Millenicom Kullanan Var Mı?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Evimde Superonline Fiber kullanıyorum. Millenicom destek yönünden nasıldır?
Evime superonline fiber altyapısını kullanarak 100 megabite kadar verebileceklerini görüyorum.
Beni endişelendiren kısım -e kadar şeklinde hız tanımlamaları.:bilmiyom
Yarın bir gün yamuk yaparlar mı onu merak ediyorum. :hihi

100mbps.jpg

35mbps.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ben kullanıyorum ama şimdiye kadar hiç destek almam gerekmedi. Güzel, vaadettikleri hızı veriyorlar.

Açıkçası altyapı ve destek yönünden sıkıntı çıkarmıyorlarsa geçmeyi düşünüyorum.
Superonline da 100 megabit alamıyorum o fiyata.
Ama ileride millenicom'un abone sayısında artış olursa, hız için de -e kadar ifadesi kullandıkları için, alacağım hız düşebilir diye düşünüyorum.

Şu devirde 100 megabiti uygun fiyata alamamak oldukça can sıkıcı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Turknet bu konuda çok zayıf. Aradığında müşteri temsilcisi çıkmıyor. Sesli yanıt bırakıyorsun bi gün sonra cevap geliyor. Zaten cevap verene kadar düzeliyor :hihi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben pek güvenemiyorum, -e kadar dedikleri için, Superonline'da kalacağım galiba. :bilmiyom
Sana kalmış bişey ama bu tarz firmalar hakikaten güzel. Ben bahsetmiştim turknet kullanıyorum diye. Sürekli internet kesiliyordu. Meğer benim bilgisayar kesiyormuş. Müşteri temsilcisi olmaması dışında bir sorun görmedim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Kablonet Devam Dedık Yılbasından sonra AKN ılgılı alehımızde bır durum olursa Mıllenicom gecebılırım.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Evimde Superonline Fiber kullanıyorum. Millenicom destek yönünden nasıldır?
Evime superonline fiber altyapısını kullanarak 100 megabite kadar verebileceklerini görüyorum.
Beni endişelendiren kısım -e kadar şeklinde hız tanımlamaları.:bilmiyom
Yarın bir gün yamuk yaparlar mı onu merak ediyorum. :hihi

100mbps.jpg

35mbps.jpg
hocam zaten aynı altyapı millenicom fiber olarak superonline altyapısını kullanıyor fiyat tarafına bakman yeterli olacaktır. Fiyat superonline a göre daha iyi ise sizin için hiç bir şey fark etmeyecek

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
hocam zaten aynı altyapı millenicom fiber olarak superonline altyapısını kullanıyor fiyat tarafına bakman yeterli olacaktır. Fiyat superonline a göre daha iyi ise sizin için hiç bir şey fark etmeyecek

Fiyat çok daha iyi elbet ama Millenicom'un abone sayısı artarsa ve bu hızı veremezse kötü olur.:bilmiyom
Ki bunu öngördükleri için -e kadar diye ifade kullandıklarını düşünüyorum. :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri