Çözüldü MB96 Anakart Youtube açıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
MB96 Anakartlı TV'm'de 3.7.6.y update yazılımla Youtube sorunsuzca sadece wireless seçeneğiyle izliyordum .. Kablo ile IP alınamadığından izlenemiyordu.. Denemek için eski yazılım 3.7.6f yükledim ve daha önce kesinlikle açılmayan Youtube nasıl olduysa açıldı ve akıcı bir şekilde izlenebiliyor.. ... Acaba Youtube bir düzenleme mi yaptı..?

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
yazılımı nereden aldınız
acil banada lazım

Yazılımı eskiden bu siteden almıştım ancak benim Tv 42 FA 7200 model ve yukarıda üstadın belirttiği üzere donanım kapasitesi farklı olabilir.. Yazılım yüklemenin riskli bir işlem olduğu zaten artık bilinen bir gerçektir.. Yazılımın TV nizin marka modeli ve board seri no ile uyumlu olması gerekmektedir..

Wolkanistan Çevrimdışı

Wolkanistan

Yeni Üye
3 Eki 2020
3
35
Merhaba Benim Vestel smart TV 40FA7100 MODEL Televizyonum Mb96 Anakart bundan 1 ay öncesine kadar telefondan YouTube yansıtarak kullanıyordum şuan yansıtıyorum YouTube yazısında takılıp kalıyor yardımcı olurmusun rica etsem nasıl bir güncelleme yaptın ? Yazılımı nereden temin edebilirim?

IMG_20201003_171328.jpg
IMG_20201003_023325.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Merhaba Benim Vestel smart TV 40FA7100 MODEL Televizyonum Mb96 Anakart bundan 1 ay öncesine kadar telefondan YouTube yansıtarak kullanıyordum şuan yansıtıyorum YouTube yazısında takılıp kalıyor yardımcı olurmusun rica etsem nasıl bir güncelleme yaptın ? Yazılımı nereden temin edebilirim?

IMG_20201003_171328.jpg
IMG_20201003_023325.jpg

Wolkanistan Çevrimdışı

Wolkanistan

Yeni Üye
3 Eki 2020
3
35

Netflix diye birşey yazmamıştım orda YouTube çalışmıyor

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Bende modlamaları kaldırınca çalıştı.. (3D, DTS) Gerçi o modlamaları kullanmıyordum..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
MB96 Anakarta sahip tv lerin youtube yi izletecek yazılımı var. Fakat ethernet girişinden kablo bağlayıp smart portale girmek istediğinizde tv kablolu ağı görmüyor IP almıyor harici wifi bağlamanız gerekiyor bağladığınızda da sürekli donmalar ve yükleniyor hatası alacaksınız bu hatalar da sinirlenip tv yi kırmanıza :) neden olur. Kısacası portal siteleri kendi bünyesinde yaptığı güncellemeler nedeniyle ram de daha çok alana ihtiyaç duymaya başladı ram ve işlemci yetersiz gelmeye başladı.Bu nedenle düzenli çalışmayan yazılımı vermiyoruz.

Wolkanistan Çevrimdışı

Wolkanistan

Yeni Üye
3 Eki 2020
3
35
MB96 Anakarta sahip tv lerin youtube yi izletecek yazılımı var. Fakat ethernet girişinden kablo bağlayıp smart portale girmek istediğinizde tv kablolu ağı görmüyor IP almıyor harici wifi bağlamanız gerekiyor bağladığınızda da sürekli donmalar ve yükleniyor hatası alacaksınız bu hatalar da sinirlenip tv yi kırmanıza :) neden olur. Kısacası portal siteleri kendi bünyesinde yaptığı güncellemeler nedeniyle ram de daha çok alana ihtiyaç duymaya başladı ram ve işlemci yetersiz gelmeye başladı.Bu nedenle düzenli çalışmayan yazılımı vermiyoruz.

Ben 2 seneden fazladır eternet bağlantılı kullanıyorum evet ara sıra takılma söz konusu oluyordu fakat yansıtma özelliğini kullanabiliyordum acaba fiber internet alt yapısından kaynaklanıyor olabilir mi evi taşıdığım yerde fiber alt yapı yok Süperbox cihazı kullanıyorum artık eternet le bağlıyım yine şimdi yansıtma özelliğini kullanamıyorum

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Ben 2 seneden fazladır eternet bağlantılı kullanıyorum evet ara sıra takılma söz konusu oluyordu fakat yansıtma özelliğini kullanabiliyordum acaba fiber internet alt yapısından kaynaklanıyor olabilir mi evi taşıdığım yerde fiber alt yapı yok Süperbox cihazı kullanıyorum artık eternet le bağlıyım yine şimdi yansıtma özelliğini kullanamıyorum
Telefondaki youtube uygulamasını yansıtınca da tv donuyor diğer uygulamaların yansıtılmasında veya tarayıcı üzerinden yansıtmada sorun yok. Yansıtmanın çalışmadığını yazmışsınız tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun yansıtma aktif olacaktır. Bir ara kendi kullandığım MB96 Anakartlı tv de de yansıtma olmamaya başlamıştı ilk kurulum ile düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri