Mitsubishi Electric Kasım 2017 Kampanyası.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
vJalqA.jpg

Türk forumlarında herzaman olduğu gibi ilk kez yayınalnmıştır.

diğer forumlar izin belirtmeden kullanamaz.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Mitsubishi Electric Kasım 2017 Kampanyası.

arkadaşlar sıralamayı üstten alta doğru yaptım bu kez daha sonra düzenleme yapabilirim.

Loosnay nedir derseniz ısı geri kazanımlı dış havayı içeri taşıyan içerinin havasını dışarı atab bir  tür aspiratördürmü desem ne desem harika bir cihaz.

aslına her evde her odada olması gereken bir cihazdır

daha ucuz bir alternatifi olmadığına göre en azından ben bilmiyorum.

sitesinden özelliklkerini yapıştırma zamanım yok sizler inceleybilirsiniz.

Z Çevrimdışı

Ziya_17

Yeni Üye
10 Eki 2017
12

Abi selamlar ben bugün gittim ME ye ve kampanyalı fiyatlar yeni geldiğini soylediler. msz dm 35 va yi 3500 liraya aldım peşin fiyatina. Çalışali su anda 2- 3 saat oluyo ama dediginiz gibi çok sessiz çalışıyo. Ayrıca calisanlar da çok ilgili ve kaliteli olduklari belli oluyor. İlginiz için çok tesekkur ederim. Allah razi olsun

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Dediğim gibi kampanyalı fiyatlarla kampanyasız indirim aldığımız fiyatlar aynı seviyede. Her zaman böyle oluyor bu iş zaten. Neyse hayırlı olsun inşallah ihtiyaç sahipleri faydalanabilir.

LOSSNAY cihazının büyüğü var bizim fabrikada bir gün detaylı fotoğraflarını ve filtrelerini çeker atarım siteye. Sizde nasıl lanet bir havayı filtreyebildiğini görmüş olursunuz.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Gozum disardayim uzun yaxamam onu hemen durdur 600 fazla ver belki 4000ede verirler gecen gun bir arkadas 4000 yazmisti isim hatirlamiyorum. sf al abi diyorsan beni dinle sf al arada fark yok 5 6 yuz tl  fazla ver kar edersin emin ol.

Z Çevrimdışı

Ziya_17

Yeni Üye
10 Eki 2017
12

Neden abi arada nasıl bir fark var

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Ben dikkatl8 okumadim şimdi mesaji atinca aradak8 mesaji gormem uzerine dikkatimi cekti kurulduysa yaoicak nise yok gule gile kullan istersen yinede tekl8f et diycem ama olmaz artik =)

Z Çevrimdışı

Ziya_17

Yeni Üye
10 Eki 2017
12

Valla abi bu fiyat bile zorladı baya beni almak için ama içime kurdu düşürdün su anda çok mu fark var ben bayi bana sordu salon için mi yoksa başka odalar için mi alıyorsun diye ben de çocuk odasına alıyorum dedim onlar da bana bunu soylediler.

S Çevrimdışı

sertace

Yeni Üye
2 Eki 2017
20

Merhaba Multi ürünler için güncel liste var mı?

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Ziya_17' Alıntı:
Neden abi arada nasıl bir fark var

Daha kemikli cihazdir sf isitmasi daha iyidir dm ve hj den aradada cok fark yok o acidan oyle soyledim. Sahsim adina farkli marka almaktansa ben 1500 2000 fazla verir me alirim bunu hep yazarim me ninde genelde sf modelini oneririm. Dm de kotu degildir korkmayin =)

Z Çevrimdışı

Ziya_17

Yeni Üye
10 Eki 2017
12

Senin dediğin doğrudur abi ben sana daha önce me alamayacagimi söylemiştim sen de bana carrier xpowegold ya da toshiba ya bakmamı söylemiştin ama biraz daha ver me al demistin :) ben de fiyat araştırması yaptım xpowergold a 3200 dediler bugün kampanya ile me 3500 deyince hic düşünmeden me aldim :)

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Ziya_17' Alıntı:
Senin dediğin doğrudur abi ben sana daha önce me alamayacagimi söylemiştim sen de bana carrier xpowegold ya da toshiba ya bakmamı söylemiştin ama biraz daha ver me al demistin :) ben de fiyat araştırması yaptım xpowergold a 3200 dediler bugün kampanya ile me 3500 deyince hic düşünmeden me aldim :)

unutmuşumdur Ziya bey kardeşim artık eskisi kadar yeni olayşarı aklımda tutamıyorum Allah etmesin Allah düşmanımın başına vermesin çağın vebası alzheimer olmaktan bile korkmuyor değilim. zira dolu sebep mümkün sırf yemek içmekle olsun kalıtımsal olsun bunların yanı sıra teknolojiye ayak uydururken hayata yetişememek durm dahi sayılıyor =)

sizn klimanız tekrar hayırlı olsun Ziya bey kardeşim Allah iyi günlerde kullanmanızı nasip eylesin. :ok:

0 Çevrimdışı

0derece

Yeni Üye
13 Eyl 2017
8

Sayın 9köy üstadım ve diğer üstadlarım, size bir konu danışacağım;
SF25VE (3600 TL) ve EF25VE (4200 TL) arasında kalite v.s. dişe dokunur bir fark var mı ? Anlamayan biri olarak baktığımda kağıt üstü değerlerde çok yakınlar (aynı dış ünite, tüketim v.s.).  Açıkçası 600 tl farkı sırf şekli (sadece öyleyse) için vermek istemiyorum. Değer bir şey ise bu 600 tllik farkı da karşılayabilirim.

Teşekkür ederim, saygılar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

0derece' Alıntı:
Sayın 9köy üstadım ve diğer üstadlarım, size bir konu danışacağım;
SF25VE (3600 TL) ve EF25VE (4200 TL) arasında kalite v.s. dişe dokunur bir fark var mı ? Anlamayan biri olarak baktığımda kağıt üstü değerlerde çok yakınlar (aynı dış ünite, tüketim v.s.).  Açıkçası 600 tl farkı sırf şekli (sadece öyleyse) için vermek istemiyorum. Değer bir şey ise bu 600 tllik farkı da karşılayabilirim.

Teşekkür ederim, saygılar

zen ef serısı ıcın o fıyat farkını vermezdım sahsım adına

yok krıgamıne fh serısı alırım dersen hıc sesımı cıkarmam hayırlı olsun derım :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt