A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynı ağda olsa farklı ağda da olsam. Hiçbir işlem yapamıyorum. Cihazları görüyor buluyor. Ama durum alamiyor komut vermek istedigimde connection failed vs diye hata veriyor

Screenshot_2022-08-25-20-00-26-492_com.midea.ai.overseas.jpg
Hep aynı telefonda mı deniyorsunuz peki? Ne olabilir neden yapabilir diye düşünüyorum ama :alala
wifi modül hatası desem iki klimada aynı anda olması imkansız. Sorunun uygulama kaynaklı olduğu kesin sanırım.

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Hep aynı telefonda mı deniyorsunuz peki? Ne olabilir neden yapabilir diye düşünüyorum ama :alala
wifi modül hatası desem iki klimada aynı anda olması imkansız. Sorunun uygulama kaynaklı olduğu kesin sanırım.
Eşimin telefonunda da yüklü onda da aynı durum söz konusu. Hiçbir iletisim yok. İki cihazda android.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eve geldim. Zaten çalışıyor olan prime klimanın fişini çektim 20sn bekledim taktım AP moduna geçtim hemen telefon ekranına bildirim geldi yakında bt aygıt var bağlanmak istermisün diye ve klima görseli çıktı, ok dedim ilerledim, ilginç olanı ise bu sefer çalışmayan eski prime yerine kendisi otomatik aktif oldu, öncekilerde yeni aygıt diye tanıtıp eskisini silmek zorunda kalıyordum. Son durum aşağıda.

Screenshot_20220825-212637_MSmartHome.jpg

Screenshot_20220825-212722_MSmartHome.jpg

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Eve geldim. Zaten çalışıyor olan prime klimanın fişini çektim 20sn bekledim taktım AP moduna geçtim hemen telefon ekranına bildirim geldi yakında bt aygıt var bağlanmak istermisün diye ve klima görseli çıktı, ok dedim ilerledim, ilginç olanı ise bu sefer çalışmayan eski prime yerine kendisi otomatik aktif oldu, öncekilerde yeni aygıt diye tanıtıp eskisini silmek zorunda kalıyordum. Son durum aşağıda.

Screenshot_20220825-212637_MSmartHome.jpg

Screenshot_20220825-212722_MSmartHome.jpg
Benzer durumu yaptım geçenlerde. İlk birkaç gün çalıştı. Sonra tekrar benzer hataya düştü.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
abi ben artık midea ile uğraşmak istemiyorum sizin sitede soru cevap kısmında konuşmuştuk satıp geçeceğim klimayı
Sizin hayırlısı olsun ama sizinle genel merkezden Turgut bey de detaylıca ilgilendi diye biliyorum. Onca olumlu içinde sizi kaybettiğinizi şahsen üzüldüm

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
106
37
Sizin hayırlısı olsun ama sizinle genel merkezden Turgut bey de detaylıca ilgilendi diye biliyorum. Onca olumlu içinde sizi kaybettiğinizi şahsen üzüldüm
Beni değil biraz eşimi kaybettiniz ben bu klimayı yatak odamda istemiyorum resti çekti eski evimde yatak odamda kullandığım şimdi oturma odamda kullandığımız mitsubishi electric klimayı yatak odasına istedi midea da oturma odama max btu değeri olarak küçük geleceği için mideayı satmaya mecbur kaldım. Sağolsun Turgut bey ilgilendi ona da durumu anlattım madem iç ünite yenisi ile değişecek eğer mümkünse 18000 btu bir cihaz gönderin bana aradaki farkı da gerekirse öderim dedim ancak böyle bir şeyin mümkün olmadığını ifade etti.

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Valla uzaktan kontrol olayı benim için çok önemli. Zira ben çalışma saati düzgün olmayan biriyim. Dışardan serin bir şekilde olsun diye ayar veriyordum. Ne kadar zaman geçti en ufak bir düzeltme olmadı. Klinikte beko klima kullanıyorum wi-fi li. İnternette sorun olmadıkça hic boyle bir problem ile karsilasmadim. Klimadan ev icerisindeyken memnunum. Ama ev dışında bu uzaktan kontrol olmaması can sıkıcı.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Beni değil biraz eşimi kaybettiniz ben bu klimayı yatak odamda istemiyorum resti çekti eski evimde yatak odamda kullandığım şimdi oturma odamda kullandığımız mitsubishi electric klimayı yatak odasına istedi midea da oturma odama max btu değeri olarak küçük geleceği için mideayı satmaya mecbur kaldım. Sağolsun Turgut bey ilgilendi ona da durumu anlattım madem iç ünite yenisi ile değişecek eğer mümkünse 18000 btu bir cihaz gönderin bana aradaki farkı da gerekirse öderim dedim ancak böyle bir şeyin mümkün olmadığını ifade etti.
Anladım en azından konuyu açmış olduk, sizi anlıyorum bu konuda. Keşke şu yeni modellerle değiştirebilselerdi ama olabilecek olsa emin olun yaparlardı. Çünkü bende bu durumu sizin haberiniz yokken zorladım. Sağlık olsun

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
106
37
Teşekkür ederim çabanız için ama açıkçası ben yapılmaması için bir sebep olmadığını düşünüyorum hala üşteri memnuniyeti açısından. Ayrıca ben aradaki farkı da ödemeye razı olmuştum şimdi ben klimamı satıp yeni bir Midea alamayacağım başka marka klima alacağım böyle bir deneyim beni çok mutlu ederdi bazı şeylerin reklamı da böyle olur parasal karşılığı yoktur Erinç Erinç

Son düzenleme:
Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Teşekkür ederim çabanız için ama açıkçası ben yapılmaması için bir sebep olmadığını düşünüyorum hala üşteri memnuniyeti açısından. Ayrıca ben aradaki farkı da ödemeye razı olmuştum şimdi ben klimamı satıp yeni bir Midea alamayacağım başka marka klima alacağım böyle bir deneyim beni çok mutlu ederdi bazı şeylerin reklamı da böyle olur parasal karşılığı yoktur Erinç Erinç

Açıkçası resmi bir yetkili değilim aldığım sorumluluk gereği sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve Adem abime destek olmaya çalışıyorum. Bazen tüketici olrak basit gördüğümüz şeyler ve ufakta olsa kişiye özel uygulamalar yapılamıyor. Milyonda bir durumun sizin başınıza gelmesine üzüldüm. Çok saygı ve sevgilerimle

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt