vestel youtube sorunu mb9x ana kart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

009b5bd22eb90d2a42d13792b1f6745d.jpg

mb96 ise aşağıdaki yazılımları deneyiniz. Yazılım orjinaldir fakat yazılım ile tv arasında x nedenle çökme yapabilir. Bu çözüm kesin değildir.
vestel youtube açılmıyor.
vestel youtube ekranında donuyor.
gibi sebepler içindir. Full yani fabrika yazılımınız olmadan denememinizi öneririm

kablolu kullanım için;
yazılım yüklerken çıkan sorunlar neticesi ile yazılım linkleri geri çekilmiştir.Sadece mb97-98 sorunsuz olduğu için aktiftir.

kablosuz kullanım:
yazılım yüklerken çıkan sorunlar neticesi ile yazılım linkleri geri çekilmiştir.Sadece mb97-98 sorunsuz olduğu için aktiftir.

düzelmez ise 376s ye dönüş için;

* bu yazılımlar youtube çözümü içindir. %100 sorunu çözmesede bir çok mb96 ana kartta çözüm sunmuşlardır.
_______________________________________________________________________________________________________________________________

mb97-98 için;

kumandadan menü4725 yapıp çıkan servis menüsünü eşleştirip mb97-98 olduğunu kontrol ediniz.
97-9863121d39e577aa67.jpg

mb97-98 youtube yazılımı;

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
MB96 43fb8500 model versiyon V.3.7.6f bunu yükseltince ne gibi bir avantajı olur acaba.yada sorun yaşama ihtimali varmı
Sorun yaşama ihtimali herzaman olur :)
Tek avantajı youtube izlenmesidir, uzun soluklu bir çözüm olmadığını yazmış zaten sevgili F fikoloji ,ben şahsen denemedim ,bendeki 96 kart tvde ,smart kullanmıyorum çünkü ,ama denemekte fayda var :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sevgili F fikoloji ustam bu yazılım tüm seri MBlere uyarmı yani demek istediğim şu MB96 Anakart var diyelim hepsine uyarmı çünkü yazılım ve versiyon farkı var diye biliyorum yoksa versiyon kontrolü yaparak mı yükleme yapsak ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sevgili F fikoloji ustam bu yazılım tüm seri MBlere uyarmı yani demek istediğim şu MB96 Anakart var diyelim hepsine uyarmı çünkü yazılım ve versiyon farkı var diye biliyorum yoksa versiyon kontrolü yaparak mı yükleme yapsak ?
Mb96 tek versiyondur. Carbon ve titanyum olarak iki menüsü var ikisi haricinde hiç bir fark yok yeterki mb96 olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri