Millenicom Kullanan Var Mı? | Sayfa 4 | Tavsiye FORUMU

Millenicom Kullanan Var Mı?

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
8,584
113
Keşke bizim binada da olsa.Ancak 10 mb hızları görmek mümkün:bilmiyom
35 megabit için ilk 12 ay 99,90, sonraki 12 ay 109,90. Sorunsuz olması ve net muhatap olması nedeniyle tercih ettim.
Millenicom'da taahhüt sıkıntısı olmasa denerdim. :kiskis

Maalesef eski altyapıdan kurtulamayan yerler var hala. :bilmiyom

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Bronz Üye
28 Ocak 2020
139
43
33
35 megabit için ilk 12 ay 99,90, sonraki 12 ay 109,90. Sorunsuz olması ve net muhatap olması nedeniyle tercih ettim.
Millenicom'da taahhüt sıkıntısı olmasa denerdim. :kiskis

Maalesef eski altyapıdan kurtulamayan yerler var hala. :bilmiyom
Köyde ki adreste sorgulama yapıyorum.Türk Telekom hipernet diyor.73.000 Nüfusa sahip ilçede ki apartman da 11mb'kadar adsl diyor. Sırf bunlardan ötürü il merkezlerini özlemle arıyorum.

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
8,584
113
Köyde ki adreste sorgulama yapıyorum.Türk Telekom hipernet diyor.73.000 Nüfusa sahip ilçede ki apartman da 11mb'kadar adsl diyor. Sırf bunlardan ötürü il merkezlerini özlemle arıyorum.
Ben bir ilçenin merkezindeyim, bana da hipernet diyor.
Türk Telekom'da sahada çalışan bir arkadaşım vardı, fiber altyapı çalışmaları için önceliğin yeni yerleşim yerleri olduğunu söylemişti zamanında.
20 dakika yürüme mesafede oturan arkadaşımda Türk Telekom fiber var, aynı paraya 100 megabit alıyor. :sirit
Ben de sorunsuzluk için bu fiyatı kabul ettim maalesef. 35 download 5 upload.

NetCaliber 

✌ ✌ ✌ ✌
TFC Team
22 Kas 2018
745
93
NetCaliber @NetCaliber 35 Megabit 24 ay taahhüt verdim Superonline'a, Millenicom içime sinmedi. :haha1 :kiskis
En iyisini yapmışsın. Herhangi bir altyapı sorununda TT nin yaptığı gibi SO da kendi altyapısını kullanan diğer isslere zorluk çıkarmaya başladı ama fiber kolay kolay sorun çıkarmıyor. Hayırlı olsun. Bence bunun şerefine forum güzel bir paylaşımı hak etti senin tarafından :clap2

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
8,584
113
En iyisini yapmışsın. Herhangi bir altyapı sorununda TT nin yaptığı gibi SO da kendi altyapısını kullanan diğer isslere zorluk çıkarmaya başladı ama fiber kolay kolay sorun çıkarmıyor. Hayırlı olsun. Bence bunun şerefine forum güzel bir paylaşımı hak etti senin tarafından :clap2
Ne gibi bir paylaşım? İlk ay 100 megabit hediye ediyorlarmış onu da belirteyim. :kiskis
100 megabit var şu an fakat indirecek bir şey yok şimdi de iyi mi. :haha1

NetCaliber 

✌ ✌ ✌ ✌
TFC Team
22 Kas 2018
745
93
Ne gibi bir paylaşım? İlk ay 100 megabit hediye ediyorlarmış onu da belirteyim. :kiskis
100 megabit var şu an fakat indirecek bir şey yok şimdi de iyi mi. :haha1
Filmlere dayan gitsin :clap2 Baya bi araştırdın sanırım bununla alakalı güzel bir makale yazabilirsin. Araştırma ihtiyacı olan kullanıcılar için tek bir kaynak ve yararlı bir makale olur

Üst Alt