Merhabalar Efendim

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Aynen ve aynen durum dediğiniz gibi.. Yazık ya.. Bir işinde yaş tecrübesi ehli olmalı.. Yok neymiş genç işsiz çokmuş.. Ülen 35 - 45 yaş arası ne yapacak.. Asıl sorun bu yaş grubunda.. Bu grubuda değerlendirsene.. Sonra 60-65 yaşında gelde emekli ol... Cimere bu konu ile alakalı yazdım hatta.. Oradan oraya oradan oraya dolaşıyor sorum... Kaç ay oldu hala cevap veremediler... Veremezler...
Polislerde şikayetçi bu durumdan , polis arkadaş bana diyor ki , yaa bunların yaptıkları iş hakkında en ufak bilgileri yok , devlet attı başımıza biz eğitiyoruz , anlatıyoruz , oğlum böyle davranmayın , şöyle yapmayın , yetkiniz olmayan gereksiz işlere girmeyin , daha yeni başladıklarında ilk hafta 2 tanesi vatandaşın birinin evine girmişler arama yapmaya , polis amiri ulan demiş ben giremiyom arama izni olmadan siz hangi akılla vatandaşın evine giriyorsunuz arama yapmak için ? yani polisler çok şikayetçi bunlardan bakmayın medyada polisler rahatladı gibi algı haberlerine , işim gereği hepsi ile iç içeyim ben.

Devlet genç adam istiyor geç emekli olsun bana yük olmasın diye ama bu mantıkla olmaz , heleki böylesine önemli işlerde.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,239
62
Geçenlerde akşam balkonda oturuyorum,iki tanesi de ellerinde telefon başlarını kaldırmadan,sağa sola bakmadan hızlı hızlı yürüyorlar.Karşılarına aniden biri çıksa çarpacaklar.Gel de bunlardan hayır bekle.Bunların iyice bir eğitimden geçip,öyle işbaşı yapmaları lazım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Geçenlerde akşam balkonda oturuyorum,iki tanesi de ellerinde telefon başlarını kaldırmadan,sağa sola bakmadan hızlı hızlı yürüyorlar.Karşılarına aniden biri çıksa çarpacaklar.Gel de bunlardan hayır bekle.Bunların iyice bir eğitimden geçip,öyle işbaşı yapmaları lazım.
Biyerlerin çivisi çıkmış , mutlaka bu çivi biryere saplanacaktı.
(Sana, bana yada hepimize)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri