MB9X vestel youtube sorunu | Tavsiye FORUMU

MB9X vestel youtube sorunu

fikoloji 

tavsiye forumu çözüm ekibi
TFC Team
13 Eki 2018
7,070
113
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

mb96 ise aşağıdaki yazılımları deneyiniz.

kablolu kullanım için;
Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmek için bu yazıyı beğenmeniz gerekiyor.

full yazılım talimatlarını kullanınız. Tıklayınız

kablosuz kullanım:
Gizli İçerik
core yazılım talimatlarını kullanınız. Tıklayınız

düzelmez ise 376s ye dönüş için;
Gizli İçerik
core yazılım talimatlarını kullanınız. Tıklayınız

* bu yazılımlar youtube çözümü içindir. %100 sorunu çözmesede bir çok mb96 ana kartta çözüm sunmuşlardır.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

mb97-98 için;

kumandadan menü4725 yapıp çıkan servis menüsünü eşleştirip mb97-98 olduğunu kontrol ediniz.

mb97-98 youtube yazılımı;
Gizli İçerik

Son düzenleme:

hgedik37

Yeni Üye
29 Tem 2019
3
3
47
merhabalar;
Vestel 48FA 8200 model MB96 anakartlı led tv youtube^yi izliyemiyorum;
bu konuda yardımcı olabilirmisiniz;

ayavas

Aktif Üye
5 Nis 2018
19
3
52
MB96 43fb8500 model versiyon V.3.7.6f bunu yükseltince ne gibi bir avantajı olur acaba.yada sorun yaşama ihtimali varmı

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
5,920
113
60
MB96 43fb8500 model versiyon V.3.7.6f bunu yükseltince ne gibi bir avantajı olur acaba.yada sorun yaşama ihtimali varmı
Sorun yaşama ihtimali herzaman olur :)
Tek avantajı youtube izlenmesidir, uzun soluklu bir çözüm olmadığını yazmış zaten sevgili fikoloji @fikoloji ,ben şahsen denemedim ,bendeki 96 kart tvde ,smart kullanmıyorum çünkü ,ama denemekte fayda var :ok

ayavas

Aktif Üye
5 Nis 2018
19
3
52
Sorun yaşama ihtimali herzaman olur :)
Tek avantajı youtube izlenmesidir, uzun soluklu bir çözüm olmadığını yazmış zaten sevgili fikoloji @fikoloji ,ben şahsen denemedim ,bendeki 96 kart tvde ,smart kullanmıyorum çünkü ,ama denemekte fayda var :ok
Teşekkür ederim. sadece youtube içinse değmez. Başka bir avantajı yok ise

Koro96 

Bronz Üye
24 Şub 2019
1,453
113
Sevgili fikoloji @fikoloji ustam bu yazılım tüm seri MBlere uyarmı yani demek istediğim şu MB96 Anakart var diyelim hepsine uyarmı çünkü yazılım ve versiyon farkı var diye biliyorum yoksa versiyon kontrolü yaparak mı yükleme yapsak ?

fikoloji 

tavsiye forumu çözüm ekibi
TFC Team
13 Eki 2018
7,070
113
Sevgili fikoloji @fikoloji ustam bu yazılım tüm seri MBlere uyarmı yani demek istediğim şu MB96 Anakart var diyelim hepsine uyarmı çünkü yazılım ve versiyon farkı var diye biliyorum yoksa versiyon kontrolü yaparak mı yükleme yapsak ?
Mb96 tek versiyondur. Carbon ve titanyum olarak iki menüsü var ikisi haricinde hiç bir fark yok yeterki mb96 olsun

Üst Alt