Mercusys Kablosuz Ağ Genişletici 16 Mayıs'ta A101'de

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
uuuuuuuuuuu.png
düzeltiyorum wifi degerleri bu

çift taraflı ap imkanım karşılıklı yok.peki tek yön bu tarz uygun fiyatlı cihaz varmıdır.benim amacım sadece işyerinde bu cihazı pirize takıp telefonlada baglanıp internete girmek.
Sota Sota
Los Adana
cevaplarınız için teşekkürler.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Ürünü aldım ama henüz kullanmadım kablonet için TP link firması deco veya powerline adaptör önermişti ama fiyatlar yüksek olduğundan riske girip bu ürünü aldım işe yarayacak mı göreceğiz

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Bir günlük kullanımımı paylaşırsam 50 mbit hız kablonet kullanıyorum modem odamda mercusys ise evin diğer ucu olan mutfak prizine bağladım sinyal turuncu yeşil arası sürekli değişiyor bu bölgede daha önce İnternet çekiyordu şimdi 1-2 mbit hız var iyi kötü odam ile mutfak arasında bir büyük kolon var ayrıca çapraz olarak iki oda kolonu var ama duvarlar engel olmuyor odamdan çıkıp ilk kolonu sola dönüyorum sonra uzun bir koridor gidiyorum yaklaşık 10 metre civarı. Üründe fiyatına göre fena sayılmaz hızı düşürerek de olsa 120 metrekare eve İnterneti dağıtabildi eğer hız düşmeden daha iyisi istenirse deco serileri veya powerline adaptör almakta fayda var bu arada kablonet modem dışında router gibi başka ürünler kullanmıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt