Merhaba Tavsiye Forum Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

YKupon

Yeni Üye
14 Nis 2023
2
33
Merhaba arkadaşlar, ben Fatih. Bu forumda yeni olduğum için öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum. Benim hobilerim arasında yazılım, bilgisayar ve yemek en üst sıralarda yer alır. Bu yüzden de Yemeksepeti gibi online yemek siparişi platformlarını sık sık kullanırım.

Daha da önemlisi, Yemeksepeti'nde yemek siparişi verirken indirim kuponları kullanmayı seviyorum. Bu sayede yemeklerimi daha uygun fiyatlara alabiliyorum. Bu fırsatı sizlerle, başka insanlar ile paylaşabilmek için geçtiğimiz günlerde "Ykupon.com" adlı bir web sitesinin açılışını yaptım ve burada Yemeksepeti'nde kullanabileceğiniz indirim kuponlarının çok uygun fiyatta satışlarını yapmaktayız. Bu kuponlar sayesinde yemek siparişlerimde önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Yakında forum üzerinde YKupon içinde ayrı bir konu hazırlamayı düşünüyorum.

Sizlerin websitem hakkında ki düşünceleri ve yorumları benim için çok önemli. Benimle deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Ayrıca, Ykupon'un tanıtımı hakkında bilgi almak isteyen varsa, elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım. Teşekkür ederim!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hoşgeldiniz
Bende birkaç sefer Yeni üyelik alıp bu kuponları almıştım hocam.
Yemek Sepetinin ücretsiz verdiği kuponlar için para telep etmenizin neresi doğru.
Sistemde açık var yeni üye olana kupon veriyor.
Hem kullanıcı veri hırsızlığına müsait bir ortam var yaptığınız iş ve siteniz yasal değil sizde biliyorsunuz.

Y Çevrimdışı

YKupon

Yeni Üye
14 Nis 2023
2
33
Hoşgeldiniz
Bende birkaç sefer Yeni üyelik alıp bu kuponları almıştım hocam.
Yemek Sepetinin ücretsiz verdiği kuponlar için para telep etmenizin neresi doğru.
Sistemde açık var yeni üye olana kupon veriyor.
Hem kullanıcı veri hırsızlığına müsait bir ortam var yaptığınız iş ve siteniz yasal değil sizde biliyorsunuz.
Merhaba, öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. Yemeksepeti bu kuponları yeni üyeliklere tanımlıyor, bundan kaynaklı satışa sunduğumuz her hesap için numara satın alarak üyelik oluşturulması gerekiyor. Bu numara üretimlerine zaman, emek ve para harcamaları yapıyoruz. Bunu yapan birçok platform mevcut ve yemeksepeti de bunun farkında. Sağladığımız bu hizmet sayesinde hem esnaf kazanıyor, hem yemeksepeti kazanıyor hem de sizlerin tasarruf etmesini sağlarken bizde kazanıyoruz. Yemeksepeti de bu işten karlı çıktığı için, farkında olmasına rağmen bir müdahalede bulunmuyor.

Sistemde bir açık veya veri hırsızlığı kesinlikle söz konusu değil. Websitemizde satılan hesaplar tamamen sıfırdan oluşturuluyor yani bu hesaplar çalıntı değil. Hepsi tarafımızca yeni mail ve yeni telefon numarasıyla oluşturulup kontrol edildikten sonra satışa sunuluyor. İlk siparişi hesabı satın alan kişi vermiş oluyor.

Aslında yapılan işlem sizin yeni üyelik alıp kuponları kullanmanızdan farksız. Fakat bildiğiniz gibi yemeksepeti üyelik oluştururken telefon numarası istiyor ve insanların sürekli yeni numara bulması pek mümkün değil. Bizler sadece bu hizmeti sizin yerinize yapıyoruz.

Kupona para + yemeğe para ucuzluk nerde?
Merhaba, öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. Örneğin websitemizde 150TL'lik siparişte 75TL'lik indirim sağlayan bir kuponumuz mevcut. Bu kuponun ücreti 15TL. Siz 150TL'lik yemek siparişinize 75TL sipariş ücreti + 15TL kupon ücreti ile birlikte toplamda 90TL'lik bir ödeme yapıyorsunuz. Bu siparişinizde bizden satın aldığınız kupon sayesinde 60TL'lik bir tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba, öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. Yemeksepeti bu kuponları yeni üyeliklere tanımlıyor, bundan kaynaklı satışa sunduğumuz her hesap için numara satın alarak üyelik oluşturulması gerekiyor. Bu numara üretimlerine zaman, emek ve para harcamaları yapıyoruz. Bunu yapan birçok platform mevcut ve yemeksepeti de bunun farkında. Sağladığımız bu hizmet sayesinde hem esnaf kazanıyor, hem yemeksepeti kazanıyor hem de sizlerin tasarruf etmesini sağlarken bizde kazanıyoruz. Yemeksepeti de bu işten karlı çıktığı için, farkında olmasına rağmen bir müdahalede bulunmuyor.

Sistemde bir açık veya veri hırsızlığı kesinlikle söz konusu değil. Websitemizde satılan hesaplar tamamen sıfırdan oluşturuluyor yani bu hesaplar çalıntı değil. Hepsi tarafımızca yeni mail ve yeni telefon numarasıyla oluşturulup kontrol edildikten sonra satışa sunuluyor. İlk siparişi hesabı satın alan kişi vermiş oluyor.

Aslında yapılan işlem sizin yeni üyelik alıp kuponları kullanmanızdan farksız. Fakat bildiğiniz gibi yemeksepeti üyelik oluştururken telefon numarası istiyor ve insanların sürekli yeni numara bulması pek mümkün değil. Bizler sadece bu hizmeti sizin yerinize yapıyoruz.

Merhaba, öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. Örneğin websitemizde 150TL'lik siparişte 75TL'lik indirim sağlayan bir kuponumuz mevcut. Bu kuponun ücreti 15TL. Siz 150TL'lik yemek siparişinize 75TL sipariş ücreti + 15TL kupon ücreti ile birlikte toplamda 90TL'lik bir ödeme yapıyorsunuz. Bu siparişinizde bizden satın aldığınız kupon sayesinde 60TL'lik bir tasarruf sağlamış oluyorsunuz.
Sistemin yasal olmadığı illegal olduğunu kabul ettiniz için Teşekkürler ederim.
Email hesap bilgileri ile tekrar yemek sepetine giriş yapılarak kullanıcı verileri alınabilir sizde diyorsunuz yok öyle birşey veri hırsızlığı olamaz Yemek sepeti ilk müşteri indirim kuponundan para kazanmayı akıl eden biri kullanıcı datasını da toplayıp satmayı da düşünebilir
Bu tür içerik paylaşımları,
Tavsiye Forumunda yasaktır.

Cevap Vermezsiniz sanıyordum birde savunma yapıyorsunuz.
Öz güveniniz çok yüksek taktir ettim sizi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
numara bulması pek mümkün değil
Sms onay siteleri var bu iş için 1-3 TL arası numara bulmak çok kolay sanal numara ile onay alınıyor.
İki dakika mail hesabı açmak
En fazla 3 dk da işlem tamam
Edit: Bilgi amaçlı sadece tavsiye yönlendirme teşvik değildir!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt