Michael Schumacher'in Yürüyebildiği İddia Ediliyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
schumacher-cover.jpg

2013 yılında Fransız Alpler'inde kayak yaparken düşerek beyin kanaması geçiren ve o günden beri komada olan efsane F1 pilotu Michael Schumacher'in iyileştiği ve yürümeye başladığı iddia edildi.

Schumacher, 5 yıl önce 29 Aralık'ta Fransız Alpleri'nde kayak yaparken düşmüş ve aldığı çok ağır beyin hasarı nedeniyle uyutularak 5 yıldır komada tutuluyordu.

Daily Mail'den Jonathan McEvoy'un haberine göre Schumacher'ın artık yatalak olmadığı hatta yürüyebildiği açıklandı.

Zira, Ferrari'nin eski yarış direktörü olan Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt da geçen günlerde açıklama yapmıştı. Todt, "Evet iddialar doğru. Son Brezilya GP'sini Schumi ile birlikte izledik" demişti.

Haberde yer alan bir diğer iddia da Schumacher yakın zamanda beyin hasarı tedavisi için ABD'nin Teksas eyaletine gidebileceği...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bu hayatı f1 gibi hızlı yaşarsan hızlı ölürsün mü diyelim nasıl bir anlam çıkaralım bilemedim :hihi
tanrı onu kutsasın

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Hersey bir anda bir saniyede oluyor. Ölüm gercek ve ani. Kimilerine gore imrenilecek bir hayat yasayan kişi birden bir hiç oluyor. Hayat gecmise baktığında cok kısa, geleceği düşündüğünde ise cok uzun gibi geliyor. Her İnsanın sorgulaması gerek biz ne icin varız?

Ben, insanları ve cinleri ancak, bana ibadet etsinler diye yarattım.. Zariyat 56

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt