mb211 Yeni Yazılım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır. mb211 v0 versiyon yazılımları
IMG_1543221508429.jpg

Bazı dosya linklerinde carbon ve titanyum yazmaktadır bunlar tema rengidir. Carbon olan vestel markası, titanyum ise nexon regal hilevel seg gibi vestelin yan markalarında geçerlidir.

mb211 güncelleme :

Yükleme anlatım core : tıklayınız

H Çevrimdışı

hazar49 

Aktif Üye
22 Ara 2018
53
46
Ellerine sağlık akşam 0.59.2.0 yazılımını atmıştım bu akşamda bu yazılımı atayım.Bazı uygulamalrımız yok mesala dsmart go ve netflix bu uygulamalrı yüklenebiliyormu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fikoloji usta iki adet yazılım var titanum ve carbon hangisini yükleyelim.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

Mb211 için 0.59.20 yazılımından sonra gelen 0.69.40 yazılımı eklenmiştir. mb211 hayırlı olsun :)

mb211 0.69.40 core ve titanium yazılım linki :
[Gizli içerik]

Yükleme anlatım core : [Gizli içerik]
Emeğinize sağlık güzel paylaşım teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ellerine sağlık akşam 0.59.2.0 yazılımını atmıştım bu akşamda bu yazılımı atayım.Bazı uygulamalrımız yok mesala dsmart go ve netflix bu uygulamalrı yüklenebiliyormu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fikoloji usta iki adet yazılım var titanum ve carbon hangisini yükleyelim.
size kalmış ?

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Selamlar: olan versiyon u yükledim diğer versiyon ile farklılıkları nedir bilmiyorum? bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim;ilk kurulum menüsünden sıfırlama yaptıktan sonra sorunsuz yükleniyor #Fikoloji ye teşekkürler vestel internet üzerinden versiyon güncelleme yapmıyor en azından risk alıpda olsa usb ile güncelleme yapmamıza olanak sağladıgı için tekrar teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt