mehmet atmaca elektronik mağduriyetinde yeni aşama icra

G Çevrimdışı

Grkntx

Yeni Üye
16 Tem 2022
25
39
arkadaşlar merhaba, geçen sene aldığım ve uzun uğraşlarla THH aracılığı ile değişimini sağladığım ancak yine bozuk çıkan faturada nordmende olmasına rağmen ısrarla onvo olarak yollanan ve 1 yıldır toplamda 1 2 saat izlediğim tv konusunda yeni aşamaya geçiyorum. konu aşağıda var en baştan okumak isteyenler bakıp bizden fayz alabilir onvo denen şirketten uzak durması gerektiğini iyice öğrenebilir.

tv yi a101 den aldım ancak 9-10 aylık THH süreci boyunca ne a101 ne de onvonun umurunda olmadı mağduriyetim. ısrarla nordmende nm58351 tv istememe rağmen sürekli onvo ov58350 tv yıolluyorlar. elimde iki adet servis raporu var ve nordmende yerine verildi bu tv deniyor. ben istemediğimi söylediğim halde yapacak bir şe yok fabrikayla görüşün bizim işimiz kurulum ve teslimat vs dediler.

fabrika ise nordmende talebimi ikidir yerine getirmeme sebebi olarak bu ürünün üretilmediğini stokta ürün kalamdığını söylüyorlar üstelik 2 yıllık garantinin 1 senesi ayıplı mal ve arızalı gelen tv yüzünden geçmiş olmasına rağmen maksimum 3 ay daha ekleriz garantiye bizi ilgilendirmez diyorlar.

ben birebir ya da misliyle değişim kararı çıkarttırmıştım THH den. mislini geçtim piyasada daha ucuza satılan onvo tv yolluyor adamlar. işte bu nedenle icraya gitmek ve güncel fiyatı neyse iade almak istiyorum paramı. bu konuda ne yapmak lazım dilakeçede ne bulundurmalı ne talep etmeli ne söylemeli yol gösterirseniz sevinirim. A Adem Helvacı bey sizinde yol göstermenize ihtiyacım var, teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri