Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Evdeki Arçelik 12325 i bi şekilde elden çıkarıp Midea almak lazım ısıtma için yetmiyor cihaz.
Çok soğuklarda dış üniteden değişik sesler geliyormuş.
Selamlar yaz içinde benzer durumlar oldu ve halledildi. Sizin içinde özel bir durum yoksa bölge müdürü Orkun bey mutlaka yardımcı olacaktır. kendisiyle iletişime geçtim. Sizde benimle adres ve iletişim bilgilerinizi dm üzeriden paylaşırsanız ben kendisine iletiyor olacağım. Şimdiden güle güle kullanmanız dileyiğle.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Selamlar yaz içinde benzer durumlar oldu ve halledildi. Sizin içinde özel bir durum yoksa bölge müdürü Orkun bey mutlaka yardımcı olacaktır. kendisiyle iletişime geçtim. Sizde benimle adres ve iletişim bilgilerinizi dm üzeriden paylaşırsanız ben kendisine iletiyor olacağım. Şimdiden güle güle kullanmanız dileyiğle.
Merhaba sanırım yanlış anlaşıldım şuan almam mümkün değil evdekini uygun bir fiyata satmam lazım ☺️ Sadece kurulumda servis hizmeti ücretsiz bir şekilde bu mesafeye veriliyor mu diye merak ettim.

T Çevrimdışı

tonat 

Aktif Üye
30 Eyl 2018
104
62
Hocam son durum nedir bilgi paylaşabilirmisiniz rica etsem.
Uzun bir süre foruma giremedim. Gecikme için kusura bakmayın :)
Servis elemanı nihayet eve geldi , yaptığı tüm kontrollerde cihaza azot ile kontrol ve gaz basmanın gerekli olmadığını ama ben istersem bu işlemleri yapacağını beyan etti. Arkadaşımın işe bakış açısı verdiği tatminkar bilgiler ve ustaya saygı ön planda olduğu için siz ne diyorsanız odur diyerek işlemleri tamamladık. :) :) Son olarak koruma kutusunuda takıp işlemi sonlandırdık.
Şu an için sorunsuz kullanıyoruz. Buradan başta servis olmak üzere ilgili herkese teşekkür ederim.
önceki ve son durumu tekrar paylaşıyorum.

15e57ab4bc17e9900.png

2e0c187471442e327.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Servis elemanı nihayet eve geldi , yaptığı tüm kontrollerde cihaza azot ile kontrol ve gaz basmanın gerekli olmadığını ama ben istersem bu işlemleri yapacağını beyan etti. Arkadaşımın işe bakış açısı verdiği tatminkar bilgiler ve ustaya saygı ön planda olduğu için siz ne diyorsanız odur diyerek işlemleri tamamladık. :) :) Son olarak koruma kutusunuda takıp işlemi sonlandırdık.
Şu an için sorunsuz kullanıyoruz. Buradan başta servis olmak üzere ilgili herkese teşekkür ederim.

15e57ab4bc17e9900.png

2e0c187471442e327.png
Tüketicisini mutlu eden her emekçi dosta yürekten selam olsun. Bu gün yine bir mide montajı ulaştı bana harici kanaldan, yine takoz ve pipo takılmamış.
Beni ciddi üzen bu durum ile ilgili Servis Genel Müdürü ile bu gün görüşme sağladım. Vizyoner bir bakış açısına sahip olduklarını bir kere daha ispat eden FG Europe yetkililerine bir kere daha hayranlık ile baktım zira şu an henüz faaliyete geçme aşamasında polmadığı için açıklamamın doğru olmayacağı bazı fikirlerini paylaştılar ki bu ayrı bir mutluluk oldu benim için.

Çok şey katmışız firmaya ama dostlar bunu anladım.

FG Europe firmasının bu mecrada sesi çıkmasa da bizleri ve yorumları ne derece yakından takip ettiğini bu gün aldığım geri bildirimlerden bir kere daha anladım.

Bu takip tam anlamı ile ''Ne yapabiliriz? Daha iyisi için ne yapmalıyız? Aksaklıklar için ne tür önlemler almalı ve hangi eğitim programlarını düzenlemeliyiz'' gibi sonuçlara ulaşmak adına yapılmış ki o daha bir mutluluk oldu benim için.

Diyeceğim o ki dostlar doğru yoldayız. Bu kulübü kurmamın en önemli nedenlerinden birisinin düşündüğüm gibi olması kendi adıma ciddi bir başarı.

Başından beri ısrarla belirttiğim üzere GERÇEK SON KULLANICI geri dönüşleri inanılmaz önemli.

Tüketicilerin artık nasıl ki REKLAM amaçlı yapılan çalışmalara güveni kalmadı ise, FİRMALARIN BİLE kâr amaçlı faaliyet gösteren kuruluşların sunduğu verilere güveni kalmadığının ve GERÇEK SON KULLANICI verilere ulaşmanın doğru yollarından birisinin bu olduğunu anladıklarını veya artık bizlere hak verdiklerini düşünüyorum.

T tonat hocam sıkı bir yönetim kontrolü ile, GERÇEK kullanıcıların art niyet içermeyen pozitif ve negatif yorumlarını bu konu başlığı altında toplamaya gayret etmeye de devam edeceğim bu nedenle :ok

NOT:
Art niyet içeren pozitif, gereksiz ve kasıtlı marka güzellemesi
Art niyet içeren negatif, rakip firma çıkarına kasıtlı marka karalaması

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Tüketicisini mutlu eden her emekçi dosta yürekten selam olsun. Bu gün yine bir mide montajı ulaştı bana harici kanaldan, yine takoz ve pipo takılmamış.
Beni ciddi üzen bu durum ile ilgili Servis Genel Müdürü ile bu gün görüşme sağladım. Vizyoner bir bakış açısına sahip olduklarını bir kere daha ispat eden FG Europe yetkililerine bir kere daha hayranlık ile baktım zira şu an henüz faaliyete geçme aşamasında polmadığı için açıklamamın doğru olmayacağı bazı fikirlerini paylaştılar ki bu ayrı bir mutluluk oldu benim için.

Çok şey katmışız firmaya ama dostlar bunu anladım.

FG Europe firmasının bu mecrada sesi çıkmasa da bizleri ve yorumları ne derece yakından takip ettiğini bu gün aldığım geri bildirimlerden bir kere daha anladım.

Bu takip tam anlamı ile ''Ne yapabiliriz? Daha iyisi için ne yapmalıyız? Aksaklıklar için ne tür önlemler almalı ve hangi eğitim programlarını düzenlemeliyiz'' gibi sonuçlara ulaşmak adına yapılmış ki o daha bir mutluluk oldu benim için.

Diyeceğim o ki dostlar doğru yoldayız. Bu kulübü kurmamın en önemli nedenlerinden birisinin düşündüğüm gibi olması kendi adıma ciddi bir başarı.

Başından beri ısrarla belirttiğim üzere GERÇEK SON KULLANICI geri dönüşleri inanılmaz önemli.

Tüketicilerin artık nasıl ki REKLAM amaçlı yapılan çalışmalara güveni kalmadı ise, FİRMALARIN BİLE kâr amaçlı faaliyet gösteren kuruluşların sunduğu verilere güveni kalmadığının ve GERÇEK SON KULLANICI verilere ulaşmanın doğru yollarından birisinin bu olduğunu anladıklarını veya artık bizlere hak verdiklerini düşünüyorum.

T tonat hocam sıkı bir yönetim kontrolü ile, GERÇEK kullanıcıların art niyet içermeyen pozitif ve negatif yorumlarını bu konu başlığı altında toplamaya gayret etmeye de devam edeceğim bu nedenle :ok

NOT:
Art niyet içeren pozitif, gereksiz ve kasıtlı marka güzellemesi
Art niyet içeren negatif, rakip firma çıkarına kasıtlı marka karalaması
Abi bizim alçı takoz pipo kaldı onlar hadi neyse 150 TL wifi kampanyası olacaktı ne oldu ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi bizim alçı takoz pipo kaldı onlar hadi neyse 150 TL wifi kampanyası olacaktı ne oldu ?
Siz klimayı hangi bayiden almıştınız onu bir yazarmısınız rica etsem.
Erinç Erinç selam. Satın alınan bayi hangisi ise, Turgut müdürüme selamım ile birlikte ilgili bayiden kendisi ile görüştüğümüz koşullarda tüketiciye wifi kit teslime dilmesini rica ettiğimi iletir misin lütfen :ok

Bu üçüncü yazışım olacak ama, diğer mevzuların HALEN çözülmemiş olması da hoş değil. Bu başlığa ve savunduğumuz değerlere yakışmıyor en azından.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Siz klimayı hangi bayiden almıştınız onu bir yazarmısınız rica etsem.
Erinç Erinç selam. Satın alınan bayi hangisi ise, Turgut müdürüme selamım ile birlikte ilgili bayiden kendisi ile görüştüğümüz koşullarda tüketiciye wifi kit teslime dilmesini rica ettiğimi iletir misin lütfen :ok

Bu üçüncü yazışım olacak ama, diğer mevzuların HALEN çözülmemiş olması da hoş değil. Bu başlığa ve savunduğumuz değerlere yakışmıyor en azından.
Selamlar herkese wi-fi kit için imkanları Turgut bey ile azami imkanları zorluyoruz, yakında forum için bilgilendirme yapacağım.
T Tugi136 bana ve bayiye birkez daha ulaşmanı rica edeceğim.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39

15e57ab4bc17e9900.png

2e0c187471442e327.png
Selamlar size de yeniden hayırlı olsun, sadece ufak bir ek yapcağım , sizin yaşadığınız tüm süreci takipteydim. Hatta servis arkadaşların sizi ilk aradığı tarihteki konuşmanız ve ekran görüntüsünüde kayda aldım. Sürecin sonunda sorunsuz şekilde çözüme kavuşmasına memnun oldum iyi akşamlar

T Çevrimdışı

tonat 

Aktif Üye
30 Eyl 2018
104
62
Selamlar size de yeniden hayırlı olsun, sadece ufak bir ek yapcağım , sizin yaşadığınız tüm süreci takipteydim. Hatta servis arkadaşların sizi ilk aradığı tarihteki konuşmanız ve ekran görüntüsünüde kayda aldım. Sürecin sonunda sorunsuz şekilde çözüme kavuşmasına memnun oldum iyi akşamlar
İlgi ve takibiniz için teşekkür ederim.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Değerli Forum Üyeleri ve Midea Klima Kullanıcıları Merhaba;

Wifi Kit ile ilgili beklenen forum indirimi çalışmasını Adem abinin sizler için emekleri ile tamamladık.

27.09.2021 - 28.10.2021 Tarihleri arasında bu konunun ilk mesajında ve aşağıdaki linkte bulunan talep formundan Foruma özel %40 indirim ile formu doldurup, form üzerinde TF - Kullanıcı adı (Örnek TF - Adem Helvacı) yazarak doldurup yollamanız yeterli olacaktır. Wi-Kit son tüketici fiyatı resmi talep formunda belirtilmiş ve indirim bu fiyat üzerinden sizlere özel olarak yapılacaktır. Formlar ulaştıkça yetkili arkadaşlar size ulaşarak wi-kit'e ulaşmanızı sağlayacaklardır.

Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz.

3156dd4cd01c36f76.jpg
4ae369a32b8b24a5a.jpg
5289b5d550e6d2bc9.jpg
6bc15e0ea2683452d.jpg
164feb398bf9ad12b.jpg
266f95e671bc8ab2c.jpg

Her bir klima için bir adet wifi kit indirimli alma hakkınız mevcuttur.

pisicomat Çevrimdışı

pisicomat 

Yeni Üye
3 Ağu 2021
31
39
A Adem Helvacı ve Erinç Erinç Aşıcıoğlu beylere tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Sayelerinde Midea 12000BTU klima almışken üstüne bir de normal satış fiyatı 300Tl olan wifi kitini 180tlye almış oldum.
Ayrıca FG Europe Klimadan arayan wifi aparatı için işlemlerimi yapan Turgut beye nazik tavrı ve sorduğum sorulara sabırla cevap verdiği için ayrıca teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt