A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi ben ilk çalıştırdığımda oluyordu o zaman servis çağıracağız peki servislere merkezden servis bülteni geldi mi kışı beklemeden çağırsak derdimizi anlatınca abi soğuk havalarda yapar normal diyip geçmesinler diye soruyorum :)
Erinç Erinç kardeşim, dostumuzla iletişim kurup Turgut müdürümüz kontrolünde konuyu takip edermisin rica etsem :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar

Kozağaç-Buca/İzmir'de oturuyorum. Öncelikli amaç soğutma için kullanmak olacaktır. Salonda kullanacağım kot var evde. Yol seviyesinin altında kalıyor fakat güneş alıyor. 1 Çift pencere ve 1 adet balkona açılan kapı mevcut. 25-30 m2 kadar bir salon. Genel olarak ev serin kalıyor. Bilenler bilir İzmir de bu dönemde evde klima-vantilatör vb olmadan durmak kolay değildir ama şuana kadar çok zorlanmadık. Daha konforlu olsun diye bakıyoruz

12.000 btu yeterli olur mu ? Siteyi incelediğimde artık prime modeli görünmüyor Xtreme Save mevcut. Prime yerine bunu seçmekte pişman olur muyuz?

+ fiyat teklifi almak için yönlendirme sağlayabilir misiniz?
İzmir Buca için çok şanslısın dostum zira sevgili M Marka klima izmir Tolga kardeşimizin forumda görsellerini paylaşmış olduğumuz çok başarılı, bizleri şaşırtan montaj şekilleri mevcut. Biz bu montajları görünce ''Vay be, demek istense böyle montajlar da yapılabiliyormuş'' demiştik :)

25 ile 30m2 arasında ilginç bir detay var zira aslında kritik bir nokta.

30m2 alan için ben inanıyorum ki Xtreme modeli ihtiyacı rahatlıkla karşılayacaktır fakat biz oturduğumuz yerden ahkâm kesiyor olmayalım, yerinde tespit ve ince detayların analizi için M Marka klima izmir Tolga kardeşimizden keşif hizmeti rica edelim, sonrası zaten çözülür gider kanaatimce.

Ayrıca şunun da hatırlanmasını isterim, burada verdiğimiz bilgiler sizler gidip illa ki Midea klima satın alın diye verilmiyor, Eğer Tolga kardeşimiz ilgili alan için farklı ürün önermek gerektiğine kanaat getirirse emin olun ki en doğru yönlendirmeyi yapacaktır. :ok

M Çevrimdışı

Marka klima izmir

Yeni Üye
1 Kas 2021
5
42
İzmir Buca için çok şanslısın dostum zira sevgili M Marka klima izmir Tolga kardeşimizin forumda görsellerini paylaşmış olduğumuz çok başarılı, bizleri şaşırtan montaj şekilleri mevcut. Biz bu montajları görünce ''Vay be, demek istense böyle montajlar da yapılabiliyormuş'' demiştik :)

25 ile 30m2 arasında ilginç bir detay var zira aslında kritik bir nokta.

30m2 alan için ben inanıyorum ki Xtreme modeli ihtiyacı rahatlıkla karşılayacaktır fakat biz oturduğumuz yerden ahkâm kesiyor olmayalım, yerinde tespit ve ince detayların analizi için M Marka klima izmir Tolga kardeşimizden keşif hizmeti rica edelim, sonrası zaten çözülür gider kanaatimce.

Ayrıca şunun da hatırlanmasını isterim, burada verdiğimiz bilgiler sizler gidip illa ki Midea klima satın alın diye verilmiyor, Eğer Tolga kardeşimiz ilgili alan için farklı ürün önermek gerektiğine kanaat getirirse emin olun ki en doğru yönlendirmeyi yapacaktır. :ok
İşte geldim burdayım, ben bu işte ustayım 😬 tüm sevgili dostlarımıza en güzel montajlarla ve en güzel hizmetlerle yardımcı olacağız.. bucadaki arkadaşıma 7/24 ücretsiz keşif yapma hizmeti yapmak için nasıl ulaşabilirim..???

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İşte geldim burdayım, ben bu işte ustayım 😬 tüm sevgili dostlarımıza en güzel montajlarla ve en güzel hizmetlerle yardımcı olacağız.. bucadaki arkadaşıma 7/24 ücretsiz keşif yapma hizmeti yapmak için nasıl ulaşabilirim..???
Sevgili L Leo35 dostumuz özel mesaj ile iletişim bilgilerini size ulaştırsın, bizleri de gelişmelerden haberdar edin lütfen :ok

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Selamlar

Kozağaç-Buca/İzmir'de oturuyorum. Öncelikli amaç soğutma için kullanmak olacaktır. Salonda kullanacağım kot var evde. Yol seviyesinin altında kalıyor fakat güneş alıyor. 1 Çift pencere ve 1 adet balkona açılan kapı mevcut. 25-30 m2 kadar bir salon. Genel olarak ev serin kalıyor. Bilenler bilir İzmir de bu dönemde evde klima-vantilatör vb olmadan durmak kolay değildir ama şuana kadar çok zorlanmadık. Daha konforlu olsun diye bakıyoruz

12.000 btu yeterli olur mu ? Siteyi incelediğimde artık prime modeli görünmüyor Xtreme Save mevcut. Prime yerine bunu seçmekte pişman olur muyuz?

+ fiyat teklifi almak için yönlendirme sağlayabilir misiniz?
Selamlar bana dm üzerinden bilgilerinizi iletir misiniz?
Pardon cevap benden önce gelmiş Tolga abi candır

A Adem Helvacı,
Adem abi ben ilk çalıştırdığımda oluyordu o zaman servis çağıracağız peki servislere merkezden servis bülteni geldi mi kışı beklemeden çağırsak derdimizi anlatınca abi soğuk havalarda yapar normal diyip geçmesinler diye soruyorum :)
Bana dm üzerinden bilgilerinizi iletirmisiniz?

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

Leo35

Yeni Üye
10 Ocak 2021
6
34
Selamlar

Tolga beyle iletişime geçtik. Evinde çok yakınmış sagolsun gelip yerinde keşif hizmeti verecek

A Adem Helvacı, Erinç Erinç
Teşekkür ederim. Sürecin devamı hakkında da tekrar paylaşım yapacağım.

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
Soğutma için kullanılacak klimayı bu zamanlarda almak mantıklımıdır sizce. Ağustos-eylül aylarında evde yokum. Muhtemelen nisana kadar kullanmayacağım fakat endişem fiyatların çok artması. Siz ne dersiniz?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Soğutma için kullanılacak klimayı bu zamanlarda almak mantıklımıdır sizce. Ağustos-eylül aylarında evde yokum. Muhtemelen nisana kadar kullanmayacağım fakat endişem fiyatların çok artması. Siz ne dersiniz?
Bu belirsizlikte ben olsam almam eğer 15 gün daha sıcaklara dayanabilecek gibiysem.

Sota Sota sen ne dersin?

M Çevrimdışı

Marka klima izmir

Yeni Üye
1 Kas 2021
5
42
20:25 itibari ile yola çıkıp 20:30 gibi L Leo35 ahmet beylerde keşife başlamış olmayı planlıyorum..
Misafirperverliği için L Leo35 ahmet bey ve eşine çok teşekkür ederim…. Yarın bu saatlerde MİDEA XTREME save klimasını kullanmaya başlayacak…

EBFD26B8-AD46-4B3E-A57F-1B8C0FD89F33.jpg

G Çevrimdışı

Gizmu

Yeni Üye
20 Eki 2021
8
34
Sevgili L Leo35 dostumuz özel mesaj ile iletişim bilgilerini size ulaştırsın, bizleri de gelişmelerden haberdar edin lütfen :ok
Adem bey merhaba. Konudan bağımsız bir sorum olacak. İki adet klimam var. Birinin dış ünitesi balkonda yerde duruyordu. İkinci klimanın dış ünitesini Yer probleminden dolayı yerde duran dış ünitenin üzerine koydurdum. Aralarına mdf bir plaka koydum sadece. Acaba altta kalan dış ünite zarar görür mü bu durumdan ötürü? İlerde Bir arıza durumunda servis bunu kullanıcı hatası olarak bana yansıtır mı?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey merhaba. Konudan bağımsız bir sorum olacak. İki adet klimam var. Birinin dış ünitesi balkonda yerde duruyordu. İkinci klimanın dış ünitesini Yer probleminden dolayı yerde duran dış ünitenin üzerine koydurdum. Aralarına mdf bir plaka koydum sadece. Acaba altta kalan dış ünite zarar görür mü bu durumdan ötürü? İlerde Bir arıza durumunda servis bunu kullanıcı hatası olarak bana yansıtır mı?
Çok ses yapıyor olması lazım diye düşünüyorum aralarına en azından vibrasyonu engellemek amacı ile bir unsur düşünmeniz gerekir.

Ağırlık anlamında eşit sikletlerdelerse bir sorun olacağını düşünmüyorum. Bu tarz bir uygulama ben daha evvel yaptım mı? Hayır ancak dış ünite kasalarının bir başka kasayı daha taşıyabilecek mukavemete sahip olduğunu biliyorum. Hele bir de alttaki büyük, üstteki küük kasa ise bana göre hiç sorun olmaz. Yine de mecbur değilsek istemeyiz elbette bu tarz bir uygulamayı.

A Çevrimdışı

Aslıgibidir

Yeni Üye
1 Haz 2022
1
33
Selamlar, tavsiye konusunda kaira vs midea şeklinde bir soru sordum burada da cevap midea ise bu ürünü nasıl alacağız sorusunu sorayım. Forumda okuduğum resmi sayıcı fg europe, sitelerindeki 444’lü numarayı aradım fakat açan olmadı.(bayram 3.gün diye olabilir)

bu ürünü forum indirimiyle nasıl alabilirim? Yer:İstanbul/Sarıyer

Erinç Erinç A Adem Helvacı

şimdiden teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt