Merhaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Değerli Ustam doğru teşhisi koymuş.
U5600 Led barların zamanı geldi zaten. Başladılar dökülmeye. Paneli çok risklidir o nedenle kendiniz yapmaya kalkmamakla birlikte herhangi bir tamirciye ürün teslim ederken tv de görüntünün var olduğunu, panelin salam olduğunu bildiğinizi belirtin zira sökerken kırıp sonra vatandala ''Senin panel de bozukmuş'' diyor sorumluluk almıyorlar.

İmkân var ise yetkili servisine yaptırın ki muhatabınız belli olsun.

C Çevrimdışı

Cengiz atasoy

Yeni Üye
30 Eki 2019
7
35
Adem abi garantim 34 gun once bitmiş...fakat ev sigortam var eletronik sigortasi var fakat ev sigortasi yenileme daha 1 ay olmadigi icin basvuru yapmak la yapmamak arasinda kaldim.. teminat var fakat sigorta karsilarmi diye dusunuyorum

Adem abi garantim 34 gun once bitmiş...fakat ev sigortam var eletronik sigortasi var fakat ev sigortasi yenileme daha 1 ay olmadigi icin basvuru yapmak la yapmamak arasinda kaldim.. teminat var fakat sigorta karsilarmi diye dusunuyor evet yetkili servis dusunuyorum.. haklsiniz.

Değerli Ustam doğru teşhisi koymuş.
U5600 Led barların zamanı geldi zaten. Başladılar dökülmeye. Paneli çok risklidir o nedenle kendiniz yapmaya kalkmamakla birlikte herhangi bir tamirciye ürün teslim ederken tv de görüntünün var olduğunu, panelin salam olduğunu bildiğinizi belirtin zira sökerken kırıp sonra vatandala ''Senin panel de bozukmuş'' diyor sorumluluk almıyorlar.

İmkân var ise yetkili servisine yaptırın ki muhatabınız belli olsun.
Adem abi garantim 34 gun once bitmiş...fakat ev sigortam var eletronik sigortasi var fakat ev sigortasi yenileme daha 1 ay olmadigi icin basvuru yapmak la yapmamak arasinda kaldim.. teminat var fakat sigorta karsilarmi diye dusunuyor evet yetkili servis dusunuyorum.. haklsin sizce ne yapmaliyim tskler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi garantim 34 gun once bitmiş...fakat ev sigortam var eletronik sigortasi var fakat ev sigortasi yenileme daha 1 ay olmadigi icin basvuru yapmak la yapmamak arasinda kaldim.. teminat var fakat sigorta karsilarmi diye dusunuyorum

Adem abi garantim 34 gun once bitmiş...fakat ev sigortam var eletronik sigortasi var fakat ev sigortasi yenileme daha 1 ay olmadigi icin basvuru yapmak la yapmamak arasinda kaldim.. teminat var fakat sigorta karsilarmi diye dusunuyor evet yetkili servis dusunuyorum.. haklsiniz.

Adem abi garantim 34 gun once bitmiş...fakat ev sigortam var eletronik sigortasi var fakat ev sigortasi yenileme daha 1 ay olmadigi icin basvuru yapmak la yapmamak arasinda kaldim.. teminat var fakat sigorta karsilarmi diye dusunuyor evet yetkili servis dusunuyorum.. haklsin sizce ne yapmaliyim tskler
Poliçenizin içeriği karar verir o işe. ramchomania ramchomania kardeşimiz ne düşünüyorsun bu konuda?
Neticede hasar değil arıza bu ama? :alala

C Çevrimdışı

Cengiz atasoy

Yeni Üye
30 Eki 2019
7
35
Poliçenizin içeriği karar verir o işe. ramchomania ramchomania kardeşimiz ne düşünüyorsun bu konuda?
Neticede hasar değil arıza bu ama
Neticede hasar değil arıza bu ama? :alala
ELEKTRONİK CİHAZ TEMİNATI (KONUT)
Elektronik Cihaz Sigortası Genel Şartları hükümleri saklı kalmak kaydı ile sigortalı konutta bulunabilecek ve poliçe
başlangıç tarihi itibariyle 7 yaşından küçük (7 yaş dahil) ;
*Klima ve Bilgisayarlar ile diğer elektrikli ve elektronik cihazlarda (küçük ev aletleri hariç) Elektronik Cihaz Sigortası Genel
Şartları kapsamında oluşabilecek hasarlar teminat kapsamına alınmıştır.
*Beyaz eşyalar (küçük ev aletleri hariç), TV, Plazma, LCD, LED, müzik/video cihazları ve elektronik güvenlik sistemlerinin
kazaen kırılması sonucu meydana gelebilecek hasarlar da yıllık 2.000 TL ile teminata dahil edilmiştir.
Elektronik Cihazları Klozu çerçevesinde gerçekleşecek tüm hasarlarda 150 TL den az olmamak kaydı ile hasar bedelinin
%10'u oranında muafiyet uygulanacaktır.
Bu teminat kapsamında ödenebilecek toplam tazminat her bir cihazın kaza tarihindeki eskime aşınma payı düşülmek
suretiyle bulunacak yeniden satın alma değerini aşmaması koşulu ve poliçedeki teminati

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
BINA 100,000.00 13.75
EŞYA 21,000.00 2.89
KIYMETLİ EŞYA 2,100.00 0.27
YANGIN MALİ MESULIYET 18,465.00 2.20
EK TEMİNATLAR 123,100.00
ENKAZ KALDIRMA 4,924.00
GLKHHKNH VE TERÖR 123,100.00
BİNA DEPREM 4,900.00 9.67
MUHTEVİYAT DEPREM 23,100.00 57.00
HIRSIZLIK 21,000.00
KIYMETLİ EŞYA HIRSIZLIK 2,100.00
ELEKTRONİK CİHAZ 4,200.00
SİGORTA
BED

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
BINA 100,000.00 13.75
EŞYA 21,000.00 2.89
KIYMETLİ EŞYA 2,100.00 0.27
YANGIN MALİ MESULIYET 18,465.00 2.20
EK TEMİNATLAR 123,100.00
ENKAZ KALDIRMA 4,924.00
GLKHHKNH VE TERÖR 123,100.00
BİNA DEPREM 4,900.00 9.67
MUHTEVİYAT DEPREM 23,100.00 57.00
HIRSIZLIK 21,000.00
KIYMETLİ EŞYA HIRSIZLIK 2,100.00
ELEKTRONİK CİHAZ 4,200.00
SİGORTA
BED
İşte o Elektronik cihaz kısmında hep HASAR ve çalınma geçerli oluyor, sigorta şirketleri arıza durumunda sukoyveriyorlar o nedenle kesin bilgi veremiyorum.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40

Geçmiş olsun poliçenin resmini gönderme imkanınız var ise klozlara bir bakalım yardımcı olmaya çalışırım

Örnek Kloz : Genel olarak kapsam belirtilen süre dâhilinde televizyonunuzu deprem, yangın, yıldırım endirekt etkileri, sel, heyelan gibi doğal afetlerin yol açtığı olumsuz nedenlerin yanı sıra düşüp kırılma, terör, akım – voltaj sorunları, hırsızlık gibi beşeri kaynaklı risklere karşı konut sigortası televizyon poliçeniz korumaktadır

Örnekte belirttiğim haricinde ek bir teminat var mı ona bakmak lazım

C Çevrimdışı

Cengiz atasoy

Yeni Üye
30 Eki 2019
7
35
Geçmiş olsun poliçenin resmini gönderme imkanınız var ise klozlara bir bakalım yardımcı olmaya çalışırım

Örnek Kloz : Genel olarak kapsam belirtilen süre dâhilinde televizyonunuzu deprem, yangın, yıldırım endirekt etkileri, sel, heyelan gibi doğal afetlerin yol açtığı olumsuz nedenlerin yanı sıra düşüp kırılma, terör, akım – voltaj sorunları, hırsızlık gibi beşeri kaynaklı risklere karşı konut sigortası televizyon poliçeniz korumaktadır

Örnekte belirttiğim haricinde ek bir teminat var mı ona bakmak lazım
Merhaba
Sigorta sirketi kirilmaya 2bin diger ariza vs durumlara 4200 tl karsiliyoruz diyor yetkili servisi cagirin.. fiyat alip dönuş yapin dediler.. tsk ettim.. iyi günler

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Merhaba
Sigorta sirketi kirilmaya 2bin diger ariza vs durumlara 4200 tl karsiliyoruz diyor yetkili servisi cagirin.. fiyat alip dönuş yapin dediler.. tsk ettim.. iyi günler

Pazartesi başvuru yapın hatta sigorta şirketiniz yetkili servis yönlendirmesi yapıyorsa arıza kaydı onlar tarafından açılsın telefonla sormanız da fayda var

Sonra siz kendiniz buldunuz yaptırdınız bizim bu firma ile anlaşmamız yok vs gibi durumlarla karşılaşmayın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt