Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

M Çevrimdışı

malik2004

Yeni Üye
14 Nis 2019
12
60
Ustam teşekkürler yazılımı yükledim fakat netflx yok ben sımart kısmına baktım bulamadım hatta faktörü reset yaptım

M Çevrimdışı

malik2004

Yeni Üye
14 Nis 2019
12
60
Usta yardım ette nasıl profili modlicam yardımcı olur musun açıklama yaparsan bu modlamayı yapayım teşekürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Usta yardım ette nasıl profili modlicam yardımcı olur musun açıklama yaparsan bu modlamayı yapayım teşekürler
Gençler link aşağıdaki sayfadadır :)

Sende buradan indir,zipten çıkart, dosyaları KLASÖR OLMADAN FAT32 formatlı ,belleğe kopyala ve tvye takıp Menü+4725 tuşlayarak usboperations üzerine gelio OK tuşla,belleğini kontrol et,profiller gelmişmi diye ve MUTLAKA YEDEKLE profillerini.sonra aşağıdaki yazdıklarımı uygula :
(+)Config --> (+) Smartmenu --> (+)smartmenuItems --> NetflixEnabled üzerine tıkla,sağ tarafta "FALSE" yazan yere 2 kere tıklayıp açılan mini pencerede gördüğün "TRUE" seçeneğini seçip kaydet,yine ;
Bir klasör yarat, adını Profile koy
düzenlediğin mb97_swprofile.bin dosyasını Profile içine kopyala
usbyi tv tak,Menü+4+7+2+5 ile usboperations gelip OK bas,tv kapat-aç
,menüye bastığında vestel smart başlığına gelip bak bakalım oradamı netflix (bana "yap" abi diye yollama çünkü bu konuda ben yapmama adına yemin ettim,yazdıklarımı "ben bunları yapamam" dersen aldığın sw profilini bir yere upload et mutlaka D NetCaliber veya M mesutank dostlarım yardımcı olurlar :ok .

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

malik2004

Yeni Üye
14 Nis 2019
12
60
Eyvallah usta denicem olursa yapabilirsem sana yazarım yine de bilgilendirdi gün için teşekürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Eyvallah usta denicem olursa yapabilirsem sana yazarım yine de bilgilendirdi gün için teşekürler
Aslında inan çok basit,kesin yaparsın,yazdığım kısımı true yap yeter :ok

NOT:
profili düzenlemeden önce mutlaka yedekle bir klasörde,düzenlediğin profili de sana zipli yolladığım dosyaları kopyalamıştın ya usbye,onları sil ,usb içinde sadece :
Bir klasör yarat, adını Profile koy
düzenlediğin mb97_swprofile.bin dosyasını Profile içine kopyala
usbyi tv tak,Menü+4+7+2+5 ile usboperations gelip OK bas,tv kapat-aç :ok

R Çevrimdışı

RemziErcan89

Yeni Üye
16 Nis 2019
2
35
Merhaba bende de SMART 40pf7070 televizyonu var. MB9x ve MB95 yazıyor. Bana da Netflix için yardımcı olma şansınız var mıdır ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba bende de SMART 40pf7070 televizyonu var. MB9x ve MB95 yazıyor. Bana da Netflix için yardımcı olma şansınız var mıdır ?
selam forma hoşgeldiniz, mb9X aslında bizde bir kolaylık açısından isim takmasıdır, mb90 dan tut mb98 e kadar yer alan 91 92 93 94 gibi kartlara mb9X ismi kullanıyoruz, modlama ile mb 98 lere kuranlar olmuş tabi ilk sayfadaki mb 97 ve 98 için gelen yazılım yenidir. modlama ile netfilix açıldı, gelelim sizin kartınıza mb95 olduğu için yüklenemez, ilgili link : https://tavsiyeforumu.com/konu/mb9x-kartlarda-netflix.3255/#post-64621

size tavisyemiz formda bulunan andiroid box konularına bakarak andiroid bir cihaz alarak sorunu çözmenizdir.

R Çevrimdışı

RemziErcan89

Yeni Üye
16 Nis 2019
2
35
selam forma hoşgeldiniz, mb9X aslında bizde bir kolaylık açısından isim takmasıdır, mb90 dan tut mb98 e kadar yer alan 91 92 93 94 gibi kartlara mb9X ismi kullanıyoruz, modlama ile mb 98 lere kuranlar olmuş tabi ilk sayfadaki mb 97 ve 98 için gelen yazılım yenidir. modlama ile netfilix açıldı, gelelim sizin kartınıza mb95 olduğu için yüklenemez, ilgili link : https://tavsiyeforumu.com/konu/mb9x-kartlarda-netflix.3255/#post-64621

size tavisyemiz formda bulunan andiroid box konularına bakarak andiroid bir cihaz alarak sorunu çözmenizdir.
Söyleminiz kesin midir ? Yani Netflix yüklenememesi durumu ? En azından televizyonumun yazılımını güncelleseydim. 2014 senesinden kalma yazılım var hali hazırda...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri