Xiaomi Mi Box S - Mi Stick Kullananlar Derneği ( Uygulamalar )

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
YouTube Vanced'ın ne kadar güvenilmez bir uygulama olduğunu öğren, sonra konuşalım.
Ben kutu kullanmadığım için güvenilir siteden link verdim sadece.
Paylaştığın APK dosyalarından yarın bir gün sıkıntı çıksa hesabını verebilecek misin?
YouTube vanced neden güvenilmez bir uygulama, polemiğin dışında gerçekten uzun süredir kullandığım için önemsiyorum bu fikrini

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
YouTube vanced neden güvenilmez bir uygulama, polemiğin dışında gerçekten uzun süredir kullandığım için önemsiyorum bu fikrini

Ben kullanmıyorum çünkü istediği izinleri görünce vazgeçmiştim.
Kullanıp deneyimlediğim bir şey değil.
5 saniyelik-10 saniyelik reklam için risk almıyorum. :hihi

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Apk ve free uygulamalarda genelde arkada ne çalışıyor bilemiyorsunuz. İzin vermeden calismayacagindan, neler isleniyor ne oluyor sıkıntı. 15lira için değecek birşey değil. Mi box da cok sorun olmaz apk ancak kendi telefonunuzda bir yazilimci olarak tavsiye etmem.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Sağol bir izleyeyim ama şu izin meselesini çok abartıyoruz zaten en tehlikeli uygulama Google ona bir nikahımızı vermiyoruz, Android telefon kullandıktan sonra kime ne izin verdiğinin çok önemi yok çünkü suyun başında zaten komple vücudu kaptırıyoruz. Aktif olarak verilen izinler aşağıda hepsi gerekli

Screenshot_20210502-173819e7ff16a0feb3252e.png

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Ben bu uygulamayı 2 yıldır uzun süredir kullanıyorum, videodaki çocuk ilginçmiş gerçekten, hesap ve username ile işi yok diyor, arkada bir şeyleri götürüyor olabilir ama emin değilim diyor, bir kıllandım demiş, rahatsız olan elbette kullanmasa olur ancak reklam engellemeden çok daha büyük yetenekleri var ben çok memnunum. ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Youtube Vanced bütün izinleri kapatılıp kullanabiliyor. Ben de uzun süredir kullanıyor hem telefonda hem Mi Box'ta. Yine de birşeyler oluyorsa bilemem tabi ?

S10502-1811152ec824b7a5004ff3.png

S10502-18112509664ad4e0687530.png

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
İzinler kapatılır telefondan ama legal olmadığı ve apk oldugu icin google servis ve guvenlikleri buna dokunmuyor. Siz kapattim diye görseniz de arkada veri isliyor hala. En iyi ihtimal sadece kullanıcı isler ve izlediklerinizi elde eder. Ama guvenlik konusunda her apk sıkıntılıdır. Google bile marketin tam güvenliğini saglamiyorken kendi telefonunuzda kullanmayın.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
İzinler kapatılır telefondan ama legal olmadığı ve apk oldugu icin google servis ve guvenlikleri buna dokunmuyor. Siz kapattim diye görseniz de arkada veri isliyor hala. En iyi ihtimal sadece kullanıcı isler ve izlediklerinizi elde eder. Ama guvenlik konusunda her apk sıkıntılıdır. Google bile marketin tam güvenliğini saglamiyorken kendi telefonunuzda kullanmayın.
Valla ben çok memnunum çok stabil çalışıyor arkada verileri işliyorsa da sıkıntı yok, ben eşimle soğuk baklava ile konuştuktan 10 dakika sonra Google bana reklamını gösteriyorsa neyi dert ediyoruz ki ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt