MITSUBISHI ELECTRIC KASIM 2016 KAMPANYASI.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
5411624520.jpg

88qaDW.png

zn8pJ6.png

VEoz1P.png

PQ81lb.png

MkNV1a.png

yVY6ja.png

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: MITSUBISHI ELECTRIC KASIM 2016 KAMPANYASI.

fh ve ef serisinin fiyatları mükemmel olmuş.bu fiyatlara alındı alındı birdaha mı asla bu fiyatlar görünmez.fh nin üstüne klima tanımam.daıkın ururu sarara diyecek olanlara ise derimki aynı kalasman klimamı.ayrıca bir şahin ,doğan araba parası.bu parayı kim verebilecek.

D Çevrimdışı

digiworker

Yeni Üye
1 Kas 2016
1

merhaba
FH ve EF serilerini SF ile kıyaslarsak hangisini tercih etmeliyiz. Isıtma ve soğutmada kullanılacak.
Bunların karşısında da Midea mission var. hangisini tavsiye edersiniz?

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

digiworker' Alıntı:
merhaba
FH ve EF serilerini SF ile kıyaslarsak hangisini tercih etmeliyiz. Isıtma ve soğutmada kullanılacak.
Bunların karşısında da Midea mission var. hangisini tavsiye edersiniz?

merhaba hoşgeldiniz.tabiki fh serisini tercih ediniz.bu klimayı bu sektörde tek geçerim.bu fiyata türkiyede böyle bir klima yok.a dan z ye herşeyine kefilim.sf bunların altı ef orta şekli.ama derimki alabiliyorsanız hiç düşünmeden fh serisini alın uzun yıllar düşük faturalı bol kazanımlı bir klima olarak kullanın.

midea missionun bunların yanında malesef lafı olmaz kardeşim.

G Çevrimdışı

gold06

Yeni Üye
10 Ağu 2016
14

merhaba @ghostkiller1  bu klilamaları şimdi alsak kurulumunu hemen yaptırmasak olurmu? yani istediğimiz zaman kurulum yaptırma şansımız varmı

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

gold06' Alıntı:
merhaba @ghostkiller1  bu klilamaları şimdi alsak kurulumunu hemen yaptırmasak olurmu? yani istediğimiz zaman kurulum yaptırma şansımız varmı

Merhaba kardeşim.kurulumu istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.ancak garantisi fatura tarihi olacağı için başlar.
Ama genede bayi ile aranızaki anlaşmaya bakar bu işler.alma aklınız var ise biranönce davranın.bu tip durumlarda üst klasman klimalar fazla stokta olmaz.sayılıdır.örneğin fh.
,
@gold06 kardeşim yukarıdaki yazmış olduğum bilgiyi düzelteyim.işin özünü araştırdım ve siz klimayı alın istediğiniz zaman montaj yapılıyor ve garantiside o zaman başlıyormuş.bu konudaki yanlış bilgilendirme için özür dilerim.

bu fiyatları kaçırma kardeşim al koy kenara birdaha bulunmaz.çok güzel indirim bu gerçekten.dolar derseniz aldı başını gidiyor.elinizi çabuk tutun derim.uygun fiyatlara me ayrıcalığından faydalanın isterim bir an önce.

A Çevrimdışı

aliyilmaz

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Selam ghostkiller1, 

FH > EF > SF demişsiniz. Ben halen klima arayışı içindeyim ve me almayı düşünüyorum, fakat bana önerdikleri 40m2 salon için HJ60 idi. Bir de deluxpower demişlerdi. FH üstün klima demişsiniz baktığımda benim ihtiyacım olan kapasite yok doğru mu anladım? 

Benim ancak alabileceğim HJ60 ve GF71 mi? Bir de GF60 var ama o yeterli olmayacak sanırım? Arada ciddi rakam farkı mevcut. Ne önerirsiniz?

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

aliyilmaz' Alıntı:
Selam ghostkiller1, 

FH > EF > SF demişsiniz. Ben halen klima arayışı içindeyim ve me almayı düşünüyorum, fakat bana önerdikleri 40m2 salon için HJ60 idi. Bir de deluxpower demişlerdi. FH üstün klima demişsiniz baktığımda benim ihtiyacım olan kapasite yok doğru mu anladım? 

Benim ancak alabileceğim HJ60 ve GF71 mi? Bir de GF60 var ama o yeterli olmayacak sanırım? Arada ciddi rakam farkı mevcut. Ne önerirsiniz?

yalıtım durumlarınız nasıl bilemiyorum ama size bu modeli me keşif ekibimi önerdi.şayet onlar önermişse burdan gidelim.hj60 önermişler size.bende diyorumki eğerki para kosunuda sıkıntı yoksa gf60 ı alın.aradaki fiyat farkını ne kadar verdiler.aldığınız fiyatları yazabilirseniz ona göre net değerlendirme yapalım.

fh konusuna gelirsek ben gene diyorumki fh50 oraya yeterli gelebilir.bunu hiç danıştınızmı gelen arkadaşlara bilemiyorum ama fh orda iş yapar.gf ile fh arasında kampanya fiyatlarına bakılırsa fark yok aynı fiyat.aralarında işin gerçeği uçurum farklar yok verim performansta.gf daha güçlü dolayısıyla  değerleri biraz yüksek verimde düşük görünebilir ama net olarak sağlama alırsınız kendinizi.tekrardan danışın bence bilgi alın.çünki onlar yeterli görmezse sonrasında sıkıntı oluşur.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Arkadaşlar me nin kampanya bitimine sayılı günler kaldı.almak isteyen araştırma aşamasında olan lar ellerini çabuk tudsunlar.birdaha bu fiyatları görmek imkansız.doların durumu malumunuz ve bu klimalar dolar kuru üzerinden girdi çıktı yapılıyor.

Aynı uyarıyı midea içinde yapmıştım şuan fark geldi ve dahada gelecektir muhtemelen.kısa vadede almak isteyenler elini çabuk tudsun derim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri