MB97 - MB98 Şaseli Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

teknovest

Emektar
23 Eyl 2018
1,575
113
MB97 ve MB98 şaseli Smart tvlerde Youtube uygulamasından video izlenmesi durumunda, belli bir süre sonra “yükleniyor” hatasında kalmaktadır.

Youtube güncellemeleri sonrası oluşan hatanın kök nedeni, video izleme sırasında eski versiyona göre daha çok veri indirme ve şase üzerindeki ram’de fazla yer kaplamasıdır, ürünlerin ilk üretiminde youtube uygulaması için ram’de ayrılan yerde sorunsuz video izlenebilirken, şuanda ram’ı tamamen doldurmakta ve video izleme sırasında yükleniyor hatasında kalmaktadır

MB97 ve MB98 şaseli ürünlerimizde youtube yükleniyor hatasında V.45.23.64. core yazılım yüklenerek çözüm sağlanabilir.NETFLİX mevcut !!!!!

core yazılım yükleme talimatılarını uygulayınız : YÜKLEME ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:

fikoloji

Tavsiye forumu team
Emektar
13 Eki 2018
2,895
113
28

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
2,360
113
59
Bu yazılımı yükleyenlere bir müjde de ben vereceğim .... Azzzzz sonraaaa :)
Tabii şaka gibi görebilirsiniz ama değil,sadece yükleyenlerden olumlu-olumsuz sonuçları okumam gerekiyor :ok

blue_3399

Aktif Üye
24 Mar 2019
21
3
37
Paylastigini tazilim vestel orjinal mi yoksa siz editleme mi yaptiniz kurtarma yazilimi var mi tv evde calismazsa beni oyarlar :hihi

blue_3399

Aktif Üye
24 Mar 2019
21
3
37
Eski yazilim kurtarma yazilimi var mi elinizde cokunce ne yaparim diye pesin pesin sorup arastiriyorum vaktiniz aldim kusura bakmayin

Üst Alt