Mesaj ve Konu Düzenlemesi Yetkisi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Evet arkadaşlar bu konuya kalıcı çözüm bulacağımı daha önce bolbol söylemiştim. :kiskis

Yazılımcı bir arkadaşımızla yaptığımız istişare sonucu ortaya çok güzel bir eklenti çıktı.

Bu eklenti ne işimize yarayacak, bildiğiniz üzere daha önce düzenleme yetkisini süre olarak verebiliyorduk. Süre dolduktan sonra bizim (yönetim müdahalesi sonrası değişiklik yapılabiliyordu)

artık bunlara gerek yok. tüm mesajlarınızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. tabi belirli kurallar dahilinde.

Düzenleme: Günlük mesaj düzenleme limitleri arttırılmıştır.

Yeni Üye , Aktif Üye Günlük 3

Bronz ve Onaylı Üye Günlük 5

Diğer Tüm Gruplar Günlük 10

Ekran-Alintisia2521b680368c07e.png

yaptığınız değişikler profilinizde herkes tarafından görülebilecek.
Kurumsal, TFC grupları kapsamın dışıdadır.

Dipnot : Yapılan tüm değişikler kayıt altında tutulacaktır. Zaruri hallerin doğması durumunda yönetim tarafından yaptığınız değişiklik geri alınabilir.

Ekran-Alintisi0ac528daf8c2fb04.png

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Aragorn Aragorn, kardeşim uzun zamandır seni forumda aktif göremedim. mesajını görümce sevindim. kendini özletme ara ara varlığını göster

1 hafta 10 güne adar bomba gibi bir eklenti daha geliyor. Arkadaşlarımız talepleri doğrultusunda forumu daha verimli hale getirmeye çalışıyorum.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Eh ironiyi almışsın demek :kiskis

Nasılsın kardeşim? Uzun oldu gerçekten.
Teşekkürler idare ediyoruz, boşta olmaya çok alışık değilim kısa sürede yeni proje çıksa da başlasak modundayım ama durumlar da malum sıkıntılı piyasa, bugün de canımız çok yandı tabii hepimizin üzgünüz yani

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Teşekkürler idare ediyoruz, boşta olmaya çok alışık değilim kısa sürede yeni proje çıksa da başlasak modundayım ama durumlar da malum sıkıntılı piyasa, bugün de canımız çok yandı tabii hepimizin üzgünüz yani
Orası öyle be abi, içimize su serpecek bir şeyler bekliyor olsak da, gidenleri geri getirmeyecek..

Ben de pazar günleri evde olmaktan dahi çok sıkılıyorum, akşama doğru afaganlar basıyor ertesi gün olsun işe idelim diyorum eşime.

Çalışmamak çok zor, hele bu günlerde.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt