birimiz müneccim değiliz ama bunun da ortalama bir süresi vardır aradan 3 sene geçmiş bunu alıp da iki gün sonra yenisi çıkıp eskisin istemem.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Mitsubishi electric klima serileri hakkında.

yeni LN serisi R32 cihaz sayfasına yazdım dah sonra yazacağım size ve diğer arkadaşlara.

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

Peki çok sağolun sizi takipdeyim.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

t.taha' Alıntı:
[font=Verdana, Geneva, Helvetica, Arial, sans-serif]Öncelikle merhaba, uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucu MSZ-FH serisinde karar kıldım anladığın kadarıyla da alınacak en iyi 4-5 klimadan biride bu benim sorum MSZ-FH serisi 2014 yılında çıkmış ve 3. yılını doldurmuş bir seri, [font=Verdana, Geneva, Helvetica, Arial, sans-serif]paraya kıyarak uzun yıllar kullanacağım bir ürün almak istiyorum, aldığım ürünleri de hep yeni çıkmasını bekleyip öyle almaya dikkat eden biriyim bu yüzden aslında yeni modelleri beklemek istiyorum  size sorum Mitsubishi serilerini ortalama ne kadar zamanda bir yeniliyor veya revizyon geçiriyor, tabi ki hiç birimiz müneccim değiliz ama bunun da ortalama bir süresi vardır aradan 3 sene geçmiş bunu alıp da iki gün sonra yenisi çıkıp eskisin istemem.

yenisi çıktı ama çok pahalıdır ben şahsen fh de alırım hatat biraz daha beklerim belki kasım kampanyasaı geçen sene gibi uygun olur. 

her nekadar teknoloji değişti vs densede bakmayın siz öyle devrim niteliğinde bir şey yok pek. tamam R3 devrim bi tür ama öyle ortalığı yerinden oynatırmı oynatmazmı bilinmez daikin 2 senedir satıyor işte ama bence çok büyütmeyede gerek yok.

türlü türlü gaz için yakıştırmalarda var yanıcı vs gibi bakalım yakın zamanda  ne olacak R32 yaygınlaşacakmı. 

ucuz klima üreticleride gçerse bu gazlara ve yanıcysda bol bol patlama sesi duyarız arçelik vestel baymak haier gree üretimi york vs  teknisyenleri havada servis sunarlar. 

birde yanmaz vs diyenlerde var beklyeip göreceğiz artık.

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

9köy' Alıntı:
t.taha' Alıntı:

yenisi çıktı ama çok pahalıdır ben şahsen fh de alırım hatat biraz daha beklerim belki kasım kampanyasaı geçen sene gibi uygun olur. 

her nekadar teknoloji değişti vs densede bakmayın siz öyle devrim niteliğinde bir şey yok pek. tamam R3 devrim bi tür ama öyle ortalığı yerinden oynatırmı oynatmazmı bilinmez daikin 2 senedir satıyor işte ama bence çok büyütmeyede gerek yok.

türlü türlü gaz için yakıştırmalarda var yanıcı vs gibi bakalım yakın zamanda  ne olacak R32 yaygınlaşacakmı. 

ucuz klima üreticleride gçerse bu gazlara ve yanıcysda bol bol patlama sesi duyarız arçelik vestel baymak haier gree üretimi york vs  teknisyenleri havada servis sunarlar. 

Peki sağ olun hocam valla bana durup dururken bir şey olmasın da isterlerse uzaya çıksınlar :muha:umrumda olmaz, böyle söylediniz geçen seneye göre fiyat artış çok mu oldu? birde klima için ölü sezon kasım-aralık gibi mi oluyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,463

Kiyacan paraya
Her odaya krigamineyi yapistiracan
Ama
Şeytan durtuyor aldirmiyor
  :cigara:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

t.taha' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Peki sağ olun hocam valla bana durup dururken bir şey olmasın da isterlerse uzaya çıksınlar :muha:umrumda olmaz, böyle söylediniz geçen seneye göre fiyat artış çok mu oldu? birde klima için ölü sezon kasım-aralık gibi mi oluyor.

sizde sağolun arkadaşım. Vallahi baya çok oldu  geçen sene yaz rakamlarını unuttum ama tüm listeler var gene bizm forumlarda fakat geçen kasımdaki bambaşka bir kampanyaydı. 

şimdi siz ölü sezon kasım desem yalan olur çünkü firmaların sağı solu belli olmuyor geçen seneki kasım kampanyasını birde 2-3 sene önce bir alan 2.si yarı fiyat kampanyası hepside olmadık zamanlarda yapıldı. o açıdan nesedek yalan olur ne bileyim ne diyeyim şimdi size inanın konuşmak zor.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Sota' Alıntı:
Kiyacan paraya
Her odaya krigamineyi yapistiracan
Ama
Şeytan durtuyor aldirmiyor
  :cigara:

seni 400 tl içinde birol dürtmüştü ben ne kebaplar yerim şalgam içerim diye sana keap yidrrdiydi değilmi şimdide millete diyor 3-400 bir şey değil  :yerlerde:

gerçi sen millete adamışşsın kendini dandiklerr denemeden millete klima önermiyorsun amme hizmeti yapmadan duramıyorsun  :)eh:

ma dikatli ol mbirol keşfe bile gitmiyormuş satamam diye  :cigara:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,463

Bız Adam Dıye Sozune Guvendık , Dedık Elınde Var Kompresorunu Kalıtesını Bılır

ME yazılım ve ME Kompresor Kullanılıyor Dedı

Peh Peh Peh Icınde GMCC En Dusuk Kompresoru cıktı , Soguk Havada Donmasın Dıye Karter Isıtıcı Cıktı Cıktıda Cıktı

Bızde Lafına Sozune Guvenılmez Bırı Oldugunu Anlamıs Olduk

Bız Bu Durumlar ıcın 2 Cıft Laf Ederız ama Adam Olan ıcın Ederız...

Artık Alıcaz Denıcez Onerecez

Mılletın 3 Kurusunu

Garantı Savsatasını Savunanlara , Tenekeyı Mıllete Kakalamaya Calısana Kaptırmayacagız....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt