Mıdı fırın lambası.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
E14 duylu 20-25watt civarı standart ampul onlar.
Bu özelliklerde herhangi bir flament ampul alıp taksanız kafi. Sanırım onların da tasarruf olanlarını çıkardılar ama hiç denemedim. :ok

Reset Çevrimdışı

Reset

Aktif Üye
20 Nis 2022
69
48
Standart olanı alın gitsin. Ben de zamanında çok araştırdım. Hiiç tavsiye etmem. Tasarruflu lamba eğer içinde gaz olan şu şeylerdense neydi adı... abi bir patlasa gitti kek börek. al normal bi flament lamba tak gitsin

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Standart olanı alın gitsin. Ben de zamanında çok araştırdım. Hiiç tavsiye etmem. Tasarruflu lamba eğer içinde gaz olan şu şeylerdense neydi adı... abi bir patlasa gitti kek börek. al normal bi flament lamba tak gitsin
Bahsettiğiniz ürün neon gazı ile dolu olan floresan ise eğer, tasarruf ampulünden kasıt LED ürün.

Ayrıca niye patlıyor anlamadım?

Reset Çevrimdışı

Reset

Aktif Üye
20 Nis 2022
69
48
Şimdi bu lamba benim gibi biri çaaat diye tepsiyi sokarken kırılır ne bileyim bir şey olur. Güvenemedim ben tasarruflu lambaya fırın içinde..

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

confickerbelasi 

Yasaklı Üye
27 Eyl 2021
677
47
eski fırınımız Luxel idi onun lambası vardı kk de 300 dere'lik fırın lambası takın derdi lamba patlamadı yanan kekler yaktı başını...

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
hocam fırının içinde gelen lamba ilk prize taktığımda patladı zaten :) nasıl bişi koymuşlarsa direk yandı. bayadır öyle kullanılıyorda almak lazım artık. bi elektrikçiye yolum düşerse ikisidi soracağım

Şimdi bu lamba benim gibi biri çaaat diye tepsiyi sokarken kırılır ne bileyim bir şey olur. Güvenemedim ben tasarruflu lambaya fırın içinde..
lambanın dışında koruma için bir cam zımbırtı var bayada sağlam kırılmaz gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri