S Çevrimdışı

Sc0ut

Yeni Üye
14 Ağu 2021
10
37
O zaman aidat konusunu bir daha açmamak üzere kapatıyorum Adem abi ..Ama bana gelen ürün kodu da fotodaki gibi. Bir farklılık var mı bilmiyorum. Bakalım deneyip göreyim mi yoksa sizinkinin modelini mi isteyeyim ?

Ö Çevrimdışı

Özgür divrik

Yeni Üye
15 Nis 2022
1
25
Merhaba arkadaşlar Youtubeda uzun bir araştırma sürecinin sonunda Midea 12000 btu klima almaya karar verdim ve sonrasında kendimi burada buldum. İzmir'in Kiraz ilçesinde yaşıyorum bulunduğum ilçede firmanın satış ve servisini yapan bir kuruluş yok. İnternetten mi sipariş etmeliyim böyle bir durumda nasıl yol izlemeliyim bilgisi olan baylaşabilirse memnun olurum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba arkadaşlar Youtubeda uzun bir araştırma sürecinin sonunda Midea 12000 btu klima almaya karar verdim ve sonrasında kendimi burada buldum. İzmir'in Kiraz ilçesinde yaşıyorum bulunduğum ilçede firmanın satış ve servisini yapan bir kuruluş yok. İnternetten mi sipariş etmeliyim böyle bir durumda nasıl yol izlemeliyim bilgisi olan baylaşabilirse memnun olurum.
Merhaba;

Bana telefon numaranızı yazabilmeniz adına size mesaj kanalı açtım, numaranızı firma yetkilisi arkadaşlara ulaştırıp sizinle iletişime geçmelerini sağlarım.

Sizin bölgeye Orkun Müdür bakıyor, gerekli desteği ve yönlendirmeleri sağlar mutlaka :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O zaman aidat konusunu bir daha açmamak üzere kapatıyorum Adem abi ..Ama bana gelen ürün kodu da fotodaki gibi. Bir farklılık var mı bilmiyorum. Bakalım deneyip göreyim mi yoksa sizinkinin modelini mi isteyeyim ?
İçler dışlar değişiyor o nedenle farklı görüyoruz kodları. Ürün doğru ürün :ok

H Çevrimdışı

Harung 

Yeni Üye
18 May 2022
4
30
Merhaba arkadaşlar youtube da A Adem Helvacı abiyi izleyerek midea prime 12000 btu alarak aranıza katıldım herkese iyi forumlar dilerim

IMG_20220521_145315.jpg

H Çevrimdışı

Harung 

Yeni Üye
18 May 2022
4
30
Hoşbulduk Adem abi iyi dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah ilerleyen zamanlarda paylaşımda bulunurum iyi günler dilerim

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Arkadaşlar merhabalar bende adem abinin kanalını izleyerek araniza katıldım. Bende midea klima almak istiyorum. Fakat fgeurope ye telefon ile hiçbir sekilde baglanti kuramadim. Bayi listesine girdim ve bölgedeki bayilerden birkaç tanesini aradım. Biri 10.500 tl diyor. Diğeri 14.000 tl. Model soruyorum. Ürün bilgisi soruyorum fakat detaylı bilgi alamıyorum. Evime almak istediğim midea klima hakkında iletişim kurabilmek adına beni bilgilendirirseniz sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

Klimalarla ilgili bilgileri okudukça keşke okumasaydım dedim.
2 adet beko klimam var ne vakum ne baska birşey hak getire. Kur tak calistir git. Boruda bakır değil aluminyum. Kliniğimde çalışıyor. Ama ilk firsarta onlarada bakim ve gerekli islemlerin yapilmasini sağlayacağım.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
Arkadaşlar merhabalar bende adem abinin kanalını izleyerek araniza katıldım. Bende midea klima almak istiyorum. Fakat fgeurope ye telefon ile hiçbir sekilde baglanti kuramadim. Bayi listesine girdim ve bölgedeki bayilerden birkaç tanesini aradım. Biri 10.500 tl diyor. Diğeri 14.000 tl. Model soruyorum. Ürün bilgisi soruyorum fakat detaylı bilgi alamıyorum. Evime almak istediğim midea klima hakkında iletişim kurabilmek adına beni bilgilendirirseniz sevinirim. Sağlıklı günler dilerim.

Klimalarla ilgili bilgileri okudukça keşke okumasaydım dedim.
2 adet beko klimam var ne vakum ne baska birşey hak getire. Kur tak calistir git. Boruda bakır değil aluminyum. Kliniğimde çalışıyor. Ama ilk firsarta onlarada bakim ve gerekli islemlerin yapilmasini sağlayacağım.
Erinç Erinç

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Bu 4-5 günlük süre içerisinde fgeurope yetkilileri ile hiçbir şekilde irtibata geçilememiştir. Benim anladığım kadarıyla hâlen kurumsallaşamayan bir firma. Haftasonu da kapalılar sanırsam. Bir firma isterse en iyi ürün yapsın irtibat kuramadığım firma ile çalışırken 500 kere düşünürüm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri