Medion 17MB230 Kendiliğinden kapanıyor - Wifi problemi yok

T Çevrimdışı

tolga87

Yeni Üye
10 Kas 2021
11
36
Selamlar,

benim bir TV var, daha yeni, ama calismiyor.

2020 model Medion LIFE X14330 (MD31900) ve 17mb230.

Software V.0.43.6.1 MED Version V.0.35.0.0

televizyon aciliyor menüye kadar gidiyor ve bi dakka sonra kapaniyor (standby)

Hep ayni, deyisen birsey yok.

medion dan en yeni update i indirdim.

menü 1505 code lan denedim ama en fazla 60% a kadar gidiyor ondan sonra gine standby a giriyor.

bi türlü update i yükleyemiyorum.

arkasini acdim bakdim bozuk birsey varmi diye ama gözlen birsey göremedim :)

simdi, bu en yeni update len full yazilim yapilabilir mi yoksa baskasi mi lazim?

Wlan problemleri var bazilarin ama bana yardim etmedi kapatmasi.

sizce neyi var televizyonun? ve full yazilimi yada cekirdek mi oluyor? nerden bulabilirim? bence software da bi hata var ve ben yenisini yüklemek istiyorum.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tolga87

Yeni Üye
10 Kas 2021
11
36
merhaba, evet, onu da yapdim. 4725 den bi, ve normal menü den de. tv acildikdan sonra, saymadimda, galiba 1 dakka sonra kapaniyor.

wifi kapattim ama o da olmadi.

T Çevrimdışı

tolga87

Yeni Üye
10 Kas 2021
11
36
burdaki yazilmalari da denedim. hepsinin ismi aslinda ayni "upgrade_mb230".

ok tusunlan bir kacini denedim ama almiyor. gine ayni menüye giriyor ondansonrada kapaniyor.

benim yapmak istediyim, hani bilgisayraya yeni windows yaparsin ya, öyle bir yöntem varmi? upgrade_mb230 len mi yapiliyor yoksa baska seyler mi var?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

ok tusunlan bir kacini denedim ama almiyor. gine ayni menüye giriyor ondansonrada kapaniyor.

benim yapmak istediyim, hani bilgisayraya yeni windows yaparsin ya, öyle bir yöntem varmi? upgrade_mb230 len mi yapiliyor yoksa baska seyler mi var?
Hepsi aynı değil sadece isim olarak aynı içerik tv deki donanıma göre farklı her bulduğunuz yazılımı yüklemeyiniz. Mb230 Daha başlangıç aşamasında bile yarıda kalan yazılımlarda hemen çöküyor. Çöktüğü zaman anakart arayışı içerisine girersiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

Yazılım uymadığı için yarıda kalıyor. Yarıda kalma işi size tv den bir ikazdır. Yüklemeye çalışmayınız.

T Çevrimdışı

tolga87

Yeni Üye
10 Kas 2021
11
36
Yazılım uymadığı için yarıda kalıyor. Yarıda kalma işi size tv den bir ikazdır. Yüklemeye çalışmayınız.
yok, ters anlasilma var. yarida kalma hikayesi, 1505 basincam, normal medion orijinal update i koyunca yari da kaliyor cünki tv kapaniyor.

ben tv yi böyle halinde satin aldim, kapaniyor diye. sandimki orijinal update yapdikdan sonra olur diye. ilk önce okudum wifi problöemi var diye ama o deyilmis.

updati denedim ama tv acik durmuyor update bitene kadar, en fazla 60% oluyor tv standbye a giriyor. ondan tam yeni saftware üzerine oynatmak istedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt