Merhabalar

cetinsalih 

Aktif Üye
2 Ara 2019
13
3
24
Takipçiler
0
Bu mesajı okuyan herkese selamlarımı iletiyorum.
İsmim Salih, 25 yaşındayım, Ankara'da yaşıyorum, uluslararası bir kuruluşta danışman olarak çalışıyorum. Forumu Youtube üzerinden Adem Helvacı kanalının bir video açıklamasında bulmuş, gelmiş ve kayıt oluşturmuş bulunmaktayım. Allah nasip ederse Haziran 2020'de gerçekleşecek olan düğünüme yönelik ev eşyası alımlarına & hazırlıklara başladım. Bu hazırlıklar içerisinde kafamı en çok karıştıran ürün televizyon oldu. On yılı geçkin süredir televizyon ile aram yok denecek kadar az ve 7 senedir evimde televizyon yok. Tüm bu ilişik üzerinden kafamın karışması her ne kadar tuhaf gözükse de bir şey almadan araştırma yapma huyumdan ötürü tıkanıp kaldım. Kasım ayının başından itibaren başlayan televizyon ilgisi 29 Kasım günü tamamlanır diye tahmin ederken gene kararsız kalıp bir televizyon alamadım. Gezdiğim 4 AVM'ye 1 ay içerisinde 20'den fazla gitmiş, televizyon teknolojisi, fiyatı, özellik kıyaslaması, tanıtımı gibi televizyona dair olan şeylere belki de 100 saatimi ayırmış bulunmaktayım. Hazirana kadar vaktim olduğu düşüncesiyle artık gereksiz düzeye çıkan bu ilgiyi hafifletmek ve teknik bilgimi geliştirmek maksadıyla hareket ediyorum, foruma katılımım bu gayeye yöneliktir.
Kıymetli bilgilere erişeceğimi düşünmekteyim.
Saygılarımla.
 

Umut Barış

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
6,947
113
Takipçiler
34
Merhaba, hoş geldiniz. TV araştırması bir yerden sonra cidden çıkmaza girebiliyor, aşırı dikkat eden biri değilseniz bütçenize göre belirlediğiniz modellerden birini alıp geçerek bu işten kurtulabilirsiniz diye düşünüyorum. :hihi :bilmiyom
 

cetinsalih 

Aktif Üye
2 Ara 2019
13
3
24
Takipçiler
0
Hoş bulduk Umut bey, teşekkür ederim. Maalesef ki teknolojide bi çıt dikkat ediyorum bu sebeple eğer canıma tak etmezse bu işten kurtulamayacağım gibi duruyor :)
 

Adem Helvacı 

Ado
Administrator
17 Şub 2017
14,524
113
46
Takipçiler
1
Hoşgeldin Salih Kardeşim;

Bazen mesajlar gözümden kaçıyor, geç görmüşüm kusura bakmayın lütfen :ok

Allah işlerinizi rast getirsin inşallah.

Yarın sakin kafa sizin konuların üzerine yoğunlaşalım biraz olur mu? :ok
 
Üst Alt