mb211 Yeni Yazılım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet hocam dediğiz gibi yapmıştım zaten menü 1505 malesef iki yazılım ikisinide yüklemiyor
yazılımlar sağlam yukarıda bir sürü kişi ve kendim test ettim sizden ricam servisinizden destek alınız. çünkü sizin tv ye defalarca yazılım denediniz. hiçbirini yüklemedi. o yüzden servisinize sorununuzu bildirin yardımcı olacaktır

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
menü 1505 le yüklemeniz gerekli usb bellek usb2,0 destekli olmalı@Emre78,
Hocam bu usb2,0 destekli olmalı demişsiniz bunu anlayamadım usb girişkeriylemi alakalı acaba benmi yalnış anladım birtane usb giriş var zaten
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yazılımlar sağlam yukarıda bir sürü kişi ve kendim test ettim sizden ricam servisinizden destek alınız. çünkü sizin tv ye defalarca yazılım denediniz. hiçbirini yüklemedi. o yüzden servisinize sorununuzu bildirin yardımcı olacaktır
Hocam aynen valla haklısınız bukadar insan yüklemiş sorun çıkmamış dediğiniz gibi yükleme yapuyorum zaten gecengün verdiğiniz Carbon V.0.59.2.0 yazlımını sıkıntısız yüklemişti bunu neden yükleyemiyor factory reset te attım yüklemeden önce ama yinede olmadı

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
elinize sağlık bende ilk defa yükleyeceğim internet hızını yükselttik yazılımı da yükseltelim :) benim tv fabrika çıkışlı yazılımlı son yazılım için aradakileri yüklemem gerekir mi yoksa direk son sürümü mü yükleyelim

M Çevrimdışı

maviderinlik41

Yeni Üye
30 Ara 2018
1
43
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

Mb211 için 0.59.20 yazılımından sonra gelen 0.69.40 yazılımı eklenmiştir. mb211 hayırlı olsun :)

mb211 0.69.4.0 core ve titanium yazılım linki :
[Gizli içerik]

Yükleme anlatım core : [Gizli içerik]
teşekkürler emeğinize sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt