meizu note8 kablolu kulaklık takılıyken bluetooth kulaklıktan

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Kablolu kulaklık takılıyken bluetooth kulaklıktan ses vermemesi normal gibi geldi bana ama tam bilemiyorum. Telefonda çoklu ekran mevcut ama ?

S10810-213150.png

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Kablolu kulaklık takılıyken bluetooth kulaklıktan ses vermemesi normal gibi geldi bana ama tam bilemiyorum. Telefonda çoklu ekran mevcut ama ?

S10810-213150.png
nasıl mevcut forumunda bile isyan etmişler... kulaklık işinde bence saçma bekablolu kulaklığı yedekte tutup bluetooth kulaklık kullanacağım belki zaten menzili kısa kazmanın...

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Yazılım öyle kurgulandıysa yapabileceğiniz bir şey yok.
2 kaynağa ayrı ses verilebilir ama 2 farklı yerden mikrofon kullanılmaz muhtemelen.
Ayrıca kaç metre menzil lazımdı ki size?
10mt ama bu kazma huawei Y6 2018 kadar menzil veremiyor... 30mt kapalı alanda verdi... 16GB rom ile sallamıştım onu... + SD krt yiyor sanki... yazma hızı UHS1 olduğu halde düşük kartı bozdu 2 kart bozdu hatta...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
10mt ama bu kazma huawei Y6 2018 kadar menzil veremiyor... 30mt kapalı alanda verdi... 16GB rom ile sallamıştım onu... + SD krt yiyor sanki... yazma hızı UHS1 olduğu halde düşük kartı bozdu 2 kart bozdu hatta...
Fazla veri girdi çıktısı yaptığı için kartı bozmuş olabilir.
Karta uygulama yüklediyseniz ya da kartı yoğun kullanan bir uygulama kullandıysanız eğer.

İkisinin de Bluetooth sürümü aynı ama anten yapısı, kasa yapısı veya güç yönetimi nedeniyle farklılıklar olabilir.
Ya da yazılımsal.
Geliştirici seçeneklerine ya da güç seçeneklerine bakın.

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Fazla veri girdi çıktısı yaptığı için kartı bozmuş olabilir.
Karta uygulama yüklediyseniz ya da kartı yoğun kullanan bir uygulama kullandıysanız eğer.

İkisinin de Bluetooth sürümü aynı ama anten yapısı, kasa yapısı veya güç yönetimi nedeniyle farklılıklar olabilir.
Ya da yazılımsal.
Geliştirici seçeneklerine ya da güç seçeneklerine bakın.
forumlarda isyan eden çok zaten meizu takozuna geçtim parmak izi okuyucu olmasa oda emekli olurdu tabi... Flyme 7.1.6.1G ama eksik... BİM sattı ona kırpılmış model mi yapmışlar?...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt