Merhabalar Efendim

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Hoşgeldiniz..
Bu ülkede 50'sinden sonra yaşama şansın, okyanusun ortasında tek başına bir filika ile kurtulup yaşama şansıyla eş değerdir.. Hele bir de uzun süren bayram tatillerine denk gelirsen ve neredeyse hastanelerin tüme yakın personel, doktor ve operatörlerinin tatilde olduğu bir ülkede yaşıyorsan kaderinle başbaşasın diyelim.. Tabut çivilerinin yarısı çakılmıştır..

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yada yaş kırk oldumu memur değilsen bittin bu ülkede? Çünkü en fazla otuz beş yaşından gün almaman gerekiyor. Çoluk çocuğu bekçi yaptılar.. Mülakat konusuna girmiyorum... Herşey de torpil torpil... Neyse konu dağılmasın..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yada yaş kırk oldumu memur değilsen bittin bu ülkede? Çünkü en fazla otuz beş yaşından gün almaman gerekiyor. Çoluk çocuğu bekçi yaptılar.. Mülakat konusuna girmiyorum... Herşey de torpil torpil... Neyse konu dağılmasın..
Çoluk , çocuğu bekçi yaptılar sözünüze sonuna kadar katılıyorum. Devlet koydu bunların beline silahı geceleri saldılar sokağa , milletle poliscilik oynuyorlar. Hepi topu 40 günlük güya hızlandırılmış eğitimle ve 1 günlük mülakatla saldılar bunları sokağa , gece saat 22:00 iş başı yapıyorlar yani oynamaya başlıyorlar , bi ellerinde sigara bi ellerinden tesbih külhanbeyi gibi , sıradaki sen durdur , bunu ben durdurayım , durdurduklarına mafya babası gibi sorgulama , hayırdır sen ne geziyon buralarda , ne ayaksın sen gibisinden , geçen duydum bi tanesini tek yakalayıp sıkıştırmışlar dövmüşler , normalde tek gezmeleride yasak.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Çoluk , çocuğu bekçi yaptılar sözünüze sonuna kadar katılıyorum. Devlet koydu bunların beline silahı geceleri saldılar sokağa , milletle poliscilik oynuyorlar. Hepi topu 40 günlük güya hızlandırılmış eğitimle ve 1 günlük mülakatla saldılar bunları sokağa , gece saat 22:00 iş başı yapıyorlar yani oynamaya başlıyorlar , bi ellerinde sigara bi ellerinden tesbih külhanbeyi gibi , sıradaki sen durdur , bunu ben durdurayım , durdurduklarına mafya babası gibi sorgulama , hayırdır sen ne geziyon buralarda , ne ayaksın sen gibisinden , geçen duydum bi tanesini tek yakalayıp sıkıştırmışlar dövmüşler , normalde tek gezmeleride yasak.
Aynen ve aynen durum dediğiniz gibi.. Yazık ya.. Bir işinde yaş tecrübesi ehli olmalı.. Yok neymiş genç işsiz çokmuş.. Ülen 35 - 45 yaş arası ne yapacak.. Asıl sorun bu yaş grubunda.. Bu grubuda değerlendirsene.. Sonra 60-65 yaşında gelde emekli ol... Cimere bu konu ile alakalı yazdım hatta.. Oradan oraya oradan oraya dolaşıyor sorum... Kaç ay oldu hala cevap veremediler... Veremezler...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri