vestel youtube sorunu mb9x ana kart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ilidili

Yeni Üye
18 Ara 2019
13
50
Evet,senin adına çok sevindim.
Bu arada "bellek seçiyor" diye üstelememin haklı olduğunu da yukarıda kalın gösterdiğim alıntıda görmüş oldum sayende :) <---Bu lafım sana değildi :)
Bellek konusunda seçici ne kelime... Bildiğin mızmız. 7-8 usb belleğin hiç birini sevmedi.. Eski telefonun içindeki miniSD aklıma geldi. TV insafa gelip lütfetti ve kabul etti. microSD sadece bu işde kullanılmak üzere işaretlendi.. :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bellek konusunda seçici ne kelime... Bildiğin mızmız. 7-8 usb belleğin hiç birini sevmedi.. Eski telefonun içindeki miniSD aklıma geldi. TV insafa gelip lütfetti ve kabul etti. microSD sadece bu işde kullanılmak üzere işaretlendi.. :)
Ben "bellek seçiyor" diye yazdığımda genelde "olurmu öyle şey" diyenler olmuştu çoook önceleri,yabancı forumlarda bile "Türkler, tv bellek seçiyor diye yazıyor" diyerek link vermeye başlamışlar, bu konu çok ilginç bir konu,dediğim gibi ben köydeki tvye 2.5 luk harddiskle attım yazılımı :)
O kartı iyi sakla bari :)

I Çevrimdışı

ilidili

Yeni Üye
18 Ara 2019
13
50
Ben "bellek seçiyor" diye yazdığımda genelde "olurmu öyle şey" diyenler olmuştu çoook önceleri,yabancı forumlarda bile "Türkler, tv bellek seçiyor diye yazıyor" diyerek link vermeye başlamışlar, bu konu çok ilginç bir konu,dediğim gibi ben köydeki tvye 2.5 luk harddiskle attım yazılımı :)
O kartı iyi sakla bari :)
Bellek seçme olayını eski PClerde Bios flash yaparken ben de yaşardım bazen eskiden.. Hatta bir keresinde Bios komple uçmustu, EPROM sökülüp yeni programlanmıştı :) O yüzden pek yadırgamadım seçicilik olayını.. Bu microSD olmasaydı ben de Harddisc ile deneyecektim. Her şeyi hazır etmiştim. )))
Neyseki sizin de yardımınızla, ucuz atlattım.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Sorunu, Dockingstationa yerleştirdiğim bir microSD kart yardımı ile çözdüm. 376f normal çalışıyor. 376y ise, çalışıyor, ancak ne DHCPden kendi IP alıyor, ne de sabit verdiğim IP ile internete erişebiliyor. 376s carbon aradım forumda. Ancak Ado üstat , problem oluyor diye paylaşmaktan vazgeçmiş sanırım. Rica etsem bu versiyonu benimle paylaşır mısınız?******EDIT: Halloldu. Buldum ve yükledim dosyayı. Youtube da, duraklayarak da olsa çalışıyor.
Tekrar teşekkürler.

376y yükledim youtube akıcı oldu ancak kabloluda bağlantı sorunu var.. kabloluda değişik bir ip alıyor ve kesinlikle bağlanmıyor, sadece kablosuz bağlantı ile sorun yok ve dediğim gibi youtube akıcı.. 376s kablolu kablosuz her türlü bağlanılıyordu ancak youtube takılmalar yapıyordu,.. şimdilik 376y ile yola devam.. :ok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hiç macera aramamak en iyisi sanırım
Buna en iyi yaniti siz kendiniz verebilirsiniz.Buradaki ustalarin en cok uyarida bulundugu karttir,hatta yazilimlarini paylasimdan kaldirdilar.
Ben eski mb95 sahibi olarak karti brick ederek macerayi tercih etmistim,benim icin keyifli bir macera oldu,olmaya da devam ediyor.beceriniz merakiniz ve sabriniz varsa sizin icin de keyif olabilir, yoksa eziyet ... cevap size bagli..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt