Mini Dolap Tavsiyesi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar Meraba malum havalar çok ısındı iş yerimde benim felaket sıcak soğuk bişeyler getiriyoruz içmeye 5 dk kalmıyor kaynar su gibi oluyor beyaz eşyacı bir arkadaş var mini dolap buldum 300 e sana sayarım dedi beko marka dışına baktım eskimiş içine baktım leş örümcekler felan midem almadı alıyım ben 2.el dolap alırken nelere dikkat etmeliyim.? tavsiyeleriniz nelerdir alırsam da parayı hemen vermeyi düşünmüyorum.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
bende bakıyorum ufak bir dolap. yazlık eve buzdolabı alıcam ikinci ele güvenemiyorum..motor gidip bi dolaba denk gelsek çöp olur verdiğimiz para. bir de çoğunun şekli şemali kötü kim bilir nasıl kullandılar.
şimdilik 90 yada 140 lt bi dolap alıcam sonra büyüğe geçeriz. a101 de flavel var regal var 90 lt. en makulü galiba bunlardan biri

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bende bakıyorum ufak bir dolap. yazlık eve buzdolabı alıcam ikinci ele güvenemiyorum..motor gidip bi dolaba denk gelsek çöp olur verdiğimiz para. bir de çoğunun şekli şemali kötü kim bilir nasıl kullandılar.
şimdilik 90 yada 140 lt bi dolap alıcam sonra büyüğe geçeriz. a101 de flavel var regal var 90 lt. en makulü galiba bunlardan biri
İç temizlikleri de önemli.
Kanallarda bakteri oluştuysa onlar da sıkıntı mesela.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
bence hiç bulaşma sıfırları çok bi para değil
Hangi Marka model tavsiye edersiniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Beyaz eşya da ikinci el her zaman risk.Aradaki fark servis ve parçaya gidebilir.
Doğruu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İç temizlikleri de önemli.
Kanallarda bakteri oluştuysa onlar da sıkıntı mesela.
Midem bulandı görünce örümcekler birbirlerini çoğaltmıştı.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
2 el su sebili aldım çalışması iyi fakat cihaz sökülmüş daha sonra toplanmış parçalar tam oturmamış bu nedenle 2 ele bulaşma DERİM.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Hijyen zaten başlı başına sorun.Kullanan kişi ne yaptı bilinmez.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt