Kılavuz Mert Temizer'e Sorun ( Android Tv Box Hakkında Herşey )

I Çevrimdışı

intension

Yeni Üye
14 Şub 2024
2
39
Güncelleme varsa güncelleme yap. Sonra fabrika ayarlarına dön ve bak duruma yine
İlk kurulumda da, sonra ki Google Play güncellemeleri de tamamladım, yeniden başlattım değişme olmadı.
20240215_180537.jpg

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Eğer güncelleme ile düzelme olmazsa. Sıkıntı izinler ve koruma ayarlarından olabilir. ürün tam lisanslı olduğu için koruma ayarları çakışma yapıyor olabilir. Sorunu ingilizce olarak çevirip desteğe yaz yazılım ekibi dönüş yapmaz veya çözüm çıkmaz ise son çare manuel yazılım atacaksın. Rom firmware hasar görmüşte olabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhaba. Yeni aldığım 2024 tarihli ve güncel Mecool KM2 Plus TV Box'a USB 3.0 portuna USB bellek ya da disk taktığımda Wi-Fi kopuyor. USB 2.0 portunda ise bellek çalışıyor disk çalışmıyor.
Ayrıca Bluetooth cihazlar ile eşleşmiyor. Mecool KM2 Plus cihazlarda bu sorunlar kronik mi? Çözümü var mı?
Verdiğin linkle ile alakası olmayan bir soru olmuş,orada güncelleme nasıl yapılır sormuşsun, bu nedenle linkler kaldırılmıştır :ok

A Çevrimdışı

Atalitee

Yeni Üye
22 Mar 2024
2
42
Hocam x10 max x4'e tavsiyenizle aldım ve tavsiyenizlede atv rom attım. Kendi orijinal rom una dönmek istiyorum fakat aynı pc aynı kablo fakat şimdi cihazı pc görmüyor.1 kaç pc dede denedim maalesef unknow device yazıyor. Yardımını bekliyorum.kolay gelsin Tşklr.

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
Hocam x10 max x4'e tavsiyenizle aldım ve tavsiyenizlede atv rom attım. Kendi orijinal rom una dönmek istiyorum fakat aynı pc aynı kablo fakat şimdi cihazı pc görmüyor.1 kaç pc dede denedim maalesef unknow device yazıyor. Yardımını bekliyorum.kolay gelsin Tşklr.
Orjinal rom dönüş için short pin noktaları lazım. Bu cihazda daha o noktaları bulamadık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt