Merkürnet - 1 Yıl sabit fiyatlı, taahhütsüz seçenekleriyle...

2 Çevrimdışı

232bilisim

Yeni Üye
16 Mar 2023
1
34
Firmayı internette firmaları gezerken,aratırken Google’dan buldum.

Hali hazırda kurulu tesisat ve aboneliğim başka ISS dolayısı vardı. Firma bağlantı kontrolü,internet çalışır vaziyette,modem kurulum 350 TL dahildir ve ilk aboneliklerde yapılmaktadır. Geçişte kurulum size aittir aynı bağlantı üzerinden telefonunuza SMS ile gelen kullanıcı ad ve şifre modem girip kullanıyorsunuz. Ve ilk kez kurulacak yere kurulum ücreti 350 TL ücreti vardır 12 taksit imkanı mevcut sanırım. Ve geçiş için firmadan aldığım bilgi gündüz akşam hız kısıtlamasının olmadığı,Exxen,Netflix,IP TV gibi şeylerde kısıtlamanın olmadığı,mesai saat içinde telefon desteği OİM’de 7-24 arkasında teknik destek var 10 dakika içinde cevaplandığı, whatsapp desteği ve mail desteği mevcut. Geçiş yapmak için firma ilk kimlik fotokopisini mail attım ve onlar formda doldurulacak yeri doldurup tekrar gün içinde attılar. Ve ardından çıktı alıp her sayfaya islak imza ve ad soyad ve tarih attım. Ertesi günü Yurtiçi Kargo ile ücretsiz firmaya yolladım. Dijital Kurye anlaşması var evrak getirip imzalatıyormuş ve video çekiyormuş. Göndermeden önce imzaladığımı Camscanner programı ile taratıp çektim ve firmaya mail attım.

Ertesi günü firma geçiş için eski firmam abonelik geçişinde ilkinde onay verilmedi ve pazartesi günü ikinci kez yeni firmam eski firmamdan tekrar geçiş onayı istedi ben telefon,whatsapp,sikayetvar yazınca onayı verdiler. Ve ardından yeni firmadan sms geldi modem kullanıcı adı ve şifreyi girdim ve eski firmaya göre internetin alabileceği maximum hız birden bire arttı ve eski firmam arasında hiç bir fark yok aynı hız vs. değişen bir durum olmadı ping düştü sadece.

Fatura ödeme için OİM’de kart ve otomatik ödeme mevcut. Banka anlaşması yok şirketin banka hesaplarına kabul ediyor. Ziraat,İşbank,TEB,Finansbank,Garanti,Yapı Kredi hesabı mevcuttur. Ve firma İzmirli.

Mobil ve masaüstü hızlarda 35 megabit paket için ping sunucuya ve ile göre değişir ping 6-7 ms 31-33 megabit download 5,60-5,50 civari upload hızı vardı. Eski firmada 13-16 ms ping ve gerisi o aralıkta hız geliyordu wifili. Altyapı ve tesisat en önemlisi. Arıza hemen müdahale ediliyor anında lokal sorun olduğunda telekom müdahale ediliyormuş. Her sorunda mail yoluyla tarafıma bilgi verildi ve ekran görüntüsü ile. Whatsapp ve mail yazdığımda 1-2 saat maximum cevap aldım. Şimdi arkadaşını getir referans ile kampanya varmış sanırsam yeni başlamış 1 aylık fatura her ikimize çıkmıyor. Sorunuz varsa DM’den müsait olduğumda cevaplarım. Şu an bu hafta geçiş yaptım olaylar tazedir. Modem VDSL ister 15 tl kiralama istersen kendinin kullanabiliyorsun, Fiberde 15 tl kira modem zorunlu. Satışı da tek ödeme var 600 TL Vdsl 600 TL fiber. Ve başka firmadan cayma 240 TL/6 ay boyunca indirim yansıtıyor.

"5OQDRRBAA9= Referans "*

Speedtest;Bursa 15 ms, Kocaeli 15 ms., İstanbul 15 ms, Denizli 15 ms., İzmir 7-9 bazen sunucu seçilemediği programsal kaynaklı 13 civari ms. ,Edirne 20 ms., Ankara 15 ms., Manisa 13 ms. bilinen ISS veya bazı bilinen sunucular üzerinden testleri yapılmıştır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Firmayı internette firmaları gezerken,aratırken Google’dan buldum.
Keşke böyle yazacağına ,"firma bize ait ,forum üzerinden gelene (atıyorum tabii) %2 indirim gibi yazsaydın,bak hem de İzmir'liymişin ,hemşehricilik de yapardık :)
Neden bunu böyle yazdım , çünkü aldığın nik "232bilisim",gerçi google de arattım farklı yerler çıktı ,bir de instegram :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt